Підволочиський район, Тернопільська область

Новини громади

Юні волонтери з Польщі

Дата створення: 11:05 11.07.2016

8 липня в недільній «Польській школі» відбулася зустріч  селищного голови В.Дацка, громадських активістів Підволочиська з юними волонтерами які прибули з Польщі.

Зустріч з командиром батальйону Національної гвардії

Дата створення: 10:54 11.07.2016

8 липня в Підволочиській РДА за участю голови РДА та голів громад району відбулася зустріч з командиром батальйону Національної гвардії та заступником командира по тиловій роботі про співпрацю органів місцевого самоврядування та батальйону Національної  гвардії розташованому у місті Тернополі. На зустрічі обговорювалися заходи по популяризації контрактної служби та волонтерської допомоги батальйону.

Об’єднані заради успіху громади

Дата створення: 12:58 07.07.2016

Робочий візит в села Мислова, Качанівка, Іванівка, Оріховець та Чернилівка

Дата створення: 09:01 05.07.2016

4 липня селищний голова В.Дацко, заступники селищного голови І.Осадчук та В. Витрикуш відвідали з робочим візитом та зустрілися із старостами сіл Мислова, Качанівка, Іванівка, Оріховець та Чернилівка.

Презентація нової книги Богдана Берези

Дата створення: 08:38 05.07.2016

3 липня в Підволочиському "Будинку школяра" відбулася презентація нової книги Богдана Берези "Homesick. Той, що сумує за домом."

Хай Бог благословить Вас за доброту

Дата створення: 12:06 02.07.2016

2 липня в Підволочиську за ініціативи депутата селищної ради та голови районної спілки воїнів – афганців І.Шуфляка виступав гурт «Долг»,  який з благодійною метою збирав кошти на підтримку Збройних сил України. Селищний голова В.Дацко подякував за їх благородну місію та патріотичне виховання молоді. Жителі та гості селища щиро відгукнулися на даний захід.

Свято випускників в ліцеї

Дата створення: 11:09 01.07.2016

30 червня в Підволочиському ліцеї  відбулися урочистості з нагоди випуску та вручення дипломів. На свято завітали селищний голова В.Дацко та перший заступник С.Мельничук,  які привітали випускників з успішним закінченням навчання.

Розпочався капітальний ремонт даху багатоповерхового будинку

Дата створення: 09:11 01.07.2016

23 червня розпочався капітальний ремонт даху багатоповерхового будинку по вул. Д.Галицького 73 а.

Святкування Дня міста

Дата створення: 09:21 24.06.2016

Пісні, розваги і зелений борщ так Підволочиськ святкував День міста.

ХІІ Український муніціпальний форум

Дата створення: 13:58 23.06.2016

В Одесі проходить ХІІ Український муніціпальний форум за участю міських голів громад, парламентарів, представників кабміну та експертів.