A A A K K K
для людей із порушенням зору
Підволочиська громада
Тернопільська область, Тернопільський район

Оголошення

19.01.2023

Підволочиська селищна рада

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

 - спеціаліст І категорії фінансово-господарського відділу (тимчасово вакантна посада);

- спеціаліст І категорії відділу кадрової роботи

            Вимоги до кандидатів на посаду:

- громадянство України та вільне володіня  державною  мовою;

- вища  освіта не нижче ступеня бакалавра, спеціаліста;

- стаж роботи в органах місцевого самоврядування або досвід роботи на посадах підприємств  та організацій  не менше 1 року;

- володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача.

Особи, які бажають взяти  участь у конкурсі,  подають до конкурсної комісії селищної ради заяву про участь у конкурсі, заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з додатками, дві фотокартки (4х6см),  копії  документів про  освіту, копію документа, який посвідчує особу, копію військового квитка (для військовозобов'язаних).

          Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу,  до 17 лютого  2023 року включно.

         За довідками звертатися :

         смт Підволочиськ, вул. Шептицького, 4, тел.. 2-13-50

Підволочиська селищна рада гарантує забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків при проведенні конкурсного відбору на заміщення  вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування.

 

04.01.2023

ЗВІТ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ З ПИТАННЯ ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦЬ У НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ ПІДВОЛОЧИСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

 

З метою з’ясування громадської думки з питання перейменування вулиць у населених пунктах Підволочиської селищної територіальної громади та залучення представників громадськості до розгляду пропозицій з даного питання, на виконання Законів України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»,  «Про правовий режим воєнного стану», відповідно до  Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об'єктам права власності, які за ними закріплені, об'єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», висновків комісії з  питань найменування (перейменування) вулиць та інших об’єктів,  які пов’язані  з  тоталітарними  режимами та з назвами російського походження  у зв'язку з військовою агресією російської федерації, на сайті Підволочиської селищної ради були опубліковані два інформаційні повідомлення про проведення громадського обговорення з питання перейменування вулиць у населених пунктах Підволочиської селищної територіальної громади. 

В повідомленні озвучено прохання до жителів громади брати активну участь в обговоренні та вносити свої пропозицій щодо нових назв вказаних вулиць, враховуючи історію походження назви, її приуроченість.

 

Організатор громадського обговорення – Підволочиська селищна рада.

 

На громадське обговорення  з  01.06.2022 р.  по 01.08.2022 р. виносилося питання перейменування та внесення пропозицій щодо нової назви:

- вулиці Осипова та вулиці 8 Березня в смт Підволочиськ;

- вулиці Гагаріна в с. Галущинці.

          На громадське обговорення  12.08.2022 р. по 12.10.2022 р.   виносилося питання перейменування та внесення пропозицій щодо нової назви:

 • вулиці Колгоспна в с. Хмелиська.

          Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення можна було подати в письмовій чи усній формі, електронною поштою із зазначеннями прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, протягом 60 календарних днів за адресою: 47800, смт  Підволочиськ,                       вул. Шептицького, 4, тел./факс: (03543)2-12-64, факс 2-25-35 E-mail: 04396294@mail.gov.ua, Web: https://pidvolochyska-gromada.gov.

 

          Протягом терміну громадського обговорення щодо перейменування вулиць у населених пунктах Підволочиської селищної територіальної громади надійшли три пропозиції від жителів зазначених населених пунктів в письмовій формі  та дві пропозиції в усній формі.

 

В письмовій формі були такі пропозиції:

№ з/п

Назва населеного пункту

Чинна назва вулиці

Запропонована нова назва вулиці

1.

смт Підволочиськ

Осипова

Соборна

2.

с. Галущинці 

Гагаріна

Гусятин

3.

с. Хмелиська

Колгоспна

Незалежності

 

В усній формі поступили пропозиції від Мокрія Ю.М. – історика, громадського діяча та Дулеби Л.М. – депутата Підволочиської селищної ради, жительки вул. 8 Березня за усної підтримки інших жителів зазначеної вулиці, та на підставі опитування, проведеного секретарем комісії в телефонному режимі.

№ з/п

Назва населеного пункту

Чинна назва вулиці

Запропонована нова назва вулиці

Примітки

1.

смт Підволочиськ

8 Березня

Івана Кучмака

Пропозиція від Мокрія Ю.М.

2.

смт Підволочиськ

8 Березня

Джерельна

Пропозиція від Дулеби Л.М. за усної підтримки жителів

вул. 8 Березня:

Макогнюк Т.М.; Прус А.В.;

Ратушний А.;

Колісник П.В.;

Федорченко Г.Д.;

Майхер О.О.;

Боднарчук О.І.;

Даньків І.А.

 

Враховуючи пропозиції, побажання та думку більшості  жителів відповідних вулиць під час громадського обговорення щодо їх нових  назв,  комісія з  питань найменування (перейменування) вулиць та інших об’єктів,  які пов’язані  з  тоталітарними  режимами та з назвами російського походження  у зв'язку з військовою агресією російської федерації рекомендує винести на розгляд сесії питання перейменування:

- вулиці Осипова на вулицю Соборна в смт Підволочиськ; 

- вулиці 8 Березня на вулицю Джерельна в смт  Підволочиськ; 

- вулиці Гагаріна на вулицю Гусятин в с. Галущинці; 

- вулиці Колгоспна на вулицю Незалежності в с. Хмелиська.

 

 

04.01.2023

ОГОЛОШЕННЯ

 

Підволочиська  селищна рада проводить відбір виконавців для розроблення:

1)  детального  плану території  земельних  ділянок,  орієнтовною площею 0,46 га та 0,01 га по вул. Незалежності в смт Підволочиськ Тернопільського району Тернопільської області, для будівництва складських та виробничо-складських приміщень,  відповідно до рішень Підволочиської селищної ради від 27.10.2022 року № 2134 та № 2133.

2)  детального  плану території земельної ділянки, площею 1,2000 га з кадастровим номером 6124655100:02:001:0168, розташованої в межах населеного пункту смт Підволочиськ Тернопільської області для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, відповідно до рішення Підволочиської селищної ради від 07.06.2021 року № 845.

 Вимоги до виконавців:  

 • наявність кваліфікаційного сертифіката архітектора, що дає право на розроблення містобудівної документації та кваліфікаційних документів землевпорядників, яких буде залучено до виконання проекту землеустрою щодо впорядкування даної території для містобудівних потреб і надання їхніх копій;
 • наявність інженера-геодезиста (за основним місцем роботи);
 • приклади робіт по розробленню подібних проектів містобудівної документації.

Вимоги до містобудівної документації:

 • визначення функціональної зони зазначеної території з подальшим визначенням функціонального призначення;
 • визначення червоних ліній та ліній регулювання забудови;
 • уточнення містобудівних умов та обмежень;
 • черговість та обсяги інженерної підготовки території;
 • систему інженерних мереж;
 • порядок організації транспортного і пішохідного руху;
 • порядок комплексного благоустрою та озеленення, потребу у формуванні екомережі;
 • дотриматись вимог цивільної оборони;

         Зацікавлених осіб просимо звертатися в Підволочиську селищну раду          з 04.01.2023  до 13.01.2023 р. (включно) за адресою: 47800, смт  Підволочиськ, вул. Шептицького, 4.

Тел./факс: (03543)2-12-64, факс 2-25-35 E-mail: 04396294@mail.gov.ua,

Web: https://pidvolochyska-gromada.gov.

 

08.11.2022

 

Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомості, що належать до комунальної власності Підволочиської селищної ради

 

 

28.09.2022 

 

Шановні жителі громади! Підволочиська селищна рада повідомляє, що у період з 01 жовтня 2022 року по 31 грудня 2022 року проводиться перереєстрація облікових справ громадян, які перебувають на квартирному обліку у Підволочиській селищній раді.

Тому, особам, що перебувають у черзі на отримання житла, необхідно звернутися у відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища Підволочиської селищної ради з наступними документами:

 • довідкою з місця проживання про склад сім’ї та реєстрацію (Ф-№2) всіх членів сім’ї, які перебувають на квартирному обліку;
 • копією свідоцтва про право власності та технічного паспорта (у випадку проживання у власному будинку або приватизованій квартирі);
 • копіями паспортів черговика та дорослих членів сім’ї;
 • копіями довідок про присвоєння ідентифікаційного номеру всіх членів сім’ї, в тому числі неповнолітніх дітей;
 • довідками з місця роботи (навчання) черговика та дорослих членів сім’ї, копіями пенсійного посвідчення;
 • копіями свідоцтв про одруження (народження дітей) та іншими документи, які засвідчують зміни у складі сім’ї;
 • копіями документів, які дають право на включення черговика у пільгову чергу, завірені у встановленому порядку;
 • довідкою з бюро технічної інвентаризації про наявність (відсутність) у черговика та членів його сім’ї нерухомого майна та приватизованої житлової площі;
 • актом обстеження житлових умов.

Громадяни, які станом на 01.01.2023 року не звернуться у Підволочиську селищну раду для перереєстрації їх облікових справ, не вважатимуться такими, що потребують поліпшення житлових умов та будуть виключені зі списку черговості.


 

15.08.2022

ПОВІДОМЛЕННЯ

про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

ТОВ «СОФІЯ АГРО КОМ»

 

12.08.2022 

ОГОЛОШЕННЯ

 щодо перейменування вулиці в селі Хмелиська

 

04.08.2022

Підволочиська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

 адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг»

Підволочиської селищної ради

            Вимоги до кандидатів на посаду:

- громадянство України та вільне володіня  державною  мовою;

- вища  освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста;

- стаж роботи в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби  або досвід роботи на посадах підприємств, та організацій  не менше 1 року;

- володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача.

 

Особи, які бажають взяти  участь у конкурсі,  подають до конкурсної комісії селищної ради такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу та проходження служби;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з додатками;

- дві фотокартки (4х6см);

- копії  документів про  освіту;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовозобов'язаних);

          Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу,  до 02 вересня  2022 року включно.

            За довідками звертатися :

            смт Підволочиськ, вул. Шептицького, 4, тел.. 2-13-50

Підволочиська селищна рада гарантує забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків при проведенні конкурсного відбору на заміщення  вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування.

Додаткову інформацію щодо умов конкурсу, основних функціональних обов`язків можна отримати у відділі кадрової роботи Підволочиської селищної ради


 

22.07.2022

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПЕРЕРАХУНОК ТАРИФІВ НА ЗАХОРОНЕННЯ ВІДХОДІВ 

27.06.2022 

Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомості, що належать до комунальної власності Підволочиської селищної ради

 

01.06.2022

ОГОЛОШЕННЯ

Про  перелік вулиць, які підлягають перейменуванню

 

26.05.2022

Підволочиська селищна рада

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

1) начальника відділу соціального захисту населення, сім’ї,  молоді та спорту

  Вимоги до кандидатів на посаду:

- громадянство України та вільне володіня  державною  мовою;

- вища  освіта відповідного професійного спрямування не нижче ступеня магістра, спеціаліста;

- стаж роботи в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби  або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій  не менше трьох років;

- знання законодавства відповідного спрямування;

- володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача.

 

2) головного спеціаліста відділу соціального захисту населення, сім’ї, молоді та спорту

  Вимоги до кандидатів на посаду:

- громадянство України та вільне володіня  державною  мовою;

- вища освіта відповідного професійного спрямування (економічна) не нижче ступеня магістра, спеціаліста;

- стаж роботи в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби не менше одного року, за фахом в інших сферах управління - не менше двох років;

- знання законодавства відповідного спрямування, досвід роботи з бухгалтерією.;

- володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача.

 

    Особи, які бажають взяти  участь у конкурсі,  подають до конкурсної комісії селищної ради такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу та проходження служби;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з додатками;

- дві фотокартки (4х6см);

- копії  документів про вищу  освіту;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовозобов'язаних);

     Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу,  до 25 червня  2022 року включно.

За довідками звертатися :

смт Підволочиськ, вул. Шептицького, 4, тел.. 2-13-50

 Підволочиська селищна рада гарантує забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків при проведенні конкурсного відбору на заміщення  вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування.

Додаткову інформацію щодо умов конкурсу, основних функціональних обов`язків можна отримати у відділі кадрової роботи Підволочиської селищної ради.

 


Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомості, що належать до комунальної власності Підволочиської селищної ради


Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомості, що належать до комунальної власності Підволочиської селищної ради


Інформація  про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки о б’єктів нерухомості, що належать до комунальної власності Підволочиської селищної ради


25.03.2022

       Підволочиська селищна рада звертається до  власників квартир, житлових будинків, готельних номерів та ін., які надають або мають намір надати житло вимушеним переселенцям.

Дуже багато людей в нашій громаді відгукнулися на чужу біду і безкоштовно прихистили у себе переселенців, за що їм безмежно вдячні.

          Але поряд з цим,  трапляються випадки безпідставного завищення цін на оренду житла. Щодо цього надходять численні звернення та інформація від громадян до народних депутатів України.

        Звертаємося до орендодавців з великим проханням, у цей складний для всіх час, не завищувати ціни на житло, не наживатися на чужій біді. В умовах воєнного стану такі спекулятивні дії прирівнюються до мародерства.

      При виявленні таких випадків, інформуйте Підволочиську селищну раду                         за телефоном 068 431 4677.

      Тільки надаючи підтримку один одному, ми зможемо подолати ворога.

 

       Переможемо разом! 

14.02.2022

  Підволочиська  селищна рада проводить відбір виконавців для розроблення  детального  плану території земельної ділянки, площею 1,2000 га з кадастровим номером 6124655100:02:001:0168, розташованої в межах населеного пункту смт Підволочиськ Тернопільської області для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (АЗС з об’єктом торгівлі), відповідно до рішення Підволочиської селищної ради від 07.06.2021 року № 846.

 


28.01.2022

 Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт, який має право на ведення діяльності у сфері землевпорядкування та топографо-геодезичної діяльності, із виготовлення проекту землеустрою з організації та встановлення меж території геологічної пам’ятки природи місцевого значення «Останці Сарматського моря».

 Відбір буде проходити з 28.01.2022 року до 11.02.2022 року.  За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію (сертифікат) звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради.

 Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

 Приймання заяв припиняється за один робочий день до дати проведення конкурсу.

            Ольга Бойко 2-12-64


10.01.2022р.

 

Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт із експертної грошової оцінки земель відповідно до рішень Підволочиської селищної ради від 20 липня 2021 року № 959 та від 21 грудня 2021 року № 1744.

Земельна ділянка площею 0,0300 га за кадастровим номером 6124687500:02:001:0049, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в с. Староміщина по вул. Л. Українки, 61а;

Земельна ділянка площею 0,1200 га за кадастровим номером 6124682700:03:001:0066, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), в  с. Мовчанівка  по вул. Велика Дуга, 34.

Відбір буде проходити з 10.01.2022 року до 24.01.2022 року.  За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію (сертифікат) звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка “На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель” із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

До підтвердних документів належать:

заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою або оцінки земель у довільній формі;

копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків;

копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);

копія(ї) ліцензії(й);

копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки (для претендента на виконання послуг з виконання робіт з оцінки земель);

проект завдання на виконання послуг з виконання робіт, у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою або з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Приймання заяв припиняється за один робочий день до дати проведення конкурсу.

 

Бойко О.В.

 


23.12.2021р.

Оголошення

щодо визнання спадщини відумерлою

Підволочиська селищна рада Тернопільської області повідомляє, що до Підволочиського районного суду Тернопільської області готуються документи та буде подано заяву про визнання спадщини Бартків Марії Петрівни, яка проживала у с. Галущинці Тернопільської області та померла 29.01.2018 року, відумерлою.

У випадку наявності спадкоємців померлої просимо звернутися у Підволочиську селищну раду Тернопільської області за адресою: вул. А. Шептицького, 4, смт Підволочиськ, Тернопільський район, Тернопільська область, 47800.

 

 


26.11.2021р.

 

Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт, який має право на ведення діяльності у сфері землевпорядкування та топографо-геодезичної діяльності, із виготовлення проекту землеустрою з організації та встановлення меж території геологічної пам’ятки природи місцевого значення «Останці Сарматського моря».

Відбір буде проходити з 26.11.2021 року до 10.12.2021 року.  За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію (сертифікат) звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Приймання заяв припиняється за один робочий день до дати проведення конкурсу.

 

  Ольга Бойко 2-12-64


22.11.2021 

ОГОЛОШЕННЯ

Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів на території  Підволочиської селищної   територіальної громади


22.11.2021

 

Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт із експертної грошової оцінки земель відповідно до рішень Підволочиської селищної ради від 22 листопада 2021 року № 1556, 1557, 1558, 1559

 


10.11.2021

 

ОПРИЛЮДНЕННЯ

результатів розгляду пропозицій громадськості до проєкту містобудівної документації на місцевому рівні - «Детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,5 га для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (для будівництва вітрової електростанції) з встановленням 1 (однієї) вітрової турбіни орієнтовною потужністю до 5 МВт за межами с. Галущинці на території Підволочиської селищної ради Тернопільського району Тернопільської області» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку – Розділу «Охорона навколишнього природного середовища»

 


 

05.11.2021 

 ОГОЛОШЕННЯ

Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території  Підволочиської селищної    територіальної громади

 


04.11.2021

 

Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт, який має право на ведення діяльності у сфері землевпорядкування та топографо-геодезичної діяльності, із виготовлення проекту землеустрою з організації та встановлення меж території геологічної пам’ятки природи місцевого значення «Останці Сарматського моря».

Відбір буде проходити з 04.11.2021 року до 18.11.2021 року.  За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію (сертифікат) звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Приймання заяв припиняється за один робочий день до дати проведення конкурсу.

 

            Ольга Бойко 2-12-64


 

 


21.10.2021

Підволочиська селищна рада

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад


08.10.2021

Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт, який має право на ведення діяльності у сфері землевпорядкування та топографо-геодезичної діяльності, із виготовлення проекту землеустрою з організації та встановлення меж території геологічної пам’ятки природи місцевого значення «Останці Сарматського моря».


ОГОЛОШЕННЯ

про умови та строки подачі документів кандидатів на зайняття посади незалежного члена Наглядової ради  комунального некомерційного підприємства «Підволочиська центральна лікарня» Підволочиської селищної ради Тернопільського району Тернопільської області

 


Інформація Підволочиської селищної ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єкта оренди, що належать до комунальної власності Підволочиської селищної ради


Повідомлення

про оприлюднення проєкту детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,5 га для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (для будівництва вітрової електростанції) з встановленням 1 (однієї) вітрової турбіни орієнтовною потужністю до 5 МВт за межами с. Галущинці на території Підволочиської селищної ради Тернопільського району Тернопільської області та звіту про стратегічну екологічну оцінку.  

 


Підволочиська селищна рада  повідомляє,  що 22.09.2021р.   відбулося засідання комісії по конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів оренди, що належать до комунальної власності Підволочиської селищної ради  КНП «Підволочиська центральна лікарня» Підволочиської селищної ради Тернопільського району Тернопільської області нежитлових приміщень за адресою: Тернопільська  область, Тернопільський   район,  смт. Підволочиськ, вул. Д.Галицького, 102.

 

 Розглянувши пропозиції  учасників конкурсу, комісія вирішила переможцем визнати ФОП Мацьків Ольгу Генадіївну.

 

Підволочиська селищна рада.

Юридична адреса: 47800, смт. Підволочиськ, вул. Шептицького, 4

Тел./факс: (03543)2-12-64, факс 2-25-35 E-mail: 04396294@mail.gov.ua,

Web: https://pidvolochyska-gromada.gov.


ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні жителі громади! Підволочиська селищна рада повідомляє, що у період з 01 жовтня 2021 року по 31 грудня 2021 року проводиться перереєстрація облікових справ громадян, які перебувають на квартирному обліку у Підволочиській селищній раді.

Тому, особам, що перебувають у черзі на отримання житла, необхідно звернутися у відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища Підволочиської селищної ради з наступними документами:

 • довідкою з місця проживання про склад сім’ї та реєстрацію (Ф-№2) всіх членів сім’ї, які перебувають на квартирному обліку;
 • копією свідоцтва про право власності та технічного паспорта (у випадку проживання у власному будинку або приватизованій квартирі);
 • копіями паспортів черговика та дорослих членів сім’ї;
 • копіями довідок про присвоєння ідентифікаційного номеру всіх членів сім’ї, в тому числі неповнолітніх дітей;
 • довідками з місця роботи (навчання) черговика та дорослих членів сім’ї, копіями пенсійного посвідчення;
 • копіями свідоцтв про одруження (народження дітей) та іншими документи, які засвідчують зміни у складі сім’ї;
 • копіями документів, які дають право на включення черговика у пільгову чергу, завірені у встановленому порядку;
 • довідкою з бюро технічної інвентаризації про наявність (відсутність) у черговика та членів його сім’ї нерухомого майна та приватизованої житлової площі;
 • актом обстеження житлових умов.

Громадяни, які станом на 01.01.2022 року не звернуться у Підволочиську селищну раду для перереєстрації їх облікових справ, не вважатимуться такими, що потребують поліпшення житлових умов та будуть виключені зі списку черговості.


Інформація Підволочиської селищної ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єкта оренди, що належать до комунальної власності Підволочиської селищної ради


До уваги мешканців громади!

Постановою Кабінету Міністрів України від 12 травня 2021 року № 517 «Про внесення змін до Порядку використання коштів передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції» передбачено спеціальну бюджетну дотацію за наявні бджолосім’ї

Відділом з загальних питань діяльності ради та звернень громадян виконавчого апарату селищної ради проводиться прийом документів для нарахування дотації за бджолосім’ї до 24.09.2021 року.

Перелік документів:

 • копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;
 • копію рішення про державну реєстрацію потужності;
 • копію довідки про відкриття поточного рахунка, виданої банком (суб’єкти господарювання);
 • копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку (фізичні особи);
 • копію паспорта громадянина України (фізичні особи) та ідентифікаційного коду;

Додаткова інформація за тел.2-13-50 або 0681056731

 Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту детального плану території земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування об’єктів енергетики, що виробляють електричну енергію з альтернативних джерел (вітрової електричної станції) за межами населеного пункту села Галущинці на території Підволочиської селищної ради Тернопільського району Тернопільської області

 


ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВІДБІР ВИКОНАВЦЯ РОБІТ ІЗ ЕКСПЕРТНОЇ ГРОШОВОЇ ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬ


Підволочиська селищна рада  повідомляє , що 19.08.2021 р   відбулося засідання комісії по конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів оренди, що належать до комунальної власності Підволочиської селищної ради Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Підволочиської селищної ради Тернопільського району Тернопільської області нежитлового приміщення за адресою: Тернопільська область, Тернопільський   район,  с.Шевченкове, вул.Зелена 52.

Розглянувши пропозиції  учасників конкурсу, комісія вирішила переможцем визнати ФОП Мацьків Ольгу Генадіївну.

 

Підволочиська селищна рада.

Юридична адреса: 47800, смт. Підволочиськ, вул. Шептицького, 4

Тел./факс: (03543)2-12-64, факс 2-25-35 E-mail: 04396294@mail.gov.ua,

Web: https://pidvolochyska-gromada.gov

 


ПОВІДОМЛЕННЯ  ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ  ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ПРИВАТНОЇ ВЛАСНОСТІ ПЛОЩЕЮ 1,9894 ГА ЗА КАДАСТРОВИМ НОМЕРОМ 6124681000:02:001:0458 ДЛЯ БУДІВНИЦТВА І ОБСЛУГОВУВАННЯ СИСТЕМИ (ДЛЯ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ГІДРОТЕХНІЧНИМИ ТА ІНШИМИ ВОДОГОСПОДАРСЬКИМИ СПОРУДАМИ І КАНАЛАМИ) В С. ГАЛУЩИНЦІ  ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

«Детальний план території  земельної ділянки приватної власності площею 1,9894 га за кадастровим номером 6124681000:02:001:0458 для будівництва і обслуговування системи (для експлуатації по догляду за гідротехнічними спорудами

 і каналами) в с. Галущинці  Тернопільського  району Тернопільської області»

 

 

Підволочиська селищна рада повідомляє, що розпочато процедуру громадського обговорення проекту детального плану території  земельної ділянки приватної власності площею 1,9894 га за кадастровим номером 6124681000:02:001:0458 для будівництва і обслуговування системи (для експлуатації по догляду за гідротехнічними спорудами і каналами) в с. Галущинці  Тернопільського  району Тернопільської області, розробленого на підставі рішення Підволочиської селищної ради від 18 травня 2021 року № 835.

 

Замовник проекту: Підволочиська селищна рада.

Юридична адреса: 47800, смт. Підволочиськ, вул. Шептицького, 4

Тел./факс: (03543)2-12-64, факс 2-25-35 E-mail: 04396294@mail.gov.ua,

Web: https://pidvolochyska-gromada.gov.

 

Підволочиська селищна рада повідомляє, що ознайомитись з матеріалами проекту детального плану території земельної ділянки приватної власності площею 1,9894 га за кадастровим номером 6124681000:02:001:0458 для будівництва і обслуговування системи (для експлуатації по догляду за гідротехнічними спорудами і каналами) в с. Галущинці  Тернопільського  району Тернопільської області можна у секторі містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури Підволочиської селищної ради.

            Обговорення починається з 11.08.2021 р. і триває до 09.09.2021 р.

Громадські слухання будуть проводитись 10.09.2021 р. в смт Підволочиськ об 11.00 год. в залі засідань селищної ради.

Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, та строки їх подання.

Зауваження та пропозиції до проекту детального плану території подаються протягом 30 днів з дня її оприлюднення в письмовій формі до  сектору містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури Підволочиської селищної ради за адресою:          смт. Підволочиськ, вул. Шептицького, 4 та  в електронному вигляді на електронну адресу: 04396294@mail.gov.ua,

Web: https://pidvolochyska-gromada.gov.


 Підволочиська  селищна рада проводить відбір сертифікованих виконавців для розроблення детального плану території земельної ділянки, площею 1,2000 га з кадастровим номером 6124655100:02:001:0168, розташованої в межах населеного пункту смт Підволочиськ Тернопільської області для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, відповідно до рішення Підволочиської селищної ради від 07.07.2021 року №846.

    Зацікавлених осіб просимо звертатися в Підволочиську селищну раду з 29.07.2021 до 12.08.2021 р. (включно) за адресою: 47800, смт  Підволочиськ, вул. Шептицького, 4.

Тел./факс: (03543)2-12-64, факс 2-25-35 E-mail: 04396294@mail.gov.ua,

Web: https://pidvolochyska-gromada.gov.

 


 

ПОВІДОМЛЕННЯ  ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ  ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ТОРГОВОГО ЗАКЛАДУ НА ВУЛ. ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО, 54 «А» В СМТ. ПІДВОЛОЧИСЬК  ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ


Про заходи щодо підготовки об’єктів до роботи в осінньо-зимовий період 2021/2022 року

Просимо керівників підприємств непродовольчого сектору промисловості Підволочиської територіальної громади щомісяця, до 12 числа, надавати інформацію Підволочиській селищній раді щодо заходів з підготовки підприємств непродовольчого сектору промисловості до роботи в осінньо-зимовий період 2021/2022 року, враховуючи, що термін їх виконання – до 01 жовтня 2021 року.

Інформацію щодо заходів підготовки, їхньої вартості, періоду впровадження, економії паливно-енергетичного ресурсу надавайте відділу економічного розвитку, торгівлі  та інвестицій селищної ради на електронну адресу ekon_sr@ukr.net, з метою подальшого інформування Тернопільської райдержадміністрації.


Оголошення
про встановлення шляхом 
 
корегування тарифів  на послуги централізованого водопостачання та централізованого  водовідведення  на територ ії Підволочиської селищної ради Тернопільського районну Тернопільської області в смт.Підволочиськ  з 01.08.2021 р.

 


Оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єкта оренди, що належать до комунальної власності Підволочиської селищної ради


 Підволочиською селищною радою на звернення громадян розглядається спірне питання щодо пішохідного проходу між вулицями Грушевського та Д.Галицького в смт. Підволочиськ.

 Для повноцінного та об’єктивного розгляду та прийняття відповідного рішення, враховуючи генеральний план смт Підволочиськ, існуючий ситуаційний план та надані для розгляду матеріали, Підволочиська селищна рада просить кваліфікованих спеціалістів, а саме: сертифікованих архітекторів, землевпорядників, юристів взяти участь у розгляді зазначеного питання.

 Зацікавлених осіб просимо звертатися в Підволочиську селищну раду до 19.07.2021 р. (включно) за адресою: 47800, смт  Підволочиськ, вул. Шептицького, 4.

Тел./факс: (03543)2-12-64, факс 2-25-35 E-mail: 04396294@mail.gov.ua,

Web: https://pidvolochyska-gromada.gov.


ПОВІДОМЛЕННЯ  ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ІЗ ВНЕСЕННЯМ ЗМІН ДО ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ СМТ. ПІДВОЛОЧИСЬК ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА АВТОМИЙКИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ МАШИН

 В СМТ. ПІДВОЛОЧИСЬК ПО ВУЛ. ТЕРНОПІЛЬСЬКА (ЗА АЗС ТОВ «ЛЮКС»)

 


ПОВІДОМЛЕННЯ  ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ДЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ НЕЖИТЛОВОЇ БУДІВЛІ РЕСТОРАНУ «ЗБРУЧ» ПІД КУЛЬТОВУ СПОРУДУ ПО ВУЛ. ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО, 85-а  В СМТ ПІДВОЛОЧИСЬК ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ


25.06.2021

ОГОЛОШЕННЯ

про  призначення на посаду керівників закладів культури комунальної форми власності за результатами конкурсного відбору


03.06.2021

Підволочиська селищна рада

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

головного спеціаліста відділу планування доходів

фінансового управління Підволочиської селищної ради

  Особи, які бажають взяти  участь у конкурсі,  подають до конкурсної комісії селищної ради такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з додатками;

- дві фотокартки (4х6см);

- копії  документів про освіту, підвищення кваліфікації;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовозобов'язаних),

Особи, які бажають взяти  участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які вільно володіють   державною  мовою,  мають  вищу  освіту відповідного професійного спрямування не нижче ступеня бакалавра, навики   роботи   на  комп’ютері.

Підволочиська селищна рада гарантує забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків при проведенні конкурсного відбору на заміщення  вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування.

   Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу,  до 03 липня 2021 року включно.

За довідками звертатися :

смт Підволочиськ, вул. Шептицького, 4, тел. 2-13-50

   Додаткову інформацію щодо умов конкурсу, основних функціональних обов`язків можна отримати у відділі кадрової роботи Підволочиської селищної ради.

 


ОГОЛОШЕННЯ

  03 червня 2021 року відбудеться І етап конкурсу на посаду керівників НВК «Іванівський ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ», НВК «Оріховецький ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ», НВК «Клебанівський ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ», Турівської ЗОШ І-ІІ ступенів, Супранівської ЗОШ І-ІІ ступенів Підволочиської селищної ради Тернопільської обл.

 

Засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на посаду керівників закладів освіти Підволочиської селищної ради відбудеться

03 червня 2021 року

в приміщенні залу засідань Підволочиської селищної ради.

Початок роботи комісії – 09 год. 30 хв.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

 1. Розгляд заяв претендентів для участі у конкурсі на посаду керівників закладів та поданих ними документів на відповідність установленим законодавством вимогам.  

 2. Прийняття рішення про допущення та/або недопущення претендентів для участі у конкурсному відборі на посаду керівників закладів освіти Підволочиської селищної ради Тернопільської області.

 

 

Голова конкурсної комісії                                                                   Галина САКЕВИЧ

 

Надія Білан


  Інформуємо Вас, що на виконання рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 14 травня 2021 року протокол № 30, 26 травня 2021 року з 14 до 15 години буде проводитись комплексна перевірка системи централізованого оповіщення цивільного захисту області ,,Сигнал-ВО” з включенням електросирен та передачею мовної інформації по радіотрансляційній мережі області.


Оголошення
про проведення громадських слухань стосовно  корегування тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого  водовідведення  на території Підволочиської селищної ради Тернопільського районну Тернопільської області в смт.Підволочиськ


Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт з виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки під об’єктами залізничного транспорту, які перебувають в постійному користуванні АТ «Укрзалізниця» відповідно до рішення Підволочиської селищної ради від 18 травня 2021 року № 836.

 • ділянка розташована в межах смт. Підволочиськ;

   Відбір буде проходити з 19.05.2021 року до 02.06.2021 року.  За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію на проведення робіт із землеустрою згідно із законом, звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка “На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт по інвентаризації земель” із зазначенням об’єкта.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

До підтвердних документів належать:

заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою або оцінки земель у довільній формі;

копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків;

копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);

копія(ї) ліцензії(й);

проект завдання на виконання послуг з виконання робіт, у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою або з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Приймання заяв припиняється за один робочий день до дати проведення конкурсу.

 

Бойко О.В.

 


Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт із експертної грошової оцінки земель відповідно до рішень Підволочиської селищної ради від 18 травня 2021 року № 741.

Земельна ділянка площею 1,7112 га  за кадастровим номером 6124655100:02:003:1711 для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій в смт. Підволочиськ, вул. Лисенка, 4.

Відбір буде проходити з 19.05.2021 року до 02.06.2021 року.  За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію (сертифікат) звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка “На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель” із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

До підтвердних документів належать:

заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою або оцінки земель у довільній формі;

копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків;

копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);

копія(ї) ліцензії(й);

копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки (для претендента на виконання послуг з виконання робіт з оцінки земель);

проект завдання на виконання послуг з виконання робіт, у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою або з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Приймання заяв припиняється за один робочий день до дати проведення конкурсу.

 

 

Бойко О.В.

 


Громадське обговорення проекту рішення про зміну назви та типів закладів освіти (завантажити)


Відділ освіти Підволочиської селищної ради оголошує конкурси на посади керівників закладів загальної середньої освіти:

НВК “Іванівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ”

НВК “Оріховецький ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ”

НВК “Клебанівський ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ”

Супранівська ЗОШ І-ІІ ст.

Турівська ЗОШ І-ІІ ст.

Перелік питань для перевірки знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти

Зразок ситуаційного завдання

Критерії оцінювання


 Підволочиська селищна рада  повідомляє Вас, що 26.04.2021 р    відбулося засідання комісії по конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів оренди, що належать до комунальної власності Підволочиської селищної ради  КНП «Підволочиська центральна лікарня» Підволочиської селищної ради Тернопільського району Тернопільської області нежитлового приміщення за адресою: Тернопільська область, Тернопільський   район,  смт. Підволочиськ, вул. Д. Галицького, 102.

 Розглянувши пропозиції  учасників конкурсу, комісія вирішила переможцем визнати ФОП Мацьків Ольгу Генадіївну.

Підволочиська селищна рада.

Юридична адреса: 47800, смт. Підволочиськ, вул. Шептицького, 4

Тел./факс: (03543)2-12-64, факс 2-25-35 E-mail: 04396294@mail.gov.ua,

Web: https://pidvolochyska-gromada.gov

 

Підволочиська селищна рада оприлюднює проект  детального  плану території для будівництва житлового будинку, господарських будівель  та споруд на вулиці Відродження в селі Галущинці Тернопільського району Тернопільської області.  

Для ознайомлення та надання зауважень і пропозицій просимо звертатись у відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради до 11 травня 2021 року.

Громадські слухання на предмет розгляду проекту детального плану території для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд на вулиці Відродження в селі Галущинці Тернопільського району Тернопільської області відбудуться 12 травня 2021 року о 14:00 год. в приміщенні Підволочиської селищної ради.

 

Підволочиська селищна рада

 


Інформація

Підволочиської селищної ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів оренди, що належать до комунальної власності Підволочиської селищної ради (завантажити)


 ОГОЛОШЕННЯ про намір зміни  діючих тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в смт.Підволочиськ


  Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт з виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельних ділянок  комунальної власності (землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення) відповідно до рішення Підволочиської селищної ради від 16 березня 2021 року № 432.

 • ділянка розташована в межах смт. Підволочиськ, орієнтовною площею 0,45 га із формуванням земельної ділянки;
 • ділянка розташована в межах смт. Підволочиськ, орієнтовною площею 1,20 га із формуванням земельної ділянки

   Відбір буде проходити з 29.03.2021 року до 12.04.2021 року.  За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію на проведення робіт із землеустрою згідно із законом, звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка “На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт по інвентаризації земель” із зазначенням об’єкта.

 У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

 До підтвердних документів належать:

заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою або оцінки земель у довільній формі;

копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків;

копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);

копія(ї) ліцензії(й);

проект завдання на виконання послуг з виконання робіт, у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою або з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

  Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Приймання заяв припиняється за один робочий день до дати проведення конкурсу.

 

 


ОГОЛОШЕННЯ

Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучатися до проведення незалежної оцінки об’єктів оренди комунальної власності територіальної громади Підволочиської селищної ради

Відповідно до рішення Підволочиської селищної ради від 11 травня 2016 року  № 337 « Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна» відділ культури, туризму та з питань діяльності ЗМІ Підволочиської селищної ради оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучатися для проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності територіальної громади Підволочиської селищної ради.

Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення, площею 138,1 м²,   що перебуває на балансі відділу культури, туризму  та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради.

Місцезнаходження об’єкта оцінки: 47840, смт. Підволочиськ, вул. Д. Галицького, 35 (2 поверх Підволочиського будинку культури).

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта оцінки для розрахунку орендної плати з метою укладення додаткового договору оренди.

Вимоги до претендентів для участі в конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності:

 • наявність відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єкта оцінки, що має підтверджуватись чинним кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданими відповідно до чинного законодавства України;
 • досвіду суб’єкта оціночної діяльності у проведені оцінки майна зокрема подібного майна;
 • переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звітів про оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;
 • письмової згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено суб’єктом оціночної діяльності до виконання робіт з оцінки майна.

Претенденти подають у відділ культури, туризму  та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради конкурсну документацію. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

     До підтвердних документів належать:

– заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

– копія установчого документа претендента;

– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна;

– письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;

– копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;

– інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і повинна містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, а також терміну їх виконання, якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

        Конкурсну документацію слід подавати у відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).

Документи приймаються до 13 квітня 2021року включно за адресою вул. Д.Галицького, 35, 2 відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації.

Конкурс відбудеться 19 квітня 2021 року о 14 год. в приміщенні Підволочиського будинку культури.

Телефон для довідок 2-13-93, 097-5952-674

Начальник відділу культури                                                                                                               І.В.Бабій


Запрошуємо представників бізнесу пройти опитування стосовно інноваційної діяльності в Україні

Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України в державі проводиться опитування представників бізнесу щодо інноваційної діяльності в Україні: “Інноваційна діяльність в Україні: чинники успіху та перешкоди”.

Основною метою опитування є виявлення потреби бізнесу у сфері інноваційної діяльності та визначення можливостей і форм співпраці з державою в частині монетизації інновацій.

Опитування триватиме включно до 12 березня 2021 року за посиланням: http://bit.ly/2XHiB8d . Усі респонденти отримають можливість ознайомитись із презентацією-результатами дослідження.

Пропонуємо зацікавленим суб’єктам господарювання непродовольчого сектору економіки Підволочиської територіальної громади долучитися до опитування та висловити свою позицію.


06.01.2021р.

Підволочиська селищна рада

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

начальника відділу освіти Підволочиської селищної ради

Особи, які бажають взяти  участь у конкурсі,  подають до конкурсної комісії селищної ради такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу та проходження служби;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з додатками;

- дві фотокартки (4х6см);

- копію  документа про освіту;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовозобов'язаних),

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які вільно володіють   державною  мовою,  мають  вищу  освіту відповідного професійного спрямування не нижче ступеня магістра, спеціаліста, навики   роботи   на  комп’ютері, досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ, організацій не менше 3 років.

    Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу,  до 06 лютого 2021 року включно.

За довідками звертатися :

смт Підволочиськ, вул. Шептицького, 4, тел.. 2-13-50

 


  Відділ культури, туризму та з питань діяльності Підволочиської селищної ради інформує про те, що 24.12.2020р. відбулося засідання комісії по відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності про незалежну оцінку комунального майна нежитлового приміщення за адресою: Тернопільська область, Тернопільський   район,  смт. Підволочиськ, вул. Д. Галицького, 35.

 Розглянувши пропозицію одного учасника конкурсу, комісія вирішила переможцем визнати ФОП Мацьків Ольгу Генадіївну.

Начальник відділу                                                                                                                                                   Інга БАБІЙ


 ОГОЛОШЕННЯ

Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучатися до проведення незалежної оцінки об’єктів оренди комунальної власності територіальної громади Підволочиської селищної ради

Відповідно до рішення Підволочиської селищної ради від 11 травня 2016 року  № 337 « Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна» відділ культури, туризму та з питань діяльності ЗМІ Підволочиської селищної ради оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучатися для проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності територіальної громади Підволочиської селищної ради.

Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення, площею 76,0 м², та площею спільного користування 13,4 м²,  що перебуває на балансі відділу культури, туризму  та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради.

Місцезнаходження об’єкта оцінки: 47840, смт. Підволочиськ, вул. Д. Галицького, 35 (1 поверх Підволочиського будинку культури).

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта оцінки для розрахунку орендної плати з метою укладення додаткового договору оренди.

Вимоги до претендентів для участі в конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності:

 • наявність відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єкта оцінки, що має підтверджуватись чинним кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданими відповідно до чинного законодавства України;
 • досвіду суб’єкта оціночної діяльності у проведені оцінки майна зокрема подібного майна;
 • переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звітів про оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;
 • письмової згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено суб’єктом оціночної діяльності до виконання робіт з оцінки майна.

Претенденти подають у відділ культури, туризму  та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради конкурсну документацію. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

     До підтвердних документів належать:

– заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

– копія установчого документа претендента;

– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна;

– письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;

– копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;

– інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і повинна містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, а також терміну їх виконання, якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

        Конкурсну документацію слід подавати у відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).

Документи приймаються до 21 грудня 2020року включно за адресою вул. Д.Галицького, 35.

Конкурс відбудеться 24 грудня 2020 року о 14 год. в приміщенні Підволочиського будинку культури.

Телефон для довідок 2-13-93, 097-5952-674

Начальник відділу культури                                                                                                                                       І.В.Бабій

 

   ОГОЛОШЕННЯ

Підволочиська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад  адміністратор сектору з питань діяльності територіальних підрозділів відділу «Центр надання адміністративних послуг» (с.Кам’янки, с.Супранівка,  с. Жеребки) - 3 штатних одиниці.

     Особи, які бажають взяти  участь у конкурсі,  подають до конкурсної комісії селищної ради такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу та проходження служби;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з додатками;

- дві фотокартки (4х6см);

- копію  документа про освіту;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовозобов'язаних),

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які вільно володіють   державною  мовою,  мають  вищу  освіту відповідного професійного спрямування не нижче ступеня спеціаліста, навики   роботи   на  комп’ютері, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби обо досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій не менше 1 року.

          Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу,  до 03 січня 2021 року включно.

За довідками звертатися :

смт Підволочиськ, вул. Шептицького, 4, тел.. 2-13-50


ОГОЛОШЕННЯ

Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг зі збирання, вивезення та утилізації твердих побутових відходів на території населених пунктів Підволочиської селищної ради.

Замовник: Підволочиська селищна рада, код ЄДРПОУ-04396294, e-mail  04396294@mail.gov.ua 

Місцезнаходження: Україна, 47800, Тернопільська область, смт Підволочиськ, вулиця Шептицького, 4.

Підстава для проведення конкурсу: рішення 73-ї сесії  7-го скликання Підволочиської селищної  ради від  09.10.2020 року № 5646. Перелік послуг: послуги з вивезення твердих та негабаритних побутових відходів (крім токсичних і особливо небезпечних)з території населених пунктів Підволочиської селищної  ради. Місце та час проведення конкурсу: Україна, 47800, Тернопільська область, смт Підволочиськ, вулиця Шептицького, 4, 18 листопада 2020 року, о 10.00 год. ПІБ посадової особи, уповноваженої здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу: Мельничук Степан Андрійович, перший заступник селищного голови, голова конкурсної комісії, (03543)21350. Способи, місце та дата отримання конкурсної документації: конкурсні пропозиції надсилаються рекомендованим листом, особисто в робочі дні з 8.00 год. до 17.15 год., перерва з 12.00 до 13.00 год. Строк подання документів – до 16 листопада 2020 року включно. Місце: Україна, 47800, Тернопільська область, смт Підволочиськ, вулиця Шептицького, 4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: наявність спеціально обладнаних транспортних засобів, достатньої кількості контейнерів для роздільного збору відходів; можливість здійснювати щоденний контроль за їх технічним станом власними силами; підтримання належного санітарного стану транспорту і контейнерів; можливість забезпечити їх охорону; організація обслуговування жителів всіх населених пунктів громади; впровадження системи роздільного збору відходів; участь в плануванні майданчиків для розвантаження відходів, їх складуванні, підгортанні та захороненні на паспортизованих полігонах; прийнятна вартість послуг; досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів відповідно до вимог стандартів, норм та правил; наявність працівників відповідної кваліфікації та ін.

Місце, час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями: Україна, 47800, Тернопільська область,  смт Підволочиськ, вулиця Шептицького, 4,   18 листопада 2020 року, о 10.00 год.

Додаток 


Підволочиська селищна рада

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

педагогічних працівників  комунальної установи

 «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»  Підволочиської селищної ради Тернопільської області:

-  консультант – 2 штатних одини

-  психолог – 1 штатна одиниця

  До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які вільно володіють   державною  мовою, мають вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра, спеціаліста, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше п'яти років.

Особи, які бажають взяти  участь у конкурсі,  подають до конкурсної комісії з організації та проведення конкурсу на зайняття посад  педагогічних  працівників  комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Підволочиської селищної ради Тернопільської області такі документи:

         -  заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

 • автобіографію;
 • документ про вищу педагогічну освіту (копія);
 • паспорт громадянина України (копія);
 • трудову книжку (копія);
 • інші документи, що підтверджують професійність претендента.

Документи приймаються протягом 15 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу,  до 24 жовтня 2020 року включно.

За довідками звертатися :

смт Підволочиськ, вул. Шептицького, 4, тел. 2-13-50

 


  Рішенням Підволочиської селищної ради №5150 від 10 липня 2020 року затверджено «Детальний план території для реконструкції квартири №2 під заклад торгівлі на вулиці П.Мстислава, 14 в смт. Підволочиськ Підволочиського району Тернопільської області».


18.06.2020р.

Підволочиська сели щна рада оприлюднює детальний план території для реконструкції квартири №2 під заклад торгівлі на вулиці П.Мстислава, 14 в смт. Підволочиськ Підволочиського району Тернопільської області.

 Для ознайомлення та надання зауважень і пропозицій просимо звертатись у відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради до  3 липня 2020 року.

Громадські слухання на предмет розгляду детального плану території для реконструкції квартири №2 під заклад торгівлі на вулиці П.Мстислава, 14 в смт. Підволочиськ Підволочиського району Тернопільської області, відбудуться 3 липня  2020 року о 14:00 год. в приміщенні  адмінбудівлі Підволочиської селищної ради.


ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля


 Відповідно до  розпорядження   селищного   голови від 08.04.2020 року № 33 Підволочиська селищна рада оголошує конкурс  на виконавця робіт із виготовлення проектно-кошторисної документації  по об’єкту «Реконструкція  парку по вул. Шухевичів в смт Підволочиськ».

 Із архітектурною  концепцією облаштування  парку у смт Підволочиськ та  з умовами конкурсу можна ознайомитись нижче:

Архітектурна концепція

Розпорядження № 33-од Про затвердження Положення про конкурсний відбір виконавця  робіт із виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Реконструкція парку по вул. Шухевичів в смт Підволочиськ Тернопільської області»

Конкурс відбудеться 23.04.2020 року в 10.00 в залі засідань Підволочиської селищної ради за адресою  вул. А. Шептицького, 4, смт Підволочиськ. Прийом документів буде проводитись із 09.04.2020 року до 22.04.2020 року.

За додатковою інформацією звертатись за тел: 03543 2 12 64

 


 

Території, закріплені для прибирання в Підволочиську

 


      ПЕРЕЛІК ПОДАТКОВИХ АГЕНТІВ,

 

які зареєстровані по ознаці неосновного виду діяльності  КВЕД «Діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщування» та  повинні справляти туристичний збір на території Підволочиської об’єднаної  територіальної громади згідно рішення Підволочиської селищної ради  від 08.02.2019 року №3015:

Лубкович Марія Степанівна- приватний підприємець, смт. Підволочиськ, вул. Д. Галицького,98;

Глушко Михайло Іванович- приватний підприємець, с. Кам’янки;

Білик Ірина Львівна- приватний підприємець, смт. Підволочиськ, вул. В. Стуса, 21«А»;

Гапанович Тамара Володимирівна- приватний  підприємець, смт. Підволочиськ, вул. Князя Володимира,18;

Лубкович Андрій Іванович- приватний підприємець, смт. Підволочиськ, вул. Мазепи, 40;

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь