A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Підволочиська громада
Тернопільська область, Тернопільський район

Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні жителі громади! Підволочиська селищна рада повідомляє, що у період з 01 жовтня 2020 року по 31 грудня 2020 року проводиться перереєстрація облікових справ громадян, які перебувають на квартирному обліку у Підволочиській селищній раді.

Тому, особам, що перебувають у черзі на отримання житла, необхідно звернутися у відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища Підволочиської селищної ради з наступними документами:

 • довідкою з місця проживання про склад сім’ї та реєстрацію (Ф-№2) всіх членів сім’ї, які перебувають на квартирному обліку;
 • копією свідоцтва про право власності та технічного паспорта (у випадку проживання у власному будинку або приватизованій квартирі);
 • копіями паспортів черговика та дорослих членів сім’ї;
 • копіями довідок про присвоєння ідентифікаційного номеру всіх членів сім’ї, в тому числі неповнолітніх дітей;
 • довідками з місця роботи (навчання) черговика та дорослих членів сім’ї, копіями пенсійного посвідчення;
 • копіями свідоцтв про одруження (народження дітей) та іншими документи, які засвідчують зміни у складі сім’ї;
 • копіями документів, які дають право на включення черговика у пільгову чергу, завірені у встановленому порядку;
 • довідкою з бюро технічної інвентаризації про наявність (відсутність) у черговика та членів його сім’ї нерухомого майна та приватизованої житлової площі;
 • актом обстеження житлових умов.

Громадяни, які станом на 01.01.2021 року не звернуться у Підволочиську селищну раду для перереєстрації їх облікових справ, не вважатимуться такими, що потребують поліпшення житлових умов та будуть виключені зі списку черговості.


ОГОЛОШЕННЯ

Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг зі збирання, вивезення та утилізації твердих побутових відходів на території населених пунктів Підволочиської селищної ради.

Замовник: Підволочиська селищна рада, код ЄДРПОУ-04396294, e-mail  04396294@mail.gov.ua 

Місцезнаходження: Україна, 47800, Тернопільська область, смт Підволочиськ, вулиця Шептицького, 4.

Підстава для проведення конкурсу: рішення 73-ї сесії  7-го скликання Підволочиської селищної  ради від  09.10.2020 року № 5646. Перелік послуг: послуги з вивезення твердих та негабаритних побутових відходів (крім токсичних і особливо небезпечних)з території населених пунктів Підволочиської селищної  ради. Місце та час проведення конкурсу: Україна, 47800, Тернопільська область, смт Підволочиськ, вулиця Шептицького, 4, 18 листопада 2020 року, о 10.00 год. ПІБ посадової особи, уповноваженої здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу: Мельничук Степан Андрійович, перший заступник селищного голови, голова конкурсної комісії, (03543)21350. Способи, місце та дата отримання конкурсної документації: конкурсні пропозиції надсилаються рекомендованим листом, особисто в робочі дні з 8.00 год. до 17.15 год., перерва з 12.00 до 13.00 год. Строк подання документів – до 16 листопада 2020 року включно. Місце: Україна, 47800, Тернопільська область, смт Підволочиськ, вулиця Шептицького, 4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: наявність спеціально обладнаних транспортних засобів, достатньої кількості контейнерів для роздільного збору відходів; можливість здійснювати щоденний контроль за їх технічним станом власними силами; підтримання належного санітарного стану транспорту і контейнерів; можливість забезпечити їх охорону; організація обслуговування жителів всіх населених пунктів громади; впровадження системи роздільного збору відходів; участь в плануванні майданчиків для розвантаження відходів, їх складуванні, підгортанні та захороненні на паспортизованих полігонах; прийнятна вартість послуг; досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів відповідно до вимог стандартів, норм та правил; наявність працівників відповідної кваліфікації та ін.

Місце, час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями: Україна, 47800, Тернопільська область,  смт Підволочиськ, вулиця Шептицького, 4,   18 листопада 2020 року, о 10.00 год.

Додаток 


Підволочиська селищна рада

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

педагогічних працівників  комунальної установи

 «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»  Підволочиської селищної ради Тернопільської області:

-  консультант – 2 штатних одини

-  психолог – 1 штатна одиниця

  До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які вільно володіють   державною  мовою, мають вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра, спеціаліста, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше п'яти років.

Особи, які бажають взяти  участь у конкурсі,  подають до конкурсної комісії з організації та проведення конкурсу на зайняття посад  педагогічних  працівників  комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Підволочиської селищної ради Тернопільської області такі документи:

         -  заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

 • автобіографію;
 • документ про вищу педагогічну освіту (копія);
 • паспорт громадянина України (копія);
 • трудову книжку (копія);
 • інші документи, що підтверджують професійність претендента.

Документи приймаються протягом 15 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу,  до 24 жовтня 2020 року включно.

За довідками звертатися :

смт Підволочиськ, вул. Шептицького, 4, тел. 2-13-50

 

Підволочиська селищна рада

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

- завідувача сектору містобудування та архітектури;

- завідувача сектору у справах дітей відділу у справах сімї, молоді, спорту та соціального захисту населення.

      Особи, які бажають взяти  участь у конкурсі,  подають до конкурсної комісії селищної ради такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу та проходження служби;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з додатками;

- дві фотокартки (4х6см);

- копію  документа про освіту;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовозобов'язаних),

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які вільно володіють   державною  мовою,  мають  вищу  освіту відповідного професійного спрямування не нижче ступеня спеціаліста, магістра,  навики   роботи   на  комп’ютері, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби обо досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій не менше 2 років.

          Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу,  до 25 жовтня 2020 року включно.

За довідками звертатися :

смт Підволочиськ, вул. Шептицького, 4, тел.. 2-13-50

 

Підволочиська селищна рада

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Підволочиської селищної ради

Тернопільської області

 

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду директора комунальної установи  «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Підволочиської селищної ради: посаду директора Центру може обіймати особа, яка є громадянином України, має вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше п'яти років, досвід впровадження педагогічних інновацій і технологій у системі освіти.

Особи, які бажають взяти  участь у конкурсі,

  подають до конкурсної комісії селищної ради такі документи:

 • заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
 • автобіографію;
 • документ про вищу педагогічну освіту (копія);
 • паспорт громадянина України (копія);
 • трудову книжку (копія);
 • інші документи, що підтверджують професійність претендента.

Документи приймаються протягом 15 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу,  до 26 вересня 2020 року включно.

 

За довідками звертатися :

смт Підволочиськ, вул. Шептицького, 4, тел.. 2-13-50

 


 З червня 2020 року в Україні триває масштабна інформаційна кампанія, під час якої інспектори праці доводять роботодавцям Інформацію про неприпустимість допуску до роботи без оформлення трудових відносин, переваги офіційного працевлаштування та ризики незадекларованої праці. До зазначеної кампанії залучені органи влади різних рівнів, Державна служба України з питань праці та органи місцевого самоврядування, які здійснюють контроль за додержанням законодавства про працю.

 18 серпня в Держпраці відбулася нарада за участі представників Державної податкової служби, Пенсійного фонду, Державної служби зайнятості, Національної поліції та Асоціації міст України щодо продовження роботи з питань детінізації ринку праці. Під час зустрічі обговорено питання продовження спільної роботи щодо детінізації ринку праці та можливих механізмів взаємодії у цьому напрямі.

 Активізація взаємодії пов’язана в тому числі з тим, що з 1 вересня 2020 року заплановано проведення інспекційної кампанії, під час якої будуть здійснюватися заходи державного контролю за додержанням законодавства про працю з питань виявлення неоформлених трудових відносин. Заходами контролю будуть охоплені суб’єкти господарювання, у яких за результатами інформаційної кампанії встановлена невідповідність фактичної кількості працівників даним Реєстру застрахованих осіб та у яких відсутня позитивна динаміка працевлаштування.


  Рішенням Підволочиської селищної ради №5150 від 10 липня 2020 року затверджено «Детальний план території для реконструкції квартири №2 під заклад торгівлі на вулиці П.Мстислава, 14 в смт. Підволочиськ Підволочиського району Тернопільської області».


13.07.2020р.

 

 

Підволочиська селищна рада

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

завідувача сектору з питань надзвичайних ситуацій

та цивільного захисту населення селищної ради

      Особи, які бажають взяти  участь у конкурсі,  подають до конкурсної комісії селищної ради такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу та проходження служби;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з додатками;

- дві фотокартки (4х6см);

- копію  документа про освіту;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовозобов'язаних),

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які вільно володіють   державною  мовою, мають  вищу  освіту не нижче ступеня спеціаліста, магістра,  навики   роботи   на  комп’ютері, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби обо досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій не менше                      2 років.

          Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу,  до 11 серпня 2020 року включно.

За довідками звертатися :

смт Підволочиськ, вул. Шептицького, 4, тел.. 2-13-50

 


18.06.2020р.

Підволочиська сели щна рада оприлюднює детальний план території для реконструкції квартири №2 під заклад торгівлі на вулиці П.Мстислава, 14 в смт. Підволочиськ Підволочиського району Тернопільської області.

 Для ознайомлення та надання зауважень і пропозицій просимо звертатись у відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради до  3 липня 2020 року.

Громадські слухання на предмет розгляду детального плану території для реконструкції квартири №2 під заклад торгівлі на вулиці П.Мстислава, 14 в смт. Підволочиськ Підволочиського району Тернопільської області, відбудуться 3 липня  2020 року о 14:00 год. в приміщенні  адмінбудівлі Підволочиської селищної ради.

 


03.06.2020р.

 Рішенням Підволочиської селищної ради від 18.05.2020 року №4962 затверджено «Детальний план території для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд на вулиці Східній, 1, в с. Кам’янки Підволочиського району Тернопільської області з  внесенням часткових змін до генплану села».


ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля


 Відповідно до  розпорядження   селищного   голови від 08.04.2020 року № 33 Підволочиська селищна рада оголошує конкурс  на виконавця робіт із виготовлення проектно-кошторисної документації  по об’єкту «Реконструкція  парку по вул. Шухевичів в смт Підволочиськ».

 Із архітектурною  концепцією облаштування  парку у смт Підволочиськ та  з умовами конкурсу можна ознайомитись нижче:

Архітектурна концепція

Розпорядження № 33-од Про затвердження Положення про конкурсний відбір виконавця  робіт із виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Реконструкція парку по вул. Шухевичів в смт Підволочиськ Тернопільської області»

Конкурс відбудеться 23.04.2020 року в 10.00 в залі засідань Підволочиської селищної ради за адресою  вул. А. Шептицького, 4, смт Підволочиськ. Прийом документів буде проводитись із 09.04.2020 року до 22.04.2020 року.

За додатковою інформацією звертатись за тел: 03543 2 12 64

  Підволочиська селищна рада оприлюднює детальний план території

для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд на вул. Східна, 1 в с.Кам’янки Підволочиського району Тернопільської області з внесенням часткових змін до генплану села.

 

 Для ознайомлення та надання зауважень і пропозицій просимо звертатись у відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради до 9 квітня  2020 року.

 

 Громадські слухання на предмет розгляду детального плану території  для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд на вул. Східна, 1 в с.Кам’янки Підволочиського району Тернопільської області з внесенням часткових змін до генплану села, відбудуться 9 квітня  2020 року о 14:00 год. в приміщенні  адмінбудівлі Підволочиської селищної ради.

 


  Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт із експертної грошової оцінки земель відповідно до рішень Підволочиської селищної ради від 16 березня 2020 року № 4737 та від 16 березня 2020 року № 4749.

  Земельні ділянки в с. Камянки по вул. Тернопільська, 38/в та в   смт. Підволочиськ вул. Гончара, 13 за кадастровим номером 6124682700:02:007:0035 та 6124655100:02:001:0654.

  Відбір буде проходити з 20.03.2020 року до 03.04.2020 року.  За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію (сертифікат) звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради.

 

Бойко О.В.


   В зв’язку з підняттям  ціни на електроенергію та збільшення розміру інших витрат та платежів, Підволочиське управління житлового-комунального господарства повідомляє про встановлення нових тарифів на послуги водопостачання та водовідведення з 01.04.2020 року згідно рішення виконавчого комітету  від 12 березня 2020 року 6 .

Водопостачання:

Населення – 18,072 грн/м3

Бюджетні організації – 18,072 грн/м3

Інші  споживачі – 18,072 грн/м3

 

Водовідведення:

Населення – 9,888 грн/м3

Бюджетні організації – 9,888 грн/м3

Інші споживачі – 9,888 грн/м3

 

 


Підволочиська селищна рада

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища селищної ради

      Особи, які бажають взяти  участь у конкурсі,  подають до конкурсної комісії селищної ради такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу та проходження служби;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з додатками;

- дві фотокартки (4х6см);

- копію  документа про освіту;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовозобов'язаних),

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які вільно володіють   державною  мовою,  мають  вищу  освіту за ступенем магістра, спеціаліста, бакалавра (спеціальність  «Право»),  навики   роботи   на  комп’ютері, без вимог до стажу роботи.

          Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу,  до 05 квітня 2020 року включно.

За довідками звертатися :

смт Підволочиськ, вул. Шептицького, 4, тел.. 2-13-50

 


    Підволочиська селищна рада оприлюднює детальний план території під будівництво індивідуальних гаражів по провулку Козацькому, 14, в смт. Підволочиськ Тернопільської області.

     Для ознайомлення та надання зауважень і пропозицій просимо звертатись у відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради до 20 березня  2020 року.

     Громадські слухання на предмет розгляду детального плану території під будівництво індивідуальних гаражів по провулку Козацькому, 14, в смт. Підволочиськ Тернопільської області, відбудуться 20 березня 2020 року о 14:00 год. в приміщенні  адмінбудівлі Підволочиської селищної ради.

 


Оголошення про проведення  громадських слухань

щодо встановлення тарифів на водопостачання  та водовідведення

на території Підволочиської  селищної   ради .

          Відповідно до ст. 13 Закону України «Про місцеве самоврядування» та з метою досягнення балансу інтересів споживачів, підприємств і держави, забезпечення безперешкодного доступу споживачів, замовників, підприємств, органів державної влади та органів місцевого самоврядування, громадських організацій та інших заінтересованих осіб до інформації, Підволочиська селищна рада повідомляє про проведення громадських слухань з метою обговорення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

Місце проведення громадських слухань: зал засідань Підволочиської селищної ради

25 лютого 2020 року

Початок реєстрації учасників: 10:30 год.

Початок обговорення: 11:00 год.


Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт із виготовлення нормативного грошової оцінки земель населених пунктів відповідно до рішень сесій  Підволочиської селищної ради від 17 лютого 2020 року № 4585.

 • Мислова площа населеного пункту 255,26 га;
 • Рожиськ площа населеного пункту 216 га;
 • Коршилівкаплоща населеного пункту 118 га;
 • Росохуватець площа населеного пункту 195,13 га;
 • Супранівка площа населеного пункту 211,16 га;
 • Тарнорудаплоща населеного пункту 53 га;
 • Турівка площа населеного пункту 529 га;
 • Фащівка  площа населеного пункту 151 га;
 • Хмелиськаплоща населеного пункту 287 га.

 

Відбір буде проходити з 19.02.2020 року до 04.03.2020 року.  За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію (сертифікат) звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка “На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель” із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

До підтвердних документів належать:

заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою або оцінки земель у довільній формі;

копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків;

копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);

копія(ї) ліцензії(й);

копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки (для претендента на виконання послуг з виконання робіт з оцінки земель);

проект завдання на виконання послуг з виконання робіт, у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою або з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Приймання заяв припиняється за один робочий день до дати проведення конкурсу.

 

2 12 64     Бойко О.В.


Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт із виготовлення нормативного грошової оцінки земель населених пунктів відповідно до рішень сесій  Підволочиської селищної ради від 29 березня 2019 року  № 3159.

 

 •  Богданівка площа населеного пункту 565,37 га;
 • Галущинці площа населеного пункту 408,95 га;
 • Дорофіївка площа населеного пункту 179 га;
 • Жеребки площа населеного пункту 430,77 га;
 • Качанівка площа населеного пункту 644 га;
 • Клебанівка площа населеного пункту 393 га;
 • Шевченкове площа населеного пункту 176 га;
 • Оріховецьплоща населеного пункту 312 га;
 • Чернилівка площа населеного пункту 176 га.

 

Відбір буде проходити з 19.02.2020 року до 04.03.2020 року.  За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію (сертифікат) звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка “На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель” із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

До підтвердних документів належать:

заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою або оцінки земель у довільній формі;

копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків;

копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);

копія(ї) ліцензії(й);

копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки (для претендента на виконання послуг з виконання робіт з оцінки земель);

проект завдання на виконання послуг з виконання робіт, у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою або з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Приймання заяв припиняється за один робочий день до дати проведення конкурсу.

 

2 12 64     Бойко О.В.


 Підволочиське УЖКГ доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну тарифів на послуги водопостачання та водовідведення.

 На даний час підприємство  користується тарифами на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення,  які були затверджені  рішенням виконкому  Підволочиської селищної ради № 386 від 29.11.2018 р.

 За 6 місяців 2019  року відсоток відшкодування за діючим тарифом становить:

 Водопостачання – 77,5%     Водовідведення – 84,4 % від собівартості.

 Таким чином, діючі тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення  не можуть виконувати свого економічного призначення і повертати підприємству кошти, затрачені на виробництво. У зв'язку з цим виникла необхідність приведення тарифів на комунальні послуги у відповідність до реальних витрат  Підволочиського УЖКГ   на їх виробництво.

Розрахунок тарифів

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 15 календарних днів з моменту оприлюднення цієї інформації, а саме по  22.02. 2020 року включно за телефоном 2-10-10 або за адресою смт. Підволочиськ, вул. Садова, 1/5.

Адміністрація Підволочиського УЖКГ

 


Про індексацію нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік

  Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті 289 Податкового кодексу України (далі- Кодекс) повідомляє.

Відповідно до пункту 9 підрозділу 6 розділу ХХ «Перехідні положення» Кодексу індекс споживчих цін за 2017-2023 роки, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується із значенням 100 відсотків.

Значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення за 2019 рік становить 1,0.

Коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель застосовується кумулятивно залежно від дати проведення нормативної грошової оцінки земель. Коефіцієнти індексації нормативної грошової оцінки земель становлять: 1996 рік – 1,703, 1997 рік – 1,059, 1998 рік – 1,006, 1999 рік – 1,127, 2000 рік – 1,182, 2001 рік – 1,02, 2005 рік 1,035, 2007 рік – 1,028, 2008 рік – 1,152, 2009 рік – 1,059, 2010 рік – 1,0, 2011 – 1,0, 2012 рік – 1,0, 2013 рік – 1,0, 2014 рік – 1,249, 2015 рік – 1,433 (крім сільськогосподарських угідь) та 1,2 для  сільськогосподарських угідь (рілля, перелоги, сіножаті, пасовища, багаторічні насадження), 2016 рік – для сільськогосподарських угідь (рілля, багаторічні насадження, сіножаті, пасовища та перелоги) – 1,0 для земель несільськогосподарського призначення – 1,06, 2017 рік – 1,0, 2018 рік – 1,0.

Нормативна грошова оцінка земель за 2002, 2003, 2004 та 2006 роки не індексувалася.

Додатково інформуємо, що відповідно до пункту 286.2 статті 286 Кодексу платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 цього Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов’язку подання щомісячних декларацій. При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається довідка (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а надалі така довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі.

Крім того, зазначаємо, що абзацом другим пункту 2¹   Методики нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 23 березня 1995 року №213, абзацом другим пункту 8 Методики нормативної грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення (крім земель населених пунктів), затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 року №1278, абзацом другим пункту 4 Методики нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 року №831, передбачено, що у разі подання заяви в електронній формі витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки або мотивована відмова у наданні такого витягу видаються в електронній формі технічними засобами телекомунікацій з накладенням кваліфікованого електронного підпису, а за бажанням заявника можуть також надаватися у паперовому вигляді.  

 


  Відділ культури, туризму та з питань діяльності Підволочиської селищної ради інформує про те, що 20.12.2019р. відбулося засідання комісії по відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності про незалежну оцінку комунального майна гаражів за адресою: Тернопільська область, Підволочиський   район,  смт. Підволочиськ, вул. Шевченка, 18.

 Розглянувши пропозицію одного учасника конкурсу, комісія вирішила переможцем визнати ФОП Марчишина Петра Тарасовича.

 

  Підволочиська селищна рада  інформує про те, що 19.12.2019р. відбулося засідання комісії по відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності про незалежну оцінку комунального майна гідроспоруди за адресою: Тернопільська область, Підволочиський   район,  с. Рожиськ , вул.Ставкова 3.

 Розглянувши пропозиції двох учасників конкурсу, комісія вирішила переможцем визнати ТОВ «Орієнтир-Реформа».

 

 


 Інформація про оголошення  конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучатися до проведення незалежної оцінки майна, що перебуває на балансі відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації  Підволочиської селищної ради

  Відповідно до рішення сесії Підволочиської селищної ради від 08.11.2019 року № 3859 «Про надання дозволу на передачу в оренду частини нежитлового приміщення (гаражів)»,  відділ культури оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучатися для проведення незалежної оцінки майна, що перебуває на балансі відділу культури Підволочиської селищної ради

Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення, що перебуває на балансі відділу культури, туризму та з питань діяльності ЗМІ Підволочиської селищної ради.

Місцезнаходження об’єкта оцінки: 47800, смт Підволочиськ, вул. Шевченка,18.

 Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта оцінки для розрахунку орендної плати з метою укладення договору оренди.

Вимоги до претендентів для участі в конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності:

· наявність відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єкта оцінки, що має підтверджуватись чинним кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданими відповідно до чинного законодавства України;

· досвіду суб’єкта оціночної діяльності у проведені оцінки майна зокрема подібного майна;

 · переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звітів про оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;

 · письмової згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено суб’єктом оціночної діяльності до виконання робіт з оцінки майна.

 Претенденти подають у відділ культури Підволочиської селищної ради конкурсну документацію.

 Конкурсна документація подається в запечатаному конверті на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс» із зазначенням об’єкта і дати проведення конкурсу, з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

 До підтвердних документів належать:

– заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

– копія установчого документа претендента;

 – копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна;

– письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами; – копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;

 – інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо)

– згода на обробку персональних даних Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і повинна містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, а також терміну їх виконання, якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

 Конкурсну документацію слід подавати у відділ культури Підволочиської селищної ради за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно). Документи приймаються до 16 грудня 2019 року включно за адресою смт Підволочиськ, вул. Д. Галицького, 35. Конкурсна документація, подана після встановленого терміну, не приймається. Конкурс відбудеться 20 грудня 2019 року о 10 год. в приміщенні відділу культури Підволочиської селищної ради.

 

Начальник відділу                                                                                                                                                              Інга БАБІЙ


Підволочиська селищна рада  інформує про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єкта комунальної власності, який буде передано в оренду.

Назва об’єкта оцінки: гідроспоруда

Місцезнаходження об’єкта оцінки: Тернопільська область, Підволочиський   район,  с. Рожиськ , вул.Ставкова 3.

Балансоутримувач: Підволочиська  селищна рада (код ЄДРПОУ 04396294).

Мета проведення оцінки: визначення ринкової вартості.

Подібні до об’єкта оцінки об’єкти – гідроспоруда.

Замовник послуг з оцінки: Підволочиська селищна  рада, телефон:2-12-64,0671254548 , електронна адреса 04396294@mail.gov.ua

Розмір земельної ділянки – водоскидна споруда А- 36,6 м2, водоскидна споруда В-42,5м2,  дамба -750 м2.

Місце розташування земельної ділянки: Тернопільська область, Підволочиський   район,   с. Рожиськ , вул.Ставкова 3.

Платник робіт з оцінки: Підволочиська селищна  рада.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна» до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна, затвердженого рішенням сесії № 337 від 11.05.2016, статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування».

Претенденти подають  конкурсну документацію та конкурсну пропозицію в запечатаному конверті.

Конкурсна документація претендента складається із:

1) підтвердних документів:

- заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток 1 до Положення);

- копії документів: кількість звітів про оцінку майна, які на час проведення конкурсу складені претендентом на виконання договорів про проведення оцінки майна, укладених з органами приватизації та іншими замовниками, за підсумками попередніх конкурсів (за наявності);

- письмова згода керівника суб’єкта оціночної діяльності, що має дозвіл на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею, і залучається претендентом (у разі необхідності);

- інформація про претендента.

2)  пропозицій щодо ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням таких робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях), якщо він не був визначений в інформації про проведення конкурсу, запечатаних в окремому конверті;

3) документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку.

Строк виконання робіт - не більше ніж п’ять календарних  днів після дати укладення договору  на виконання робіт.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт з незалежної оцінки об’єкту (майна), калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях).

Конкурсну документацію та конкурсну пропозицію слід подавати разом із супровідним листом до Підволочиської селищної ради за адресою: 47800 Тернопільська область, смт.Підволочиськ, вул. А. Шептицького ,4.

Строк подання документів – до 19 грудня 2019 року включно.

За довідками  звертатися : смт.Підволочиськ, вул. А. Шептицького ,4, Підволочиська селищна рада,  тел.2-12-64, 0671254548.

 


До уваги власників земельних ділянок та землекористувачів!

Головне управління Держгеокадастру у Тернопільській області звертає увагу громадян, органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій Тернопільської області на необхідності внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами та договорами оренди.

Радимо всім землевласникам та землекористувачам, які господарюють на своїй землі на підставі документів виданих до 2004 року перевірити статус своєї земельної ділянки на Публічній кадастровій карті. У разі, якщо ділянка відсутня на карті рекомендуємо Вам звернутись до розробників документації із землеустрою для замовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості). Якщо у Вас залишаються запитання Ви можете звернутись за консультаціями та довідками до Відділу Держгеокадастру у Підволочиському районі.

Звертаємо Вашу увагу що державна реєстрація земельної ділянки не лише запобігатиме рейдерському захопленню землі та забезпечить належний захист Ваших прав, а й значно спростить процедури переоформлення земельної ділянки у майбутньому, що зекономить Вам та Вашим нащадкам час для повноцінного розпорядження землею. Адже при вчиненні будь-яких правочинів щодо земельних ділянок (продаж, дарування, передача в оренду, кредит під заставу земельної ділянки тощо) буде необхідна попередня держреєстрація з присвоєнням кадастрового номера. Як бонус, після здійснення держреєстрації, при майбутньому переоформленні, здійсненні правочинів щодо земельної ділянки, достатньо буде лише юридичних документів при зміні власника.

Довідково: відомості про земельні ділянки, що містяться в Державному земельному кадастрі України є відкритими та опубліковані в мережі інтернет на веб-сайті Публічна кадастрова карта (https://newmap.land.gov.ua). Відповідно власники та користувачі земельних ділянок право на які оформлено після 2004 року можуть переглянути та перевірити інформацію про земельну ділянку за допомогою сервісів Публічної кадастрової карти. Пошук земельної ділянки здійснюється за кадастровим номером або за місцезнаходженням земельної ділянки.

Кадастровий номер земельній ділянці присвоюється при здійсненні державної реєстрації земельної ділянки, автоматично, за допомогою програмного забезпечення Державного земельного кадастру.


Звіт

"Про результати опитування жителів Підволочиської селищної ради щодо якості послуги поводження з ТПВ на території Підволочиської селищної ради"

Підволочиська селищна рада у партнерстві з програмою «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (ДОБРЕ)» за фінансової підтримки USAID розробила План удосконалення послуги "Поводження з ТПВ".

Послуга для удосконалення була обрана серед чотирьох напрямів, якими жителі ОТГ найбільш невдоволені. Відповідний План розробляла робоча група у складі представників Підволочиської селищної ради, старост, членів громадських організацій, начальника УЖКГ Підволочиської селищної ради, громадських активістів.

Таким чином, саме громадська думка стала головною причиною особливої уваги Підволочиської селищної ради до якості послуги "Поводження з ТПВ". Тому оцінка якості послуги жителями громади є важливим показником успішності її удосконалення.

Методологія опитування

Тематика опитування: Дослідження рівня задоволеності громадян Підволочиської селищної ради «Поводженням з ТПВ».

Мета опитування: з'ясувати думку жителів Підволочиської селищної ради щодо якості послуги Поводження з ТПВ в громаді.

Генеральна сукупність складається із жителів усіх населених пунктів Підволочиської ОТГ.

Розмір генеральної сукупності – 19395 осіб.

Розмір вибірки - 400 осіб.

Вибірка формувалась шляхом систематичного відбору домогосподарств, початкова точка відліку обрана випадковим чином. Представник для опитування обирався з мешканців домогосподарства віком старше 15 років (випадковим чином). Таким чином, всі представники генеральної сукупності мали рівні шанси потрапити до вибірки.

Для кожного населеного пункту був обраний один інтерв’юер.

Строки проведення опитування: з 09 листопада 2019 року по 18 листопада 2019 року. Опитування проводилось у робочі та вихідні дні, шляхом особистих інтерв’ю з респондентами за місцем їх проживання з використанням автоматизованої системи опитувань DOBRE.Pytannya.

Результати опитування

 


 

ОГОЛОШЕННЯ

Про проведення конкурсу з визначення виконавця надання послуг з вивезення побутових відходів на території  Підволочиської селищної ради.

Замовник: Підволочиська селищна рада, код ЄДРПОУ-04396294, e-mail  04396294@mail.gov.ua

Місцезнаходження: Україна,47800, Тернопільська область, смт Підволочиськ, вулиця Шептицького,4.

Підстава для проведення конкурсу: рішення  59-ї сесії  7-го скликання Підволочиської селищної  ради від  08.11.2019 року № 3857.

Перелік послуг: послуги з вивезення твердих та негабаритних побутових відходів (крім токсичних і особливо небезпечних) з території населених пунктів Підволочиської селищної  ради.

Місце та час проведення конкурсу: Україна,47800, Тернопільська область,смт Підволочиськ, вулиця Шептицького,4, 17-го грудня 2019 року, о 10.00 год.

ПІБ посадової особи, уповноваженої здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу: Мельничук Степан Андрійович, перший заступник селищного голови, голова конкурсної комісії, (03543)21350.

Способи, місце та дата отримання конкурсної документації: конкурсні пропозиції надсилаються рекомендованим листом, особисто в робочі дні з 8.00год. до 17.15 год., перерва з 12.00 до 13.00 год.

Строк подання документів – до 16 грудня 2019 року включно.

Місце: Україна,47800, Тернопільська область,смт Підволочиськ, вулиця Шептицького,4.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: наявність спеціально обладнаних транспортних засобів, достатньої кількості контейнерів для роздільного збору відходів; можливість здійснювати щоденний контроль за їх технічним станом власними силами; підтримання належного санітарного стану транспорту і контейнерів; можливість забезпечити їх охорону; організація обслуговування жителів всіх населених пунктів громади; впровадження системи роздільного збору відходів; участь в плануванні майданчиків для розвантаження відходів, їх складуванні, підгортанні та захороненні на паспортизованих полігонах; прийнятна вартість послуг; досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів відповідно до вимог стандартів, норм та правил; наявність працівників відповідної кваліфікації та ін.

Місце, час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями: Україна,47800, Тернопільська область, смт Підволочиськ, вулиця Шептицького,4, 17-го грудня 2019 року, о 10.00 год.

Додаток   


До уваги жителів:

     З 9 по 15 листопада  представники Підволочиської селищної ради  будуть проводити опитування жителів громад.

    Мета опитування: визначення громадської думки щодо якості послуги поводження з ТПВ на території Підволочиської селищної ради.

  Опитування будуть проводити інтерв’юери  –  старости та діловоди старостинських округів  Підволочиської селищної ради, працівники Підволочиського  УЖКГ.

  Результати опитування будуть враховані при прийнятті рішення щодо покращення якості послуги поводження з ТПВ на території Підволочиської селищної ради.

  Звіт про результати опитування буде оприлюднений до  19 листопада на офіційному сайті Підволочиської громади.

  Детальну інформацію про опитування можна отримати за телефоном: 0972118393 Олег Тимошик

  Будемо вдячні за участь в опитуванні, ваші відгуки допоможуть покращити якість послуги поводження з ТПВ  в нашій громаді.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:

 • ОПИТУВАННЯ Є АНОНІМНИМ
 • Для участі в опитуванні вам НЕ ПОТРІБНО пред’являти будь-які документи. Інтерв’юер може попросити у вас номер телефону, це потрібно для перевірки роботи самого інтерв’юера
 • Анкета складається з 8 запитань
 • Анкета заповнюється з ваших слів ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ (відповіді вносяться в телефон або планшет). ПІДПИСУВАТИ НІЧОГО НЕ ПОТРІБНО
 • На вимогу інтерв'юер повинен пред'явити свій паспорт або водійське посвідчення та лист від Підволочиської селищної ради, який посвідчує його участь у опитуванні

ЯКЩО:

 • Від вас вимагають показати або надати копії будь-яких документів
 • Вас просять підписати будь-який документ (анкета, список тощо)
 • Інтерв’юер знаходиться у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, веде себе агресивно або неадекватно НЕГАЙНО ПОВІДОМТЕ ПРО ЦЕ ЗА ТЕЛЕФОНОМ -  0972118393 Олег Тимошик

Розпорядження Про дослідження громадської думки щодо якості послуги поводження з ТПВ на території Підволочиської селищної ради


 

   Рішенням сесії Підволочиської селищної ради від 18 вересня 2019 року № 3649 затверджено внесення змін до «Детального плану території для будівництва та обслуговування виробничо-складських приміщень по вул. Тернопільська зі сторони автодороги Стрий-Тернопіль-Кіровоград-  Знам’янка км. 166+120 в смт.Підволочиськ Тернопільської області»  для розміщення мийки самообслуговування, придорожнього  сервісу  АЗС.

 

 


Території, закріплені для прибирання в Підволочиську

 


      ПЕРЕЛІК ПОДАТКОВИХ АГЕНТІВ,

 

які зареєстровані по ознаці неосновного виду діяльності  КВЕД «Діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщування» та  повинні справляти туристичний збір на території Підволочиської об’єднаної  територіальної громади згідно рішення Підволочиської селищної ради  від 08.02.2019 року №3015:

Лубкович Марія Степанівна- приватний підприємець, смт. Підволочиськ, вул. Д. Галицького,98;

Глушко Михайло Іванович- приватний підприємець, с. Кам’янки;

Білик Ірина Львівна- приватний підприємець, смт. Підволочиськ, вул. В. Стуса, 21«А»;

Гапанович Тамара Володимирівна- приватний  підприємець, смт. Підволочиськ, вул. Князя Володимира,18;

Лубкович Андрій Іванович- приватний підприємець, смт. Підволочиськ, вул. Мазепи, 40;

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь