Підволочиський район, Тернопільська область

Новини громади

Турнір з тенісу з нагоди святкування Дня селища

Дата створення: 09:42 21.06.2016

16-19 червня відбувся турнір з тенісу на призи селищного голови з нагоди святкування Дня Підволочиська. У змаганнях прийняли участь 18 спортсменів. Призові місця здобули: П’яте Максим Герасимчук (Підволочиськ), четверте Богдан Коза (Волочиськ), третє Богдан Луцик (Підволочиськ), друге  Віталій Слободян (Кам’янки), перше Тарас Пліс (Підволочиськ).

Ремонтні роботи продовжуються

Дата створення: 15:10 17.06.2016

Продовжується поточний ямковий ремонт вулиць селища на завершені ремонт вулиць Лисенка, розпочався ремонт по вулицях Б.Хмелиницького та Шухевичів.

Турнір юних футболістів

Дата створення: 15:09 17.06.2016

17 червня розпочався турнір вуличних команд селища на призи селищного голови до Дня міста. Турнір проводять тренери Підволочиської ДЮСШ  В.Колотій, С.Шум. Селищний голова В.Дацко привітав юних футболістів з початком турніру.

День медичного працівника

Дата створення: 14:40 17.06.2016

17 червня на передодні Дня медичного працівника селищний голова В.Дацко привітав медичних працівників Центральної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги.

До роботи приступили нові староcти сіл

Дата створення: 16:45 16.06.2016

16 червня відбулася сесія Підволочиської селищної ради, де до присяги посадової особи місцевого самоврядування були приведені новообрані старости сіл, обрані на виборах 22 травня 2016 року. На сесії розглянуто ряд поточних питань роботи ради.

Розпочався монтаж дитячого майданчика в с. Мислова

Дата створення: 15:17 15.06.2016

15 червня підрядною організацією в с.Мислова розпочався монтаж комплексу дитячого майданчика.

Робочий візит в села Кам'янки та Супранівка

Дата створення: 09:36 15.06.2016

14 червня селищний голова В.Дацко та заступник селищного голови І.Осадчук побували з робочою поїздкою в с.Кам'янки, де із старостою села А.Реусом обговорили питання ремонту дитячого садочка, ремонту дороги Кам'янки-Хмелиська, який проводить Підволочиський райавтодор та висловили ряд зауважень, які будуть враховані при подальшій роботі. Також побували на місцевому ставку, де спільними зусиллями агрофірми "Медобори", місцевими рибалками, підприємцем О.Мартинюком та місцевої влади було проведено заходи по попередженню падіння рівня води у ставку.

Семінар з напрямку розвитку громади

Дата створення: 18:49 13.06.2016

13 червня 2016 року у рамках проекту організованого Асоціацією міст Польських та України при фінансовій підтримці Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії для того, щоб максимально ефективно запустити роботу громади.

Розпочався поточний ремонт вул.Лисенка

Дата створення: 10:37 12.06.2016

11 червня розпочався поточний, ямковий ремонт вул. Лисенка, яка вже тривалий час потребувала ремонту.

Вшанування загиблого Героя в с.Галущинці

Дата створення: 10:19 12.06.2016

11 червня 2016 року в селі Галущинці відбулося вшанування загиблого Героя Тимощука  Андрія Петровича, який загинув під час виконання службових обов'язків захищаючи суверенітет та незалежність України в смт. Станиця Луганська.