Підволочиський район, Тернопільська область

Новини громади

Зміни до порядку надання субсидії

Дата створення: 15:47 13.05.2019

«Моя громада у 2025 році» виставка художніх робіт серед школярів

Дата створення: 12:07 13.05.2019

Мріяти про майбутнє не просто варто, а необхідно. Саме мрія визначає те, ким ми хочемо бути завтра, післязавтра, через 5 і 10 років. І саме діти можуть створити яскравий образ майбутнього. З метою залучення школярів до участі у розвитку громади в рамках програми DOBRE, в Підволочиській селищній раді було організовано виставку художніх робіт серед школярів «Моя громада у 2025 році». Роботи представлені у різних техніках: олівці, фарби, фломастери.

Ремонтні роботи в громаді станом на першу половину травня

Дата створення: 12:15 11.05.2019

Ремонтні роботи в громаді станом на  травень.

Мітинг реквієм до Дня пам'яті та примирення

Дата створення: 12:46 08.05.2019

В День пам’яті і примирення  на Меморіалі Слави відбувся мітинг-реквієм, присвячений 75-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, зібралися жителі нашого краю, керівники громади та району.

Добро живе у кожному серці!

Дата створення: 09:44 07.05.2019

Завершилася 14 Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця», яка щорічно проводиться з метою забезпечення дитячих лікарень якісним медичним обладнанням. Кожна акція має різний медичний напрямок. З 1 по 30 квітня 2019 року у всіх областях України проходила акція з метою збору коштів  на закупівлю кардіологічного медичного обладнання в дитячі лікарні, яка проходила під гаслом «Дитяче серденько, живи!».  Медична допомога на обладнанні, закупленому за результатами акції «Серце до серця», надається безкоштовно, зокрема і в Тернопільській області. Наша громада активно прийняла участь і було зібрано 7412 грн. Велика вдячність за це нашим волонтерам – пластунам, які проводили збір коштів; усім освітянам, дітям,  батькам та усім людям доброї волі. Маленькі добрі справи зроблять світ кращим. Твори добро і воно повернеться тобі сторицею!

Година скорботи до Дня пам'яті Чорнобильської трагедії

Дата створення: 11:21 25.04.2019

Година скорботи та вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС "Дзвони людської пам’яті".  Всечесний отець Михайло відправив поминальну панахиду, а всі присутні запалили 33 свічки на спомин про тридцять третю річницю ліквідації аварії на Чорнобильський АЕС.

До уваги мешканців громади!

Дата створення: 15:48 24.04.2019

Запрошуємо усіх мешканців Підволочиської громади на годину скорботи та вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Захід "Дзвони людської пам’яті" відбудеться в четвер 25 квітня 2019 року о 10:00 год. на Меморіалі Слави у смт. Підволочиськ.