Заходи по запобіганню поширенню коронавіру COVID-19 продовжуються

Як уже повідомлялося раніше, для медиків Підволочиської громади працівники селищної ради, відділів культури та освіти, фінуправління й територіального центру перераховували одноденний заробіток.

12:16 14.04.2020

Оперативна інформація!

Станом на 12 квітня за інформацією головного лікаря Підволочиського центру первинної медико-санітарної допомоги Мирослава Вовчка у нашій громаді не зафіксовано жодної підозри та не виявлено жодного випадку захворювань на COVID-19.  При будь-яких симптомах хвороби зателефонуйте своєму сімейному лікареві та дотримуйтесь подальших рекомендацій. Також повідомляємо, що в Підволочиському центрі первинної медико-санітарної допомоги Підволочиської селищної ради та сімейних лікарів нашої громади є в наявності тести для виявлення коронавірусу COVID-19.  В країні ведуться посиленні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу тому фельдшери та медичні сестри Підволочиської первинки разом з працівниками поліції  здійснюють контроль  на посту автодороги М-12 для профілактики поширення вірусу в Тернопільській області. Просимо сприяти роботі поліції та медиків.

14:21 12.04.2020

Робота по забезпеченню медичних працівників засобами захисту продовжується

Сьогодні, 10 квітня, селищний голова Підволочиської громади Віталій Дацко із головним лікарем Підволочиського центру первинної медико-санітарної допомоги Мирославом Вовчком повторно відвідали села: Мислова, Мовчанівка, Хмелиська, Кам’янки, Богданівка, Клебанівка, Супранівка. Й передали у ФАПи цих сіл одноразові халати, костюми, рукавички та маски. З понеділка планують відвідати ФАПи іншої частини сіл Підволочиської ОТГ й надати їм таку ж допомогу.   Також із старостами було обговорено питання щодо карантину, самоізоляції людей (та їх родичів), котрі повернулись із-за кордону, забезпечення місцевих ФАПів медикаментами, а також дезінфекцію сіл.

20:14 10.04.2020

«Яким я бачу парк в Підволочиську?»

У вівторк, 7 квітня відбулася III зустріч з консультантами - урбаністами Олександром Шевченком (м.Київ) та Ярославом Яковлевим (м. Харків) в рамках проекту «Створення простору з покращеною інфраструктурою для мешканців та бізнесу у парку смт Підволочиськ». На цей раз, в умовах карантину – онлайн, у формі вебінару.

10:31 08.04.2020

До уваги мешканців селища!!!

До уваги мешканців селища, повідомляємо, що 8 квітня 2020р. з 09:00 до 11:00 год. буде відключено постачання електроенергії по вулицях - І.Франка,  Морозенка, Залізнична у зв’язку з проведенням ремонтних робіт.

15:49 06.04.2020