Підволочиська громада
Підволочиський район, Тернопільська область

Новини

Новини громади

Шевченківські Дні в Турівці

Дата створення: 10:59 14.03.2016

 

Спортивні новини

Дата створення: 10:58 14.03.2016

Міні-футбол

Допомога волонтерської групи селищної ради

Дата створення: 11:14 03.03.2016

               Волентерський рух підтримки вдів учасників АТО успішно продовжує свою діяльність в Підволочиській територіальній об'єднаній громаді. Як депутат громади хочу висловити щирі слова вдячності представнику Тернопільського обласного автомайдану Чайківському Сергію за сприяння якого було надано посильну допомогу вдові учасника АТО Тимощук Наталії с. Галущинці. Матеріально - побутові умови проживання п. Наталії потребували значного покращення (заміна підлоги в кімнатах та коридорі, облаштування ванної кімнати). Приватні підприємці м. Тернополя виділили будівельні матеріали (0.5 т цементу, 28.5 м2 ламінованої підлоги, керамічну плитку для облаштування ванної кімнати). Також хочу відзначити волонтерів, які забезпечили доставку будматеріалів депутату Підволочиської районної ради Збрику Олегу та жителю с. Галущинці Кметю Ярославу.

Професійний підхід до благоустрою селища

Дата створення: 14:34 01.03.2016

              27 лютого за сприяння депутата обласної ради Самсоненка О. Ф. в Підволочиську працювала група ландшафних дизайнерів з м. Києва. Наталя Василівна із своїм помічником та селищним головою Дацко В.Г., заступником селищного голови Мельничуком С. А., начальником УЖКГ Гисою Б. М. обстежили значні ділянки в селищі: в' їзд в Підволочиськ, біля пам'ятників Незалежності та Т.Г.Шевченка, центральний майдан, старий та молодий парк, дитячий майданчик та інші території для підготовки проектних пропозицій благоустрою та ландшафного дизайну даних територій. Після надання проектних пропозицій селищна рада планує провести громадські слухання для їх обговореня. Також зацікавлених осіб та громадських активістів просимо подавати свої проектні пропозиції до селищної ради інспектору з благоустрою Гацу Б.М., які також будуть приймати участь в обговоренні.

Вдячні за турботу про самотніх літніх людей

Дата створення: 08:29 29.02.2016

            За сприяння асоціації «Клівленд Майдан» з штату Огайо благодійний фонд «Нова Країна» керівником якого являється  Ростислав Макух, було надано благодійну гуманітарну допомогу територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  на суму 93 тисячі гривень. Левовою часткою допомоги являлися: функціональні ліжка, приліжкові тумби, ортопедичні матраци для завершення облаштунку другого стаціонарного відділення в селі Галущинці. Представник волонтерської групи депутат районної ради Збрик О.Т. доставив даний груз зі Львова. Також, у складі грузу були: капельниці,  медичні маски, катетори, шприци, та інший медичний інвентар.

Волонтери передали медикаменти для військослужбовців

Дата створення: 10:39 17.02.2016

16 лютого волонтери селищної ради депутат селищної ради Капелусь О.В., депутат районної ради Збрик О.Т. за сприяння селищного голови Дацка В.Г. відвідали 44 окрему артелерійську бригаду в м. Тернопіль, який є військослужбовцем даної частини. Волонтери передали у медичну службу частини медикаменти для військослужбовців, які виконують завдання в зоні АТО. Начальник медичної служби підполковник Коляда В.І. подякував за допомогу і висловив сподівання на подальшу співпрацю. Волонтерська група селищної ради буде продовжувати допомогу нашим воїнам на передовій та в пункті постійної дислокації військової частини.

9 лютого 2016 року відбувся «круглий стіл» на тему: 100 днів об'єднаних територіальних громад: здобутки, проблеми, перспективи

Дата створення: 16:11 16.02.2016

У Верховній Раді України 9 лютого 2016 року відбувся «круглий стіл» на тему: «100 днів об'єднаних територіальних громад: здобутки, проблеми, перспективи»