Підволочиський район, Тернопільська область

Новини громади

П’ята підсумкова зустріч робочої групи з розроблення Стратегії розвитку

Дата створення: 10:46 18.07.2019

9 липня у Підволочиській селищній раді  відбулося V підсумкове засідання стратегічної групи із експертами DOBRE Ігорем Каспруком та Ґжегожем Дзіарскі.  Під час цієї зустрічі були обговорені конструктивні пропозиції, внесені під час громадського обговорення до проекту Стратегії сталого розвитку Підволочиської селищної ради Тернопільської області на 2019-2015 роки під час громадського обговорення.

Акція «Прадідівські могили врятуй від забуття!» триває

Дата створення: 16:14 15.07.2019

15 липня прибули польські волонтери, які тиждень будуть працювати на відновленні могил на старих кладовищах в Підволочиську та Качанівці. Особлива увага буде приділена занедбаним і забутим похованням вояків УГА на Смертельній горі, де було знищено могили польських прикордонників загиблих 1939 році (недавно ідентифіковані та частково відновленні). Традиційно селищна рада та  громадськість сіл долучається до благоустрою на цих кладовищах, приємно, що польські волонтери щороку відвідують та відновлюють надгробки своїх пращурів.

Дні сіл у Підволочиській громаді

Дата створення: 16:07 15.07.2019

Цьогорічне літо відзначилося для нашої громади цілим рядом розмаїтих сільських свят. Вагому частку серед цих заходів займають Дні села. Зокрема на цих вихідних  Дні сіл відбулись  у Дорофіївці, Іванівці, Росохуватці та Хмелиська.

Ремонтні роботи станом на першу половину липня

Дата створення: 13:32 12.07.2019

За ініціативи учнівського самоврядування пофарбовано фасад школи с.Жеребки;

День села в Галущинцях

Дата створення: 11:48 09.07.2019

У неділю, 7 липня село Галущинці святкувало День села. Свято розпочалося із спортивних змагань, відбувся турнір з міні-футболу серед команд ветеранів на честь загиблого воїна АТО Андрія Тимощука. Увазі жителів села  та гостей  був представлений концерт аматорських колективів Підволочиського будинку культури (у програмі свята: тріо «Горлиця», дует «Доля», народний жіночий ансамбль «Елегія»). Для дітей та молоді різного віку була організована розважальна програма з цікавими конкурсами та іграми. Усіх присутніх частували смачною юшкою та гречкою зі шкварками.

Ремонтні роботи в третій декаді червня

Дата створення: 15:40 04.07.2019

Ремонтні роботи в третій декаді червня

У Мовчанівці відзначили День села

Дата створення: 16:31 24.06.2019

У неділю, 23 червня у селі  Мовчанівка відбулося святкування Дня села. Атмосфера була веселою, лунали привітання людям, які своєю працею зробили значний внесок у розвиток села, на їх честь та з нагоди свята для всіх учасників заходу звучали найщиріші побажання, поетичні та музичні дарунки у виконанні школярів, дошкільнят села та аматорів художньої самодіяльності громади.