Підволочиська громада
Підволочиський район, Тернопільська область

Оголошення

        Відповідно до абзацу другого п. 4 «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555, оприлюднено: «Детальний план території для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об`єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій в с. Качанівка» на офіційному веб-сайті Підволочиської селищної ради та інформаційному стенді Підволочиської селищної ради, с. Качанівка. Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні відбудуться 30 січня 2019 року о 10 год. 00 хв., у залі Качанівського сільського будинку культури.

         За додатковою інформацією, ознайомленням та пропозиціями звертатись у сектор з питань юридичної роботи виконавчого апарату Підволочиської селищної ради, на протязі 14 робочих днів, до 25 січня 2019 року. Тел. 2 12 64.

Козак 2 12 64


Зміни для подання субсидії Наказ

Заява

Декларація


   Переможцем конкурсу з відбору виконавця робіт із виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відповідно до рішення сесії від 08 жовтня 2018 року. № 2644 визначено ДП «Центр державного земельного кадастру».

 

Козак М.А.


Відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради, проводить конкурс на оренду частини нежитлового приміщення

 Відповідно до рішення Підволочиської селищної ради від 30 листопада 2018 року  № 2854 «Про надання дозволу на передачу в оренду частини нежитлового приміщення гаража», відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради проводить  конкурс на право оренди нежитлового приміщення.

 Місцезнаходження об’єкта оренди: смт. Підволочиськ, вул. Д. Галицького,35 Тернопільської обл.,  загальною площею 138,1 кв. м., терміном на 2 роки 11 місяців.

 Конкурсну документацію слід подавати у відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради. Документи приймаються до 11 січня 2019 року включно за адресою вул. Д.Галицького, 35.

 Конкурс відбудеться 15 січня 2019 року о 14 год. в приміщенні Підволочиського будинку культури, у кабінеті начальника відділу культури, туризму та з питань діяльності ЗМІ.

Телефон для довідок 2-13-93

Голова конкурсної комісії                                                                                     Інга Бабій


Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучатися до проведення незалежної оцінки об’єктів оренди комунальної власності територіальної громади Підволочиської селищної ради

 Відповідно до рішення Підволочиської селищної ради від 11 травня 2016 р.      № 337 « Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна», відділ культури, туризму та з питань діяльності ЗМІ Підволочиської селищної ради оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучатися для проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності територіальної громади Підволочиської селищної ради та рішення сесії від 11 червня 2018р. № 2258 « Про надання дозволу на передачу в оренду частини нежитлового приміщення Підволочиського будинку культури».

 Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення,  загальною площею 41 м² , що перебуває на балансі відділу культури, туризму  та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради.

 Місцезнаходження об’єкта оцінки: 47840, смт. Підволочиськ, вул.Д. Галицького, 35.

 Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта оцінки для розрахунку орендної плати з метою укладення договору оренди.

 Вимоги до претендентів для участі в конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності:

-          наявність відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єкта оцінки, що має підтверджуватись чинним кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданими відповідно до чинного законодавства України;

-          досвіду суб’єкта оціночної діяльності у проведені оцінки майна зокрема подібного майна;

-          переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звітів про оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;

-          письмової згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено суб’єктом оціночної діяльності до виконання робіт з оцінки майна.

Претенденти подають у відділ культури, туризму  та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради конкурсну документацію. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

     До підтвердних документів належать:

– заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

– копія установчого документа претендента;

– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна;

– письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;

– копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;

– інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і повинна містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, а також терміну їх виконання, якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

   Конкурсну документацію слід подавати у відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).

Документи приймаються до 11 січня 2019 року включно за адресою вул. Д.Галицького, 35.

Конкурс відбудеться 15 січня 2019 року о 14 год. в приміщенні Підволочиського будинку культури.

Телефон для довідок 2-13-93

Голова конкурсної комісії                                                                                                                                          Інга БАБІЙ

 


   Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт з виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відповідно до рішення сесії від 08 жовтня 2018 року. № 2644

   Відбір буде проходити з 21.12.2018 року до 04.01.2019 року.  За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію (сертифікат) на виготовлення проектів землеустрою звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради.

 

Козак М.А.

 


Шановні ветерани та учасники АТО, запрошуємо Вас  взяти участь у ІІ Форум розвитку ветеранського бізнесу, який відбудеться 16 грудня.

16 грудня
ІІ Форум розвитку ветеранського бізнесу

 

ІІ Форум розвитку ветеранського бізнесу – це:

 • практичний досвід – історії ветеранів, які запустили власний бізнес
 • можливості для відкриття та розвитку власної справи
 • відкриті дискусії та експертні обговорення тенденцій розвитку ветеранського бізнесу 
 • нетворкінг ветеранів, підприємців, інвесторів, експертів

Зареєструватися можна до 14го грудня за посиланням https://goo.gl/forms/VUYb3T5k9GiXoX2k1
Програма та оновлення - https://www.facebook.com/events/352661961958950

Дата та час: 16 грудня, з 11 до 17:00
Мiсце проведення: Київ, пл. Лесі Українки, 1 (приміщення малої сесійної зали Київської обласної ради)
*Можливе відшкодування вартості квитків на потяг для учасників бойових дій

За підтримки Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції 

 

 


Відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради, проводить конкурс на оренду частини нежитлового приміщення

Відповідно до рішення Підволочиської селищної ради від 30 листопада 2018 року  № 2854 «Про надання дозволу на передачу в оренду частини нежитлового приміщення гаража», відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради проводить  конкурс на право оренди нежитлового приміщення.

Місцезнаходження об’єкта оренди: смт. Підволочиськ, вул. Шевченка,7 Тернопільської обл.,  загальною площею 10,30 кв. м., терміном на 2 роки 11 місяців.

Конкурсну документацію слід подавати у відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради. Документи приймаються до 21 грудня 2018 року включно за адресою вул. Д.Галицького, 35.

Конкурс відбудеться 26 грудня 2018 року о 14 год. в приміщенні Підволочиського будинку культури, у кабінеті начальника відділу культури, туризму та з питань діяльності ЗМІ.

 

Телефон для довідок 2-13-93

Голова конкурсної комісії                                                                                     І.В.Бабій

 

 


Переможцем конкурсу з відбору виконавця робіт із оцінки земельвідповідно до рішенняПідволочиської селищної ради № 2760 від 09листопада 2018 рокувизначено ФОП Поліщук Анатолій Петрович.

Козак М.А.


Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт із оцінки земель відповідно до рішення Підволочиської селищної ради № 2760 від 09 листопада 2018 року.

Земельна  ділянки в смт Підволочиськ по вул. Козацька, 76 в за кадастровим номером 6124655100:02:003:1676.

Відбір буде проходити з 15.11.2018 року до 29.11.2018 року.  За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію (сертифікат) звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради.

Козак М.А.


   14 листопада 2018 року о 10:00 в приміщенні конференц-залу Підволочиської селищної ради відбудеться зустріч мешканців нашої громади із представником програми DOBRE для презентації проекту та окреслення шляхів співпраці Підволочиської селищної ради із Глобал Комьюнітіз, виконавцем Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

  Всіх зацікавлених осіб запрошуємо на зустріч.  

 


Оголошено XI конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Умови конкурсу

 


   Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про співробітництво територіальних громад», проводиться громадське слухання, щодо обговорення проекту договору «Про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) підприємств комунальної форми власності".

 Громадські слухання  щодо обговорення проекту договору відбудуться  16 листопада 2018 року   09:00 год., в приміщенні зали засідання Підволочиської селищної ради.

   За додатковою інформацією, ознайомленням та пропозиціями звертатись у відділ у справах сім’ї, молоді, спорту та соціального захисту населення Підволочиської селищної ради до 15 листопада 2018 року. Тел 2-12-64.

Підволочиська селищна рада

01.11.2018 року

 


  Протокол засідання конкурсної  комісії щодо проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Підволочиської гімназії ім. Івана Франка

    За рішенням конкурсної комісії з питань проведення конкурсу на призначення керівника Підволочиської гімназії імені Івана Франка (протокол №1 від 29.10.2018 року)  до конкурсу допущенні

 1. Клапків Володимир Іванович,
 2. Коцій Оксана Володимирівна.

Дата проведення конкурсу – 31 жовтня 2018 року

Місце проведення – актова зала Підволочиської селищної ради

Початок проведення 10.00 год

Білан  2-10-01

 

ОГОЛОШЕННЯ

  Відповідно до наказу відділу освіти Підволочиської селищної ради від   №200-од «Про проведення конкурсу на посаду керівника Підволочиської гімназії імені Івана Франка Підволочиської селищної ради Тернопільської області» у період з 28 вересня по 31 жовтня відбудеться конкурс на заміщення вакантної посади директора Підволочиськї гімназії ім. Івана Франка, що знаходиться за адресою: селище Підволочиськ, вул. Патріарха Мстислава, 54.

Запрошуємо бажаючих взяти участь у конкурсі.

Документи подаються до 22 жовтня 2018 року конкурсній комісії у відділ освіти за адресою селище Підволочиськ, вул.  Шептицького, 4.

Перелік необхідних документів для участі у конкурсі:

  - заява про участь у конкурсі;

- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- дві фотокартки розміром 4 х 3 см;

- копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копія документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- довідка про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- заява про відсутність (наявність) близьких родичів, які працюють у закладі освіти, на посаду керівника якого оголошено конкурс;

- перспективний план (програма) розвитку закладу загальної середньої освіти (на 2 роки або на 6 років), на посаду керівника якого оголошено конкурс, що повинен містити пропозиції щодо матеріально-технічного забезпечення, фінансово-господарської діяльності, енергоефективності, освітнього процесу в закладі освіти тощо;

- згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» .

Кваліфікаційні вимоги на заміщення вакантної посади керівника закладу освіти:

Посаду керівника закладу освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Оплата праці

Посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 29 вересня 2005 року №557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410, зі змінами та доповненнями, надбавки та доплати відповідно до постанови №373 від 23.03.2011,  можливі надбавки відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери» від 30 вересня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями.

З 23 жовтня по 30 жовтня 2018 року -  вивчення конкурсною комісією поданих документів, мотиваційного листа і перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти

Дата проведення конкурсного відбору - 31 жовтня 2018 року

Початок проведення - 10 год.

Місце проведення – відділ  освіти Підволочиської селищної ради.

     Складові конкурсного відбору:

- перевірки на знання трудового законодавства, антикорупційного законодавства, законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Закону України «Про освіту», Закону України «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р, на яке відводиться до 45 хвилин для надання відповіді на 3 запитання у письмовій формі:

1. На знання трудового законодавства.  

2. На знання антикорупційного законодавства.

3. На знання законодавства про освіту

Максимальна кількість балів - 15 (3 запитання по 5 балів).

За результатами іспиту виставляється підсумок «зараховано» (12 і більше балів) або «не зараховано»;

- тести по принципах впровадження НУШ (10 запитань по 1 балу) максимальна кількість балів 10. За результатами іспиту виставляється підсумок «зараховано» (7 і більше балів) або «не зараховано»;

- перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання, на яке відводиться 10 хвилин

для надання відповіді. Максимальна кількість балів 10;

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти на 6 років ( на 2 роки для кандидатів, які призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше), а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації, на яку відводиться до 10 хв.

             Відповідальна особа за прийом документів та підготовку конкурсу – секретар конкурсної комісії Білан Н.Я., тел. 2 10 01, електронна адреса 40508989@mail.gov.ua

ДОДАТОК

 


 

 

  Переможцем конкурсу  з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Підволочиської селищної ради визнано філію «Тернопільський ДОНКК» УДП «Укрінтеравтосервіс», згідно протоколу №1 засідання конкурсної комісії від 17. 09. 2018 року

 


 

   Переможцем конкурсу з відбору виконавця робіт із оцінки земель відповідно до рішення Підволочиської селищної ради № 2532 від 07 вересня 2018 року визначено ФОП Поліщук Анатолій Петрович.

 

Козак М.А.

 

Бізнес Тернопільщини отримає кредити під 7,5% річних в гривнях

З 23 вересня 2018 року розпочинає діяти програма часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами банків для суб’єктів малого і середнього підприємництва, яка дає змогу отримати кредит за відсотковою ставкою 7,5% річних в гривнях.

«Такі кредити стали доступними завдяки тому, що обласна державна адміністрація спільно з Німецько-українським фондом розробила відповідний механізм - Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами банків для суб’єктів малого і середнього підприємництва» - говорить голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна. (документ доступний для ознайомлення на офіційному веб-сайті Тернопільської ОДА в банері “Підтримка бізнесу” за посиланням: http://www.oda.te.gov.ua/main/ua/publication/content/26830.htm)

«На відшкодування відсотків за такими кредитами з обласного бюджету до кінця 2018 року виділено 900 тис. грн., я переконаний, що депутатський корпус обласної ради підтримає виділення значно більшої суми коштів на 2019 рік, аби кожен охочий представник бізнесу мав можливість скористатися програмою відшкодування» - зазначив голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук.

Хто може претендувати на часткове відшкодування?

Кредитуватися будуть суб’єкти малого та середнього підприємництва, які зареєстровані на території Тернопільської області і здійснюють в межах регіону господарську діяльність, основний вид якої відповідає вимогам Порядку за встановленими основними напрямками, зокрема: сільське господарство, харчова та переробна промисловість, готельний та ресторанний бізнес, IT та телекомунікації, інформаційні послуги (детально - Додаток 3 до Порядку).

Що потрібно для отримання часткового відшкодування?

Підприємцю достатньо звернутися до банку-партнера НУФ - ПАТ «KredoBank» або АБ «УКРГАЗБАНК» та підписати кредитну угоду.

Яка максимальна сума кредиту?

Максимальна сума кредиту для суб’єкта малого та середнього підприємництва – 100 тис. євро. Кредити надаються виключно в національній валюті. Участь позичальника у фінансуванні об’єкту кредитування – не менше 20%.


Який строк часткового відшкодування?

Максимальний строк здійснення часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами банків не повинен перевищувати перші 24 місяці.

ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА

За отриманням детальної інформації щодо отримання кредитів звертайтесь в банки-партнери НУФ:

 • відділення ПАТ «KredoBank»:

 • м. Тернопіль вул. Дружби,3, тел. (0352) 47 52 93; (0352) 43 00 43; (068) 084 70 09; електронна адреса: mykola.subtelnyi@kredobank.com.ua
 • відділення АБ «УКРГАЗБАНК»:
 • м. Тернопіль, вул. Франка І.,23), тел: (0352) 47-60-31 (32, 40), tkondratenko@ukrgasbank.com
 • м. Тернопіль, вул. Замкова, 9), тел: (0352) 52-02-25, ymykhasiv@ukrgasbank.com
 • м. Чортків, вул. С. Бандери , 8 а), тел:(03552) 2-13-10, 2-06-33, 2-04-17 aprosyniuk@ukrgasbank.com
 • м. Борщів, вул. Гетьмана Мазепи,7), тел: (03541) 2-39-40 (41,42) mriznychok@ukrgasbank.com

За отриманням детальної інформації щодо відшкодування відсоткових ставок за кредитами звертайтесь до Тернопільського регіонального центру підтримки підприємництва (м.Тернопіль, вул.Грушевського, 8, каб. 837 тел. (0352) 25-25-85, (098) 648-60-86; електронна адреса: ternopil.vrp@gmail.com.

 

 

   На виконання вимог ч. 5 ст. 13 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку»,  виконавчий комітет  Підволочиської селищної ради повідомляє всіх співвласників багатоквартирного будинку, в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ), про необхідність визначитися із формою управління  Вашим будинком.

   Статтею 9 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» встановлено наступні форми управління багатоквартирним будинком: співвласниками багатоквартирного будинку, управителем, ОСББ або асоціацією ОСББ.

   Про прийняте на загальних зборах співвласників багатоквартирного будинку рішення слід повідомити управління комунальної власності за адресою: 47800, смт Підволочиськ, вул. Шептицького,4.

   Якщо співвласники багатоквартирного будинку, в якому не створено об’єднання співвласників, не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним  будинком, то управління таким будинком здійснюватиметься управителем, призначеним на конкурсних засадах виконавчим комітетом Підволочиської селищної ради.

 

Виконком селищної ради

 

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про співробітництво територіальних громад», проводиться громадське слухання , щодо підготовки попереднього висновку стосовно відповідальності інтересам та потребам територіальної громади пропозиції щодо ініціювання співробітництва територіальних громад.  

Громадські слухання  щодо підготовки попереднього висновку стосовно відповідальності інтересам та потребам територіальної громади пропозиції щодо ініціювання співробітництва територіальних громад відбудуться 5 жовтня 2018 року 12:00 год., в приміщенні зали засідання Підволочиської селищної ради.

За додатковою інформацією, ознайомленням та пропозиціями звертатись у відділ у справах сім’ї, молоді, спорту та соціального захисту населення Підволочиської селищної ради до 5 жовтня 2018 року. Тел 2-12-64.

Підволочиська селищна рада

23.09.2018 року


 

   Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт із оцінки земель відповідно до рішення Підволочиської селищної ради № 2532 від 07 вересня 2018 року.

    Земельна  ділянки в смт Підволочиськ вул. Д.Галицького 33 в  за кадастровим номером 6124655100:02:003:1436.

  Відбір буде проходити з 14.09.2018 року до 28.09.2018 року.  За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію (сертифікат) звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради.

 

Козак М.А.


 

   Відповідно до абзацу другого п. 4 «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555, оприлюднено: «Детальний план території будівництва індивідуального гаража по провулку Козацькому, 14 в смт. Підволочиськ Тернопільської області» на офіційному веб-сайті Підволочиської селищної ради та інформаційному стенді Підволочиської селищної ради. Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні відбудуться 28 вересня 2018 року о 14 год. 30 хв., у залі засідань Підволочиської селищної ради

         За додатковою інформацією, ознайомленням та пропозиціями звертатись у сектор з питань юридичної роботи виконавчого апарату Підволочиської селищної ради, на протязі 14 робочих днів, до 28 вересня 2018 року. Тел. 2 12 64.

 

Козак М.А.


 

     Відповідно до абзацу другого п. 4 «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555, оприлюднено: «Детальний план території для розміщення об`єкту комерційного призначення по вул. Зелена в смт Підволочиськ Тернопільської області» на офіційному веб-сайті Підволочиської селищної ради та інформаційному стенді Підволочиської селищної ради. Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні відбудуться 28 вересня 2018 року о 14 год. 00 хв., у залі засідань Підволочиської селищної ради

         За додатковою інформацією, ознайомленням та пропозиціями звертатись у сектор з питань юридичної роботи виконавчого апарату Підволочиської селищної ради, на протязі 14 робочих днів, до 28 вересня 2018 року. Тел. 2 12 64.

 

Козак М.А.


 

   Переможцем конкурсу з відбору виконавця робіт із оцінки земель відповідно до рішення Підволочиської селищної ради від № 1651 від 20 жовтня 2017 року визначено ДП «Тернопільський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою».

 

Підготував

Козак М.А.

 

 

Шановні мешканці селища, фізичні особи-підприємці!

    Звертаємо вашу увагу на те, що несанкціонована торгівля продуктами харчування становить загрозу життю та здоров’ю населення, так як пов’язана з виробництвом та обігом фальсифікованої та/або  небезпечної  продукції.  

   Придбання та споживання такої продукції може призвести до неблагополучної епідемічної ситуації щодо захворюваності на гострі кишкові інфекції та харчові отруєння серед населення. Тому,  попереджаємо про недопустимість несанкціонованої торгівлі харчовими продуктами з рук у невстановлених місцях (на приринкових територіях, тротуарах, зупинках громадського транспорту).

     Будьмо відповідальними за своє власне здоров’я та здоров’я своїх рідних.  

 

 

  Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт із оцінки земель відповідно до рішення Підволочиської селищної ради № 1651 від 20 жовтня 2017 року.

Виготовлення нормативно грошової оцінки сіл Іванівка (площа – 336 га, населення 1166 чол.); Кам`янки(площа – 572,15 га, населення 1581 чол); Мовчанівка (площа – 157 га, населення 427 чол);  Староміщина (площа – 312,20 га, населення 827 чол).

Відбір буде проходити з 29.08.2018 року до 11.09.2018 року.  За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію (сертифікат) звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка “На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель” із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

До підтвердних документів належать:

заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою або оцінки земель у довільній формі;

копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків;

копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);

копія(ї) ліцензії(й);

копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки (для претендента на виконання послуг з виконання робіт з оцінки земель);

проект завдання на виконання послуг з виконання робіт, у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою або з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Приймання заяв припиняється за один робочий день до дати проведення конкурсу.

Козак М.А.

 

Переможцем конкурсу з відбору виконавця робіт із оцінки земель відповідно із оцінки земель відповідно до рішень Підволочиської селищної ради № 2435 від 08 серпня 2018 року та № 2436 від 08 серпня 2018 визначено ФОП Поліщук Анатолій Петрович.

 

Козак М.А.


 

Відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради, проводить конкурс на оренду частини нежитлового приміщення

Відповідно до рішення Підволочиської селищної ради від 08 серпня 2018 року  № 2424 «Про надання дозволу на передачу в оренду частини нежитлового приміщення Галущинецького будинку культури», відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради проводить  конкурс на право оренди нежитлового приміщення.

Місцезнаходження об’єкта оренди: с. Галущинці Підволочиського р- ну, Тернопільської обл., вул.. Відродження, 37,на першому поверсі сільського будинку культури, загальною площею 45 кв. м., терміном на 2 роки 11 місяців.

Конкурсну документацію слід подавати у відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради. Документи приймаються до 31 серпня 2018 року включно за адресою вул. Д.Галицького, 35.

Конкурс відбудеться 03 вересня 2018 року о 14 год. в приміщенні Підволочиського будинку культури, у кабінеті начальника відділу культури, туризму та з питань діяльності ЗМІ.

 

Телефон для довідок 2-13-93

Голова конкурсної комісії                                                                                                                                                          І.В.Бабій

 

 

ДЕТАЛЬНІШЕ ДИВІТЬСЯ НА ВІДЕО:

Нові онлайн сервіси СМС і QR

Інструкція для отримання довідок з QR-кодом

Відеосюжет про комунікації

Відеосюжет про інформаційну сторінку

 

МІНІМАЛЬНИЙ СТРАХОВИЙ СТАЖ ПІДВИЩЕНО ДО 25 РОКІВ

   У 2018 році мінімальний страховий стаж підвищений до 25 років, а до 2028 року щорічно його підвищуватимуть на рік, доки він не становитиме 35 років, зазначається в презентації проекту пенсійної реформи, опублікованій на сайті Кабінету Міністрів України.

   Пенсія за віком 60 років призначатиметься за наявності страхового стажу 25 років. Кожні 12 місяців вимога до розміру страхового стажу збільшуватиметься на рік. І в 2028 році, щоб отримати пенсію за віком, необхідно мати 35 років страхового стажу Для стимулювання продовження роботи після досягнення пенсійного віку запропоновано залишити систему доплати за більш пізній вихід на пенсію - 0,5% від нарахованої пенсії за кожен додатковий місяць страхового стажу (або 6% за рік). У разі виходу на пенсію з відстрочкою понад 5 років такий бонус становитиме 0,75% від нарахованої пенсії за кожний місяць страхового стажу після досягнення 60-річного віку (або 9% за рік). Якщо у 60-річного громадянина не буде зазначеної тривалості страхового стажу, він має право обрати - доопрацювати необхідну кількість років або придбати необхідну тривалість страхового стажу для призначення пенсії у віці від 60 до 63 років. Компенсувати можна буде до 5 років відсутнього стажу. Ці правила діятимуть з урахуванням перехідного періоду підвищення пенсійного віку жінкам.    Починаючи з 1 січня 2019 року, особам, у яких страховий стаж становить 15 років, пенсія за віком призначатиметься в 65 років. Ті ж громадяни, у яких відсутній страховий стаж тривалістю 15 років, матимуть право на призначення державної соціальної допомоги, після досягнення 65 років, виходячи з сукупного доходу сім'ї.


 

Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт із оцінки земель відповідно до рішень Підволочиської селищної ради № 2435 від 08 серпня 2018 року та № 2436 від 08 серпня 2018.

  Земельні ділянки в смт Підволочиськ вул. Д.Галицького  за кадастровим номером 6124655100:02:003:1515 та 6124655100:02:003:1680.

  Відбір буде проходити з 09.08.2018 року до 23.08.2018 року.  За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію (сертифікат) звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради.

 

Козак М.А.

 


Для Вашої Уваги!!!

  Відповідно до Наказу Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів від 24 липня 2018 року №599 «Про обіг об’єктів санітарних заходів» з метою запобігання виникненню та зменшенню ризиків, що становлять харчові продукти, які вводяться в обіг виробництвами ПВП «Молокозавод-Карпати», ТОВ «Технопром», ТОВ «Гадячсир», ТОВ «Львівський молочний завод», ТОВ «Полтавамолпрод» виготовлені в період з 03.01.2018-17.07.2018 р., та згідно листа Підволочиського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області від 30.07.2018 року №01-28/103, доводимо до відома реалізаторів харчової продукції інформацію про вилучення з обігу продукції вище зазначених виробників, що не відповідають нормам ДСТУ.

  Враховуючи вище вказане з метою запобігання виникненню та зменшенню ризиків харчових отруєнь, просимо повідомляти про реалізацію продукції зазначених виробників Підволочиське районне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області за номером телефону (03543) 2-12-25 для вжиття заходів відповідно до вимог чинного законодавства.

 


  Переможцем конкурсу з відбору виконавця робіт із землеустрою відповідно до рішення Підволочиської селищної ради від 11 липня 2018 року № 2365   визначено ФОП Перхалюк Ігор Йосипович.

 

Підготував

Козак М.А.

 

 

  Переможцем конкурсу з відбору виконавця робіт із оцінки земель відповідно до рішення Підволочиської селищної ради № 2350 від 11 липня 2018 року визначено ФОП Поліщук Анатолій Петрович.

 

Козак М.А.

 

 

 Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт із виготовлення технічної із землеустрою щодо інвентаризацї земель водного фонду за межами с. Качанівка  відповідно до Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 15 червня 2018 року №476-од  

 Відбір буде проходити з 20.07.2018 року до 03.08.2018 року.  За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію (сертифікат) звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради.

 

Козак М.А.

 


 

Відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради, проводить конкурс на оренду частини нежитлового приміщення

   Відповідно до рішення Підволочиської селищної ради від11липня 2018 року  № 2341 «Про затвердження звіту суб’єкта оціночної діяльності про вартість об’єкта незалежної оцінки для розрахунку орендної плати» відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради проводить  конкурс на право оренди нежитлового приміщення.

Місцезнаходження об’єкта оренди: смт. Підволочиськ Підволочиського р- ну, Тернопільської обл., вул. Д. Галицького, 35, Підволочиський будинок культури ( І поверх)загальною площею 24.5 кв. м., та площі спільного користування 1.5 кв. м., терміном на 2 роки 11 місяців.

Конкурсну документацію слід подавати у відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради. Документи приймаються до 27 липня 2018 року включно за адресою вул. Д.Галицького, 35.

Конкурс відбудеться 30 липня 2018 року о 14 год. в приміщенні Підволочиського будинку культури, у кабінеті начальника відділу культури, туризму та з питань діяльності ЗМІ.

Телефон для довідок 2-13-93

 

Голова конкурсної комісії                                                                                                                                                      І.В.Бабій

 


 

 Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт із оцінки земель відповідно до рішення Підволочиської селищної ради № 2350 від 11 липня 2018 року.

 Земельні ділянки в смт Підволочиськ вул. О.Гончара  за кадастровим номером 6124655100:02:001:0601 та 6124655100:02:001:0599.

 Відбір буде проходити з 12.06.2018 року до 26.06.2018 року.  За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію (сертифікат) звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради.

Козак М.А.

 

 

  Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт із виготовлення технічної документації з об`єднаня земельних ділянок за кадастровим номером 6124655100:02:003:1511 та  6124655100:02:003:1514 в смт Підволочиськ по вул. Д. Галицького, 35-е відповідно до рішення Підволочиської селищної ради від 11 липня 2018 року№ 2366.  

 Відбір буде проходити з 12.07.2018 року до 26.07.2018 року.  За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію (сертифікат) звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради.

 

Козак М.А.

 


 

Інформація про  конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучатися до проведення незалежної оцінки об’єктів оренди комунальної власності територіальної громади Підволочиської селищної ради

          На конкурсну комісію з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна територіальної громади Підволочиської селищної ради, яка відбулась 27.06.2018 р. надійшла одна пропозиція від  фізичної особи – підприємця Поліщука А.П.

          Розглянувши  подані документи комісія вирішила, що учасник конкурсу відповідає кваліфікаційним вимогам, передбаченим конкурсною документацією.  Визнано переможцем конкурсу з відбору суб’єктів оціночної  діяльності фізичну особу  –  підприємця Поліщука А.П.

Голова конкурсної комісії                                                                                                                                 І.В. БАБІЙ

 


    Відповідно до абзацу другого п. 4 «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555, оприлюднено: «Детальний план території для будівництва та обслуговування виробничо-складських приміщень по вул. Незалежності в смт. Підволочиськ Тернопільської області», «Детальний план території для будівництва будівель і споруд об`єктів енергогенеруючих підприємств (сонячної фотоелектричної станції) на вул. Лисенка в селищі Підволочиськ Тернопільської області» на офіційному веб-сайті Підволочиської селищної ради та інформаційному стенді Підволочиської селищної ради. Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні відбудуться 20 липня 2018 року о 14 год. 00 хв., у залі засідань Підволочиської селищної ради

         За додатковою інформацією, ознайомленням та пропозиціями звертатись у сектор з питань юридичної роботи виконавчого апарату Підволочиської селищної ради, на протязі 14 робочих днів, до 20 липня 2018 року. Тел. 2 12 64.

 


 

     Переможцем конкурсу з відбору виконавця робіт з проведення земельних торгів відповідно до рішень Підволочиської селищної ради № 2336 від 15 червня,  2018 року та № 2338 від 15 червня  2018 року визначено ФОП Брикса Андрій Олегович.

 

Козак 2 12 64

 

 

 

    Переможцем конкурсу з відбору виконавця робіт із виготовлення проектів землеустрою рішення Підволочиської селищної ради від 20 жовтня 2017 року № 1658 (земельна ділянка площею 0,70 га для об`єктів природо-заповідного фонду загальнодержавного значення «Товтровий степ» в межах села Галущинці); відповідно до розпорядження голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 8 грудня 2017 року № 823-од  визначено Державне підприємство «Тернопільський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою»..

 

  Козак М.А.

 

 

 

 


 

Управління праці та соціального захисту населення  інформує


 

Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучатися до проведення незалежної оцінки об’єктів оренди комунальної власності територіальної громади Підволочиської селищної ради

Відповідно до рішення Підволочиської селищної ради від 11 травня 2016 р.      № 337 « Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна», відділ культури, туризму та з питань діяльності ЗМІ Підволочиської селищної ради оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучатися для проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності територіальної громади Підволочиської селищної ради та рішення сесії від 11 червня 2018р. № 2258 « Про надання дозволу на передачу в оренду частини нежитлового приміщення Підволочиського будинку культури».

Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення,  загальною площею 24,5 м²     (та площею спільного користування 1,5 м²), що перебуває на балансі відділу культури, туризму  та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради.

Місцезнаходження об’єкта оцінки: 47840, смт. Підволочиськ, вул.Д. Галицького, 35 (1 поверх Підволочиського будинку культури).

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта оцінки для розрахунку орендної плати з метою укладення договору оренди.

Вимоги до претендентів для участі в конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності:

-          наявність відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єкта оцінки, що має підтверджуватись чинним кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданими відповідно до чинного законодавства України;

-          досвіду суб’єкта оціночної діяльності у проведені оцінки майна зокрема подібного майна;

-          переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звітів про оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;

-          письмової згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено суб’єктом оціночної діяльності до виконання робіт з оцінки майна.

Претенденти подають у відділ культури, туризму  та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради конкурсну документацію. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

     До підтвердних документів належать:

– заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

– копія установчого документа претендента;

– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна;

– письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;

– копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;

– інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і повинна містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, а також терміну їх виконання, якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

   Конкурсну документацію слід подавати у відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).

Документи приймаються до 25 червня 2018 року включно за адресою вул. Д.Галицького, 35.

Конкурс відбудеться 27 червня 2018 року о 10 год. в приміщенні Підволочиського будинку культури.

Телефон для довідок 2-13-93

Голова конкурсної комісії                                                                                                                                               І.В.БАБІЙ

 

 


 

   Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт з проведення земельних торгів відповідно до рішень Підволочиської селищної ради № 2336 від 15 червня,  2018 року та № 2338 від 15 червня  2018 року.

   Відбір буде проходити з 15.06.2018 року до 02.07.2018 року.  За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію (сертифікат) на проведення земельних торгів звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради.

Підготував

Козак М.А.


ОГОЛОШЕННЯ

про конкурс на право оренди нерухомого майна, що належить до

комунальної власності територіальної громади

 

Місцезнаходження об’єкта оренди: 47801, Підволочиський район  с. Мислова - комплекс гідротехнічних споруд, площею 118,4 м².

Балансоутримувач майна: Підволочиське УЖКГ.

Стартовий розмір місячної орендної плати, грн. (без ПДВ) -  1003,15 грн.

Рекомендований строк оренди – 2 роки 364 дні.

Умови конкурсу:

— орендна плата відповідно до конкурсної пропозиції переможця;

— відшкодування переможцем конкурсу витрат на здійснення незалежної оцінки об‘єкта оренди;

— страхування орендованого майна;

Для участі у конкурс претендент подає:

 1. Лист-заяву про участь у конкурсі
 2. Відомості про претендента на участь у конкурсі :

а)  для претендентів на участь у конкурсі, які є юридичними особами:

— документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

— копії установчих документів (завірені заявником);

— базовий витяг з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців;

- копію свідоцтва про сплату єдиного податку  або свідоцтво платника податків;

- копія ліцензії на здійснення певного виду підприємницької діяльності;

б)  для претендентів на участь у конкурсі, які є фізичними особами:

 — копію документа, що посвідчує особу, та належним чином оформлену довіреність на представника;

— за наявності відповідного статусу – копію свідоцтва (витяг) про реєстрацію фізичної особи, як суб’єкта підприємницької діяльності;

— копію свідоцтва про сплату єдиного податку  або свідоцтво платника податків;.

 1. Зобов’язання (пропозиції) щодо виконання умов конкурсу (крім розміру орендної плати, пропозиція щодо якого вноситься в день проведення конкурсу).
 2. Інформацію про засоби зв‘язку з претендентом на участь у конкурсі.          

Конкурсна пропозиція подається з описом в запечатаному конверті з відміткою «На конкурс» (конверт має бути опечатаний печаткою претендента на участь у конкурсі, у разі її наявності), із зазначенням назви учасника конкурсу та об’єкта оренди (адреса, площа, балансоутримувач).

Конкурсну документацію слід подавати у відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища. Документи приймаються до 9 липня 2018 року включно.

Конкурс відбудеться 13 липня 2018 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради.

Телефон для довідок 2-12-64.

Отримати додаткову інформацію можна за адресою: вул. А.Шептицького, 4,  смт Підволочиськ, Тернопільська область.

 

Голова конкурсної комісії                                                                                                                                       С.А. Мельничук

 


 Підволочиська селищна рада проводить (повторно) відбір виконавця робіт з виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок: відповідно до рішення Підволочиської селищної ради від 20 жовтня 2017 року № 1658 (земельна ділянка площею 0,70 га для об`єктів природо-заповідного фонду загальнодержавного значення «Товтровий степ» в межах села Галущинці); відповідно до розпорядження голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 8 грудня 2017 року № 823-од (земельна ділянка площею 74,80 га для об`єктів природо-заповідного фонду загальнодержавного значення «Товтровий степ» за межами села Галущинці; земельна ділянка площею 31,90 га для об`єктів природо-заповідного фонду загальнодержавного значення «Товтровий степ» за межами села Жеребки).

   Відбір буде проходити з 12.06.2018 року до 26.06.2018 року.  За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію (сертифікат) на виготовлення проектів землеустрою звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради.

Підготував

Козак М.А.

 

 

 Переможцем конкурсу з відбору виконавця робіт із землеустрою відповідно до рішення Підволочиської селищної ради № 2199 від 11 травня 2018 року   визначено ФОП Перхалюк Ігор Йосипович.

 

Підготував

Осадчук Я.Я.

 


  Переможцем конкурсу з відбору виконавця робіт із оцінки земель згідно рішень Підволочиської селищної ради № 2185 від 11 травня 2018 року;  № 2186 від 11 травня 2018 року визначено ФОП Поліщук Анатолій Петрович.

 

Підготував

Осадчук Я.Я.

 


 

   Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт з виготовлення технічної документації поділу земельної ділянки відповідно до рішення Підволочиської селищної ради № 2199 від 11 травня 2018 року.

   Земельна ділянка в смт Підволочиськ по вул. Козацька 76-в  за кадастровим номером 6124655100:02:003:0432 (для комерційного використання в смт Підволочиськ по вул. Козацька 76-в площею 0.7451 га).

   Відбір буде проходити з 21.05.2018 року до 05.06.2018 року.  За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію (сертифікат) на виготовлення технічної документації поділу земельної ділянки звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради.

 

Козак М.А.


   Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт із оцінки земель відповідно до рішення Підволочиської селищної ради № 2186 від 11 травня 2018 року.

   Земельна ділянка в смт Підволочиськ по вул. Заньковецької  за кадастровим номером 6124655100:02:003:1265(Землі житлової та громадської забудови, площа-0,0780 га).

   Відбір буде проходити з 21.05.2018 року до 05.06.2018 року.  За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію (сертифікат) звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради.

 

Козак М.А.

 


  Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт із оцінки земель відповідно до рішення Підволочиської селищної ради № 2185 від 11 травня 2018 року.

  Земельна ділянка в смт Підволочиськ по вул. Незалежності за кадастровим номером 6124655100:02:003:1667(Землі промисловості, площа-0,2046 га).

  Відбір буде проходити з 21.05.2018 року до 05.06.2018 року.  За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію (сертифікат) звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради.

Козак М.А.

 

 

Інформація про результати  конкурсної комісії  з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна територіальної громади Підволочиської селищної ради

          На конкурсну комісію з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна територіальної громади Підволочиської селищної ради, яка відбулась 14.05.2018 р. надійшло дві пропозиції.

          Розглянувши  подані документи комісія вирішила визнати переможцем конкурсу з відбору суб’єктів оціночної  діяльності  фізичну особу  –  підприємця Поліщука А.П., як учасника  конкурсу, що  відповідає кваліфікаційним вимогам та надав кращу пропозицію.  

 

Начальник

Підволочиського УЖКГ                                                                                                                                                       Б.М. ГИСА

 

 

ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ІНФОРМУЄ: 

Види допомог, на які мають право українці у разі нещасного випадку на роботі

 

 

   Про зміни у порядку надання житлових субсидій

   ЗАЯВА про призначення житлової субсидії

   ДЕКЛАРАЦІЯ про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії


 

 

    Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучатися до проведення незалежної оцінки об’єктів оренди комунальної власності територіальної громади Підволочиської селищної ради

   Відповідно до рішення Підволочиської селищної ради від 11 травня 2016 року  337 « Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна» Підволочиська селищна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучатися для проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності територіальної громади Підволочиської селищної ради.

Назва об’єкта оцінки: комплекс гідротехнічних споруд, площею 118,4 кв.м , що перебуває на балансі комунальної власності Підволочиського Управління Житлово-Комунального Господарства .

Місцезнаходження об’єкта оцінки: 47801, Підволочиський район  с.Мислова, земельна ділянка 1

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта оцінки для розрахунку орендної плати з метою укладення договору оренди.

Вимоги до претендентів для участі в конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності:

 • наявність відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єкта оцінки, що має підтверджуватись чинним кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданими відповідно до чинного законодавства України;
 • досвіду суб’єкта оціночної діяльності у проведені оцінки майна зокрема подібного майна;
 • переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звітів про оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;
 • письмової згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено суб’єктом оціночної діяльності до виконання робіт з оцінки майна.

Претенденти подають у   Підволочиське Управління Житлово- Комунальне Господарство  конкурсну документацію. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

     До підтвердних документів належать:

– заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

– копія установчого документа претендента;

– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна;

– письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;

– копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;

– інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і повинна містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, а також терміну їх виконання, якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

        Конкурсну документацію слід подавати у  Підволочиське Управління Житлове-Комунальне Господарство  за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).

Документи приймаються до 8 травня 2018 року включно за адресою вул. Садова 1.

Конкурс відбудеться 14 травня 2018 року о 14 год. в приміщенні Підволочиської селищної ради. 

Телефон для довідок 2-12-64

 

Голова конкурсної комісії                                                                                                                                          С.А. Мельничук

 


 

Території, закріплені для прибирання в Підволочиську

 


Відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради, проводить конкурс на оренду частини нежитлового приміщення

Відповідно до рішення Підволочиської селищної ради від11квітня 2018 року  № 2098 «Про затвердження звіту суб’єкта оціночної діяльності про вартість об’єкта незалежної оцінки для розрахунку орендної плати» відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради проводить  конкурс на право оренди нежитлового приміщення.

Місцезнаходження об’єкта оренди: с. Староміщина Підволочиського р- ну, Тернопільської обл., Майдан Волі, 3, загальною площею 15 кв. м., терміном на 2 роки 11 місяців.

Конкурсну документацію слід подавати у відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради. Документи приймаються до 30 квітня 2018 року включно за адресою вул. Д.Галицького, 35.

Конкурс відбудеться 02 травня 2018 року о 14 год. в приміщенні Підволочиського будинку культури, у кабінеті начальника відділу культури, туризму та з питань діяльності ЗМІ.

Телефон для довідок 2-13-93

 

Голова конкурсної комісії                                                                                                                                                          І.В.Бабій

 


 

Легалізація робочих місць та заробітної плати - соціальна

захищеність кожного

В Україні в нинішніх кризових умовах гостро постала проблема легалізації заробітної плати. Значна частина роботодавців усвідомлюють важливість цієї проблеми і працюють у законодавчому полі. Але є й такі, які намагаються отримати якомога більший прибуток, ухиляються від сплати податків, використовуючи працю громадян без належного оформлення трудових відносин.

Громадяни, які погоджуються працювати без оформлення трудових правовідносин та отримувати заробітну плату в «конвертах», не лише сприяють розвитку «тіньових» схем ухиляння від оподаткування, а й позбавляють себе соціальної захищеності, адже вони матимуть пенсію тільки з офіційно нарахованої суми заробітної плати. Під загрозою стає не тільки гідне пенсійне забезпечення на старість, але й інші соціальні виплати. Отримуючи неофіційну заробітну плату, працівник повністю беззахисний перед роботодавцем. При цьому кожний працівник повинен знати, що страховий стаж роботи зараховується, як повний місяць при умові нарахування заробітної плати не менше мінімального розміру та повної сплати страхового та єдиного внесків. Вирішити проблему із легалізацією заробітної плати і найманих працівників можна лише спільними зусиллями.

Відповідно до цього питання мусять поставитися також самі роботодавці: не порушувати Закон, оформляти належним чином трудові відносини зі своїми працівниками. Не варто забувати, що виплата заробітної плати без сплати встановлених податків і зборів є грубим порушенням Законів України, яка підпадає під адміністративну та кримінальну відповідальність.

Тому в черговий раз звертаємося до всіх роботодавців, які використовують найману працю, з проханням усвідомити свою відповідальність перед працівниками та легалізувати трудові відносини у відповідності до чинного законодавства, а щодо громадян – вимагайте від своїх роботодавців офіційного оформлення на повний робочий день та виплату заробітної плати відповідно до законодавства – прозоро і чесно, не погоджуйтесь на неповну зайнятість та виплати у «конвертах».

Пам’ятайте, що тільки нарахована та виплачена заробітна плата в розмірі не менше законодавчо встановленого мінімуму дає право на врахування страхового стажу для призначення (перерахунку) пенсії!

 


   Протокол №4 Засідання конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна що перебуває на балансі відділу освіти Підволочиської селищної ради

   Протокол №4

  Увага! Оголошується конкурс з  відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучатися до проведення незалежної оцінки майна, що перебуває на балансі відділу освіти Підволочиської селищної ради.  Умови та положення про конкурс можна переглянути тут:

Оголошення про конкурс оренди приміщень

Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності


 

РОЗ'ЯСНЕННЯ ПО СУБСИДІЇ

Для призначення субсидії сім`я (домогосподарство) повинна подати  два документи: Заяву та Декларацію. Всі інші відомості (про склад сім’ї (домогосподарства), доходи членів родини та вартість житлово-комунальних послуг) органи соціального захисту отримують самостійно, крім   задекларованого доходу, який орган соціального захисту не може отримати за запитом (у ДФС, ПФ України, фондах соціального страхування). Заяву та Декларацію заповнює одна із зареєстрованих у приміщенні осіб.

ДОХОДИ, ЯКІ ВРАХОВУЮТЬСЯ ДЛЯ ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇ

Згідно зі змінами до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій  при заповненні Декларації на призначення субсидії розмір доходу вказувати не потрібно. Достатньо лише вказати види доходу.

Це може бути:
– заробітна плата;
– пенсія;
– соціальна допомога (крім її частини, виплата якої здійснюється одноразово, зокрема, при народженні дитини);
– стипендія;
– отримані особою аліменти;
– грошове забезпечення;
– доходи від підприємницької діяльності;
– доходи від здачі в оренду та продажу майна, продажу сільгосппродукції.

     В однієї людини може бути декілька видів доходів. Необхідно вказати всі, а органи соціального захисту перевірять ці дані.

  Субсидія    для   відшкодування   витрат   на   оплату житлово-комунальних     послуг     призначається    виходячи    із середньомісячного сукупного  доходу  осіб  за  два  квартали,  що  передують місяцю, що передує  місяцю,  з  якого  призначається  субсидія, а субсидія на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива - виходячи з розміру доходу за попередній календарний рік.
  Важливо знати, що для визначення права на призначення субсидії враховується дохід без урахування податку з доходів фізичних осіб.

   Під час призначення субсидії особам, які беруть (брали) безпосередню участь у проведенні антитерористичної операції, та/або членам їх сімей до сукупного доходу не враховуються:

* грошове забезпечення та інші виплати і види соціальної допомоги, що здійснюються працівникам силових структур, військовослужбовцям утворених відповідно до закону військових формувань, отримані ними у період безпосередньої участі у проведенні АТО; 
* отримана ними у період та/або після безпосередньої участі у проведенні антитерористичної операції, благодійна допомога незалежно від розміру та джерела походження.

Якщо працездатний член сім`ї не працює, не знаходиться на обліку як безробітна особа, не займається доглядом за дитиною або інвалідом, органи соціального захисту врахують за кожен місяць умовний дохід у розмірі двох прожиткових мінімумів для працездатної особи:

 з  1 грудня 2017  — 1762 грн;

Для працездатних осіб (крім осіб, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладах і проживають разом з батьками чи іншими членами родини; осіб, призваних на строкову військову службу),

середньомісячний дохід яких протягом періоду, за який визначається сукупний дохід, менший від прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на такий період, у розрахунок субсидії за кожний місяць зазначеного періоду включається місячний дохід на рівні двох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб у відповідному періоді.

Для громадян, які одержують (одержували) стипендію, соціальні виплати (допомоги при народженні (усиновленні) дитини, до досягнення дитиною трирічного віку, по догляду за дитиною-інвалідом віком до 18 років, інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, допомоги по безробіттю) і мають право на отримання субсидії, у тому числі на підставі рішень комісій, під час визначення сукупного доходу осіб, які зареєстровані (фактично проживають) у житловому приміщенні (будинку), враховуються фактичні розміри стипендій та соціальних виплат.

Для студентів, які мають батьків, зареєстровані в житловому приміщенні (будинку) самі та навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладах і не одержують стипендію, та осіб, які перебувають на обліку в територіальних органах державної служби зайнятості як безробітні і не одержують допомогу по безробіттю, середньомісячний дохід яких протягом періоду, за який визначається сукупний дохід, менший від прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на такий період, у розрахунок субсидії за кожний місяць зазначеного періоду включається місячний дохід на рівні прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб у відповідному періоді.

Для фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку першої групи, незалежно від отриманих (неотриманих) доходів до сукупного доходу за кожний місяць враховується дохід на рівні двох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на відповідний місяць, для фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку другої групи, - трьох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, для фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку третьої групи, - чотирьох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб. При цьому не враховується дохід, отриманий самозяйнятою особою, та дохід від підприємницької діяльності, інформацію про які надано ДФС на запит. Система оподаткування та група платника єдиного податку для спрощеної системи оподаткування визначається на початок місяця, з якого призначається субсидія.

      При призначенні субсидії на наступний термін враховувується наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати послуг, якщо загальна її сума перевищує двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто більше 340 грн.

Якщо в помешканні проживає одна-дві непрацездатні людини, соціальна норма, за якою їм рахуватиметься субсидія, збільшилася з 49 кв. м.  до 75 кв. м.

Субсидія призначається з місяця звернення за її призначенням.

 

 

     Протокол №3 Засідання конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна що перебуває на балансі відділу освіти Підволочиської селищної ради

   Протокол №3

   Увага! Оголошується конкурс з  відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучатися до проведення незалежної оцінки майна, що перебуває на балансі відділу освіти Підволочиської селищної ради.  Умови та положення про конкурс можна переглянути тут:

Оголошення про конкурс оренди приміщень

Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності

 


     Переможцем конкурсу з відбору виконавця робіт із оцінки земель відповідно до рішення Підволочиської селищної ради № 1964 від 16 лютого 2018 року визначено ФОП Поліщук Анатолій Петрович.

Козак М.А.

 


Корисні посилання та типові помилки при заповненні е-декларації


 

Інформація про  конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучатися до проведення незалежної оцінки об’єктів оренди комунальної власності територіальної громади Підволочиської селищної ради

          На конкурсну комісію з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна територіальної громади Підволочиської селищної ради, яка відбулась 02.03.2018 р. надійшла одна пропозиція від  фізичної особи – підприємця Поліщука А.П.

          Розглянгувши  подані документи комісія вирішила, що учасник конкурсу відповідає кваліфікаційним вимогам, передбаченим конкурсною документацією.  Визнано переможцем конкурсу з відбору суб’єктів оціночної  діяльності фізичну особу  –  підприємця Поліщука А.П.

 

Голова конкурсної комісії                                                                                                                                                  І.В. БАБІЙ

 


 

    Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт із виготовлення комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності відповідно до рішення Підволочиської селищної ради від 16 лютого 2018 року№ 2009.   

   Відбір буде проходити з 28.02.2018 року до 21.03.2018 року.  За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію (сертифікат) звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради.

Козак М.А.

 


Підволочиська селищна рада

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій;

      - головного спеціаліста відділу економічного розвитку, торгівлі  та   інвестицій.

           Особи, які бажають взяти  участь у конкурсі,  подають до конкурсної комісії селищної ради такі документи:

 заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу та проходження служби;

 заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

 дві фотокартки (4х6см);

 копію  документа про освіту;

 копію документа, який посвідчує особу;

 копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних),

 декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

         До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які вільно володіють   державною  мовою,  мають  повну вищу  освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування  не менше 3 років,  або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах не менше 5 років,  (для головного спеціаліста – стаж роботи за фахом в інших сферах економіки не менше 3 років) при необхідності, виходячи із виконання структурним підрозділом основних завдань та функцій; післядипломна освіта у сфері управління, навики   роботи   на  комп’ютері.

          Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу,  до 16  березня  2018 року включно.

За довідками звертатися :

смт Підволочиськ, вул. Шептицького, 4, тел.. 2-13-50

 

 

Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт із оцінки земель відповідно до рішення  Підволочиської селищної  ради    № 1651 від 20 жовтня 2017 року.

Виготовлення нормативно грошової оцінки сіл Іванівка (площа – 336 га, населення 1166 чол.); Кам`янки (площа – 572,15 га, населення 1581 чол); Мовчанівка (площа – 157 га, населення 427 чол);  Староміщина (площа – 312,20 га, населення 827 чол).

Відбір буде проходити з 27.02.2018 року до 20.03.2018 року.  За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію (сертифікат) звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка “На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель” із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

До підтвердних документів належать:

заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою або оцінки земель у довільній формі;

копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків;

копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);

копія(ї) ліцензії(й);

копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки (для претендента на виконання послуг з виконання робіт з оцінки земель);

проект завдання на виконання послуг з виконання робіт, у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою або з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Приймання заяв припиняється за один робочий день до дати проведення конкурсу.

Козак М.А.

 


    Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт із оцінки земель відповідно до рішень Підволочиської селищної ради № 1964 від 16лютого 2018 року.

    Земельні ділянки в смт Підволочиськ по вул. Незалежності, 25 за кадастровим номером 6124655100:02:003:0730(Землі  промисловості, площа-1.2928 га) та 6124655100:02:003:03489 (Землі промисловості, площа-0.0788 га).

   Відбір буде проходити з 21.02.2018 року до 07.03.2018 року.  За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію (сертифікат) звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради.

Підготував

Козак М.А.


МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ ІНФОРМУЄ НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ АКТИ, ЯКИМИ РЕГЛАМЕНТУЄТЬСЯ ПОРЯДОК СТЯГНЕННЯ АЛІМЕНТІВ


Відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради, проводить конкурс на право оцінки майна частини нежитлового приміщення

     Відповідно до рішень Підволочиської селищної ради від13 вересня 2017 року  № 1534 «Про надання дозволу на передачу на баланс відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації, апаратуру Укртелекому, яка знаходиться в оренді СБК с. Староміщина»» відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради проводить  конкурс на право  оцінки майна  нежитлового приміщення.

     Місцезнаходження об’єкта оренди: с. Староміщина Підволочиського р- ну, Тернопільської обл., Майдан Волі, 3, загальною площею 15 кв. м., терміном на 2 роки 11 місяців.

  Конкурсну документацію слід подавати у відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради. Документи приймаються до 28 лютого 2018 року включно за адресою вул. Д.Галицького, 35.

   Конкурс відбудеться 02 березня 2018 року о 14 год. в приміщенні Підволочиського будинку культури, у кабінеті начальника відділу культури, туризму та з питань діяльності ЗМІ.

 

Телефон для довідок 2-13-93

Голова конкурсної комісії                                                                                                                                 І.В.Бабій

 


   Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт з виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок: відповідно до рішення Підволочиської селищної ради від 20 жовтня 2017 року № 1658 (земельна ділянка площею 0,70 га для об`єктів природо-заповідного фонду загальнодержавного значення «Товтровий степ» в межах села Галущинці); відповідно до розпорядження голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 8 грудня 2017 року № 823-од (земельна ділянка площею 74,80 га для об`єктів природо-заповідного фонду загальнодержавного значення «Товтровий степ» за межами села Галущинці; земельна ділянка площею 31,90 га для об`єктів природо-заповідного фонду загальнодержавного значення «Товтровий степ» за межами села Жеребки).

   Відбір буде проходити з 14.02.2018 року до 28.02.2018 року.  За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію (сертифікат) на виготовлення проектів землеустрою звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради.

Підготував

Козак М.А.

 


   Протокол №2 Засідання конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна що перебуває на балансі відділу освіти Підволочиської селищної ради

Протокол №2

   Увага! Оголошується конкурс з  відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучатися до проведення незалежної оцінки майна, що перебуває на балансі відділу освіти Підволочиської селищної ради.  Умови та положення про конкурс можна переглянути тут:

Оголошення про конкурс оренди приміщень

Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності

 

 


Умови призначення пенсії за віком

Особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років та наявності страхового стажу не менше 15 років.

До досягнення віку, право на пенсію за віком мають жінки 1961 року народження і старші після досягнення ними такого віку:

 • 55 років – які народилися до 30 вересня 1956 року включно;
 • 55 років 6 місяців – які народилися з 1 жовтня 1956 року по 31 березня 1957 року;
 • 56 років – які народилися з 1 квітня 1957 року по 30 вересня 1957 року;
 • 56 років 6 місяців – які народилися з 1 жовтня 1957 року по 31 березня 1958 року;
 • 57 років – які народилися з 1 квітня 1958 року по 30 вересня 1958 року;
 • 57 років 6 місяців – які народилися з 1 жовтня 1958 року по 31 березня 1959 року;
 • 58 років – які народилися з 1 квітня 1959 року по 30 вересня 1959 року;
 • 58 років 6 місяців – які народилися з 1 жовтня 1959 року по 31 березня 1960 року;
 • 59 років – які народилися з 1 квітня 1960 року по 30 вересня 1960 року;
 • 59 років 6 місяців – які народилися з 1 жовтня 1960 року по 31 березня 1961 року;
 • 60 років – які народилися з 1 квітня 1961 по 31 грудня 1961 року.

 ПРАВИЛА ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЙ

Уряд віднайшов механізми вирішення наявних проблем без підвищення пенсійного віку. Тобто, урядовий законопроект пропонує зберегти право виходу на пенсію після досягнення чинного пенсійного віку. Одночасно встановлюються вимоги до тривалості страхового стажу.
З 1 січня 2018 року пропонується встановити наступні правила:

Головна мета реформи чинної солідарної системи пенсійного забезпечення - стимулювати працююче населення до сплати єдиного внеску із легальної заробітної плати та визначити внутрішні джерела для того, аби солідарна система була самодостатньою.
Урядовий законопроект пропонує зберегти право виходу на пенсію після досягнення чинного пенсійного віку. Одночасно встановлюються вимоги до тривалості страхового стражу.
З 1 січня 2018 року пропонується встановити наступні правила:
Пенсія за віком в 60 років
Пенсія за віком у 60 років буде призначатися за наявності страхового стажу 25 років. Кожні 12 місяців вимога до розміру страхового стажу буде збільшуватись на 1 рік. І в 2028 році, аби отримати пенсію за віком, необхідно буде мати 35 років страхового стажу.
Для стимулювання продовження роботи після досягнення пенсійного віку пропонується залишити чинну систему доплати (бонусу) за більш пізній вихід на пенсію - 0,5% від нарахованої пенсії за кожен додатковий місяць страхового стажу (або 6% за рік). У випадку ж виходу на пенсію з відстрочкою понад 5 років такий бонус становитиме 0,75% від нарахованої пенсії за кожен місяць страхового стажу після досягнення 60-річного віку (або 9% за рік)
Якщо в 60-річної особи не буде зазначеної тривалості страхового стажу, вона має право допрацювати необхідну кількість років або придбати необхідну тривалість страхового стажу для призначення пенсії у віці від 60 до 63 років. Ці правила діятимуть з врахуванням перехідного періоду підвищення пенсійного віку жінкам.
Пенсія за віком в 63 роки
У 63 роки пенсія за віком, як для чоловіків, так і для жінок, призначатиметься у разі наявності страхового стажу тривалістю від 15 до 25 років. Кожні 12 місяців вимога до кількості страхового стажу збільшуватиметься на 1 рік до досягнення в 2028 році від 25 до 35 років страхового стажу.
Якщо в 63-річної особи не буде зазначеної тривалості страхового стажу, вона також має право допрацювати необхідну кількість років або придбати необхідну тривалість страхового стажу для призначення пенсії у віці від 63 до 65 років.
Пенсія за віком в 65 років
Починаючи з 1 січня 2019 року, особи в яких страховий стаж складатиме 15 років, пенсія за віком призначатиметься в 65 років.
Особи, в яких відсутній страховий стаж тривалістю 15 років, матимуть право на призначення державної соціальної допомоги, після досягнення 65 років за сукупним доходом сім’ї.

 


Інформація для осіб передпенсійного віку

Підвищення пенсійного віку не відбувається, але запроваджується так званий гнучкий «коридор» пенсійного віку (60 – 63 – 65 років) для призначення пенсії за віком: за наявності стажу на 01 січня 2018 року 25 років – призначати пенсію в 60 років. Діапазон необхідного стажу щороку збільшуватиметься на 12 місяців до досягнення 35 років у 2028 році;
за наявності стажу на 01 січня 2018 року від 15 до 25 років – призначати пенсію у 63 роки. Діапазон необхідного стажу щороку збільшуватиметься на 12 місяців до досягнення діапазону від 25 до 35 років у 2028 році;
за наявності стажу на 01 січня 2019 року від 15 до 16 років – призначати пенсію у 65 років. Діапазон необхідного стажу щороку збільшуватиметься на 12 місяців до досягнення діапазону від 15 до 25 років у 2028 році.

На перехідний період з 01.01.2018 по 31.12.2020 особам, які досягли встановленого Законом пенсійного віку та мають страховий стаж не менше 15 років, але не набули права на пенсійну виплату призначатиметься тимчасова державна допомога в органах соціального захисту (до набуття права на пенсію за віком в органах Пенсійного фонду). Особам, які не матимуть права на пенсію за відсутності 15 років страхового стажу призначатимуть державну соціальну допомогу при досягненні 65 років в органах соціального захисту населення.
З 01.01.2018 запроваджуються зміни щодо розміру мінімального страхового внеску при одноразовій сплаті за попередні періоди, в яких особа не підлягала загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню (у тому числі за період з 01 січня 2004 року по 31 грудня 2010 року). Сума сплаченого єдиного внеску за кожен місяць такого періоду не може бути меншою за мінімальний страховий внесок на дату укладення договору, помножений на коефіцієнт 2.
Тобто, сплачуючи внески своєчасно Ви заощадите свої кошти.
Довідково (до 01.01.2018 при одноразовій сплаті за попередні періоди, в яких особа не підлягала загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню, мінімальний страховий внесок складає 704,00 грн. (без збільшення вдвічі).
З 01.01.2018 для визначення права на пенсію за віком до страхового стажу зараховується:
1) ведення підприємницької діяльності із застосуванням спрощеної системи оподаткування, а також із застосуванням фіксованого податку:
з 1 січня 1998 року по 30 червня 2000 року включно, що підтверджуються довідкою про реєстрацію як суб’єкта підприємницької діяльності (до цього часу – за умови підтвердження сплати страхових внесків);
з 1 липня 2000 року по 31 грудня 2017 року включно, за умови сплати страхових внесків (єдиного внеску) незалежно від сплаченого розміру (крім випадків звільнення від сплати єдиного внеску);
2) перебування у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами з 1 січня 2004 року по 30 червня 2013 року включно (до цього часу враховувався час з 01.07.2013);
3) перебування у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку з 01.01.2004 по 01.01.2018 року.
Страховий стаж, як і раніше визначається за нормами статті 24 Закону України " Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (за умови сплати страхових внесків).
Також законом 2148 унормовано порядок врахування до страхового стажу періодів військової служби.
У разі, якщо за період з 1 липня 2000 року по 31 грудня 2016 року в реєстрі застрахованих осіб відсутні відомості, необхідні для обчислення страхового стажу військовослужбовцям (крім військовослужбовців строкової військової служби), страховий стаж обчислюється на підставі довідки про проходження військової служби та про сплачені суми страхових внесків. А для розрахунку заробітку береться довідка про розмір грошового забезпечення.
Додатково, Кабінету Міністрів України надано доручення визначити порядок подання відсутніх у Державному реєстрі загальнообов’язкового державного соціального страхування відомостей про грошове забезпечення та сплату страхових внесків за період з 1 липня 2000 року по 31 грудня 2016 року стосовно військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, поліцейських (оскільки Закон 1058 передбачає зарахування страхового стажу з 01.01.2004 за даними персоніфікованого обліку).
З 01.01.2018 змінюється максимальна величина бази нарахування єдиного внеску та встановлюється на рівні 15 розмірів мінімальної заробітної плати (до 01.01.2018 року – 25 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб).
У 2018 році пенсії призначатимуться із застосуванням середньої заробітної плати по Україні за 2016-2017 роки, при вартості одного року стажу 1%.
Нагадаємо формулу розрахунку пенсії: П = Зп х Кс, де:
П – розмір пенсії за віком,
Зп – заробітна плата, розрахована за нормами ст.40 Закону 1058;
Кс – індивідуальний коефіцієнт страхового стажу відповідно ст.25 Закону 1058. Мінімальний розмір пенсії за віком з 01.01.2018 встановлюється:
– на рівні прожиткового мінімуму при стажі 30/35 років.
– для осіб після досягнення 65 років за умови наявності страхового стажу 30/35 років на рівні 40% мінімальної заробітної плати.
– за наявності стажу меншої тривалості – виплачується пропорційно менший розмір пенсії.
– для шахтарів залишається норма: 80% зарплати для обчислення пенсії, але не менше
3-х розмірів прожиткового мінімуму.
Максимальний розмір пенсії до 01.01.2018 -10740 грн., після цієї дати не може перевищувати 10 розмірів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.
Скасовується призначення пенсій за вислугу років (за винятком осіб, які мають необхідну вислугу років на дату набрання чинності законом 2148).
Збережено право на достроковий вихід на пенсію для: матерів, які виховали п’ятеро дітей або інвалідів з дитинства (у 50 років); військових – учасників бойових дій (55 років); чорнобильців (зі зниженням пенсійного віку), журналістів, у разі поранення, контузії, каліцтва, одержаних під час виконання службових обов’язків у місцях надзвичайних подій.
Також право на пенсію на пільгових умовах зберігається для працівників, зайнятих на роботах за Списками № 1 та № 2, трактористів-машиністів – чоловіків, зайнятих на підприємствах сільського господарства, трактористів – машиністів жінок, доярок, робітниць текстильного виробництва, водіїв міського пасажирського транспорту та великовагових автомобілів на шкідливих виробництвах.
Нове призначення спеціальних пенсій припиняється, пенсії призначаються на загальних підставах. Виключення для державних службовців, хто має загальний страховий стаж 30/35 років та спеціальний стаж станом на 01.05.2016 (тобто на дату набрання чинності нового закону про державну
службу).
Законом передбачається, що перерахунок пенсії працюючим пенсіонерам здійснюватиметься з 1 квітня кожного року автоматично без звернення особи. Право особистого звернення за перерахунком також залишається.

 


    Протокол №1 Засідання конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна що перебуває на балансі відділу освіти Підволочиської селищ ної ради

Протокол №1

    Увага! Оголошується конкурс з  відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучатися до проведення незалежної оцінки майна, що перебуває на балансі відділу освіти Підволочиської селищної ради.  Умови та положення про конкурс можна переглянути тут:

Оголошення про конкурс оренди приміщень

Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності

 


 

Підволочиська селищна рада проводить конкурс на оренду частини нежитлових приміщень

Відповідно до рішення сесії Підволочиської селищної ради від 20 жовтня 2017 року  № 1590 «Про надання дозволу  на передачу в оренду частини нежитлового приміщення  Підволочиського будинку культури» відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради проводить  конкурс на право оренди нежитлових приміщень.

Місцезнаходження об’єкта оренди: 47800, смт. Підволочиськ,

вул. Д.Галицького, 35.(І поверх Підволочиського будинку культури), загальною площею 47,3 кв. м. та площею спільного користування 1,5 м. кв.) терміном на 2 роки 11 місяців.

Конкурсну документацію слід подавати у відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради. Документи приймаються до 09 січня 2018 року включно за адресою вул. Д.Галицького, 35.

Конкурс відбудеться 11 січня 2018 року о 14 год. в приміщенні Підволочиського будинку культури, у кабінеті начальника відділу культури, туризму та з питань діяльності ЗМІ.

Телефон для довідок 2-13-93

Голова конкурсної комісії                                                                                                                                                 І.В.Бабій

 

 

ПЕНСІЇ У ЗВ’ЯЗКУ З ВТРАТОЮ ГОДУВАЛЬНИКА :

 • Зава, паспорт,  свідоцтво про народження особи, якій призначається пенсія;
 • Свідоцтво про смерть померлого годувальника (рішення суду про визнання його безвісті відсутнім);
 • Довідка про склад сім’ї померлого годувальника та документи, що засвідчують родинні стосунки члена сім’ї з померлим годувальником;
 • Документи про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків або свідоцтво про загальнообов'язкове державне соціальне страхування (за наявності), про стаж померлого годувальника та його заробітну плату за 60 календарних місяців страхового стажу підряд, незалежно від перерв, до 30.06.2000;
 • Довідки загальноосвітніх навчальних закладів системи загальної середньої освіти, професійно-технічних, вищих навчальних закладів, про навчання дітей (у віці від 18 до 23 років) за денною формою (крім дітей круглих сиріт);
 • Документ, що член сім’ї померлого годувальника не працює і зайнятий доглядом за дитиною померлого годувальника до досягнення ним 8 років;
 • Документ про перебування членів сім’ї (крім дітей) на повному утриманні померлого годувальника чи одержання від померлого допомоги, що була для них постійним і основним джерелом засобів для існування;
 • В разі втрати годувальника – військовослужбовця строкової служби надається довідка військкомату з зазначенням дати і причини смерті. Якщо смерть настала після звільнення з військової служби – довідка військкомату про проходження військової служби із зазначенням дати призову, дати і підстав звільнення та висновок МСЕК про те, що смерть військовослужбовця пов’язана з проходженням військової служби.

ПЕНСІЇ ЗА ВІКОМ :

 • Заява за встановленим зразком;
 • Паспорт (інший документ, що засвідчує особу, її місце проживання (реєстрації) та вік;
 • Документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та мають відповідну відмітку у паспорті) або свідоцтво про загальнообов'язкове державне соціальне страхування;
 • Документи про стаж (ними можуть бути: трудова книжка; диплом (в разі навчання за денною формою); військовий квиток; довідки, видані за місцем роботи, служби, навчання або архівними установами; свідоцтва про народження дітей для жінок, які не працювали і здійснювали догляд за дітьми до 3-річного віку; документи, що підтверджують здійснення догляду за інвалідом І групи, дитиною-інвалідом або престарілим; документи, що підтверджують періоди здійснення особою підприємницької діяльності та ін.). Починаючи з 01.01.2004 страховий стаж обчислюється за даними, що містяться в системі персоніфікованого обліку.
 • Довідка про заробітну плату за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд по 30 червня 2000 року (за бажанням);
 • Документи, що засвідчують особливий статус особи (посвідчення ветерана війни, члена сім’ї загиблого, учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, Почесного донора України (СРСР), жертви нацистських переслідувань, документи про визнання особи реабілітованою та інші).

 


Пенсія за віком на пільгових умовах

Право на пенсію за віком за віком на пільгових умовах незалежно від місця останньої роботи мають:

- особи, які працювали на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за списком № 1 та на інших роботах із шкідливими і важкими умовами праці за списком № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджених Кабінетом Міністрів України, та за результатами атестації робочих, за умови наявності необхідного страхового та пільгового стажу;

- чоловіки, які працюють трактористами-машиністами і безпосередньо зайняті у виробництві сільськогосподарської продукції в колгоспах, радгоспах, інших підприємствах сільського господарства;

- жінкам, які працюють трактористами-машиністами, машиністами будівельних, шляхових і вантажно-розвантажувальних машин, змонтованих на базі тракторів і екскаваторів;

- жінки, які працюють доярками (операторами машинного доїння), свинарками-операторами в колгоспах, радгоспах, інших підприємствах сільського господарства;

- робітниці текстильного виробництва, зайнятим на верстатах і машинах, - за списком виробництв і професій, затвердженим у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України;

- жінки, які працюють у сільськогосподарському виробництві та виховали п’ятьох і більше дітей, - незалежно від віку і трудового стажу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України;

- водії міського пасажирського транспорту (автобусів, тролейбусів, трамваїв) і великовагових автомобілів, зайнятим у технологічному процесі важких і шкідливих виробництв;

- працівники, безпосередньо зайняті повний робочий день на підземних і відкритих гірничих роботах (включаючи особовий склад гірничорятувальних частин) з видобутку вугілля, сланцю, руди та інших корисних копалин, на будівництві шахт і рудників та в металургії, - за списком робіт і професій, що затверджується Кабінетом Міністрів України.

 

 

Підтвердження стажу роботи

 на посадах, що дають право на призначення пенсій

 на пільгових умовах або за вислугу років у разі ліквідації підприємства

 

Деякі категорії громадян за певних умов мають право на пільгове пенсійне забезпечення, тобто можуть призначити пенсію раніше встановленого пенсійного віку                      (60 років).

Йдеться, насамперед, про:

 • громадян, які працювали

або працюють повний робочий день на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за Списком № 1 та на інших роботах із шкідливими і важкими умовами праці за Списком              № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджених Кабінетом Міністрів України, та за результатами атестації робочих місць, на посадах, що дають право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах або за вислугу років;

 • водіїв міського пасажирського транспорту (автобусів, тролейбусів, трамваїв) і великовагових автомобілів, зайнятих у технологічному процесі важких і шкідливих виробництв;
 • трактористів-машиністів, безпосередньо зайнятих у виробництві сільськогосподарської продукції в колгоспах, радгоспах, інших підприємствах сільського господарства;
 • жінок, які працюють доярками (операторами машинного доїння), свинарками-операторами;
 • робітниць текстильного виробництва, зайнятих на верстатах і машинах.

Зазвичай, в трудових книжках відсутні відомості, що визначають право на пільгове пенсійне забезпечення (зайнятість протягом повного робочого дня, характер виконуваних робіт та інше). Тому особа, яка претендує на пільгову пенсію за віком, має надати уточнюючу довідку. Такі довідки видаються підприємствами, установами, організаціями, в яких працювали зазначені особи, чи їх правонаступниками. 

Однак, досить часто виникають ситуації, що підприємство, де працювала особа, ліквідоване без визначення правонаступника. Отже, вона не зможе підтвердити право на пільгове пенсійне забезпечення уточнюючою довідкою.

Тому, з метою соціального захисту застрахованих осіб, у трудовій книжці котрих відсутні записи, що визначають право на пільгову пенсію, при головному управлінні Пенсійного фонду України в Тернопільській області діє Комісія з питань підтвердження стажу роботи на посадах, що дають право на призначення пенсій на пільгових умовах або за вислугу років (далі – Комісія). Комісія приймає рішення щодо підтвердження стажу роботи або про відмову в його підтвердженні. Звертаємо увагу, у всіх випадках ці рішення приймаються на підставі первинних документів, що зберігаються в архівах.

Для підтвердження Комісією пільгового стажу необхідно звернутися до органів Пенсійного фонду України за місцем проживання та разом із заявою подати наступні документи:

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

24 грудня 2017р.

об 14.00 год.

в Підволочиському будинку культури  відбудеться вистава Тернопільського театру – студії «Сузір’я» за твором Володимира Лиса  «ПОЛЮВАННЯ НА БРАТА»

присвячена воїнам УПА . Режисер – постановник Орест Савка.

 Вхід вільний

 

 

Оголошення!

    В четвер об 11:00 год. в залі засідань селищної ради відбудеться брифінг селищного голови з засобами масової інформації, керівниками громадських організацій та політичних партій щодо актуальних питань життєдіяльності Підволочиської громади.

 

 

 Інформація про результати конкурсу  на  право оренди частини нежитлового приміщення

      КЗ ПСР “Підволочиський   центр первинної  медико-санітарної допомоги”  повідомляє, що  переможцем конкурсу на  право оренди частини нежитлового приміщення,  відповідно  до  рішення   сесії  Підволочиської  селищної  ради  №1346  від 21 червня 2017 року   визначено ФОП Репка Н. М.

Підготувала

Гоцко Н. Я.

 

 

  ОГОЛОШЕННЯ   ПРО  ЗБІР   СМІТТЯ 

     Підволочиська селищна рада інформує, що у зв’язку із зміною виконавця послуг по збору і вивезенню сміття, збір сміття  на території селища буде проводитися із 7-ї години ранку кожного вівторка - по вулицях  Д.Галицького, Івасюка, Незалежності, 8 Березня, Кармелюка, Довженка, Шептицького, Поповича та прилеглих до них; щосереди - по вулицях Зелена, Козацька, Осипова, Лисенка, Бандери, Грушевського, П.Мстислава, Франка, Залізнична, Морозенка, Українська, Крушельницької, Стуса, Садова та прилеглих до них; щочетверга – по вулицях Січових Стрільців, Наливайка, Героїв Крут, М. Чурай, Миру, Сонячна, Сірка, Хмельницького, Сагайдачного, Кн. Володимира, Л.Курбаса, Заньковецької, Кривоноса, Коцюбинського, Стефаника, Тичини, Дорошенка, Мазепи, Корольова, Довбуша, Чорновола та прилеглих до них; щоп’ятниці - по вулицях Надзбручанська, Тернопільська, Гончара  та прилеглих до них.   

      Вибачаємось за незручності.

      Просимо пакувати тверді побутові відходи в окремі закриті мішки, кульки, інші зав’язані ємкості, щоб не допустити розкидання сміття по тротуарах, вулицях.

      Сільськогосподарські відходи: бадилля, гіляки, кукурудзиння, гнилі овочі, фрукти та ін. забиратися не будуть. Ці мокрі біологічні відходи та залишки зіпсутих харчових продуктів треба компостувати на своїх садибах, а на прибудинкових територіях багатоквартирних будинків для цих потреб виділяти найбільш віддалені від вікон будинків спільні ділянки орієнтовним розміром 2х2 метри.

       Зав’язані ємкості із сміттям виносити до спецтранспорту, складувати навпроти своїх садиб та на місця, де були розміщені контейнери, тільки в день збору сміття -  із 7-ї до 9-ї години ранку , щоб не допустити їх пошкоджень безпритульними собаками, котами.

Підволочиська селищна рада

 


 

     Шановні жителі громади.

    В п’ятницю, 01 грудня  2017 року  о 16.00 год.  в  приміщенні  Будинку  культури  смт.Підволочиськ   відбудеться   звіт   селищного  голови   Дацка  В.Г. та начальники відділів за  2017 рік.

    Питання, пропозиції  в  письмовій  формі   подавати  у відділ  з  загальних питань  діяльності  ради  та  звернень  громадян  до  29.11.2017 року.

 


 

 

Відділ культури, туризму та з питань діяльності ЗМІ Підволочиської селищної ради

проводить конкурс на оренду частини нежитлових приміщень

Відповідно до рішень Підволочиської селищної ради від 14 липня 2017 року  № 1415 «Про надання дозволу відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради на передачу в оренду частини приміщення  Підволочиського будинку культури» відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради проводить  конкурс на право оренди нежитлових приміщень.

Місцезнаходження об’єкта оренди: 47840, смт. Підволочиськ,

вул. Д.Галицького, 35.(І поверх Підволочиського будинку культури), загальною площею 89,4 кв. м. ( 76 м. кв. та площею спільного користування 13,4 м. кв.) терміном на 2 роки 11 місяців.

Конкурсну документацію слід подавати у відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради. Документи приймаються до 29 листопада 2017 року включно за адресою вул. Д.Галицького, 35.

Конкурс відбудеться 01 грудня 2017 року о 14 год. в приміщенні Підволочиського будинку культури, у кабінеті начальника відділу культури, туризму та з питань діяльності ЗМІ.

Телефон для довідок 2-13-93

 

Голова конкурсної комісії                                                                                                                                 І.В.Бабій

 


 

 

Щомісячне обчислення

   Страховий стаж обчислюється в місяцях. Неповний місяць роботи, якщо застрахована особа підлягала загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню або брала добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, зараховується до страхового стажу як повний місяць за умови, якщо сума сплачених за цей місяць страхових внесків з урахуванням Сум страхових внесків, сплачених виходячи з мінімальної заробітної плати, є не меншою, ніж мінімальний страховий внесок.

   У разі якщо сума сплачених за відповідний місяць страхових внесків з урахуванням сум страхових внесків, сплачених виходячи з мінімальної заробітної плати, є меншою, ніж мінімальний страховий внесок, цей період зараховується до страхового стажу як повний місяць за умови здійснення в порядку, визначеному правлінням Пенсійного фонду України, відповідної доплати до суми страхових внесків таким чином, щоб загальна сума сплачених коштів за відповідний місяць була не меншою за мінімальний страховий внесок.

   Доплата до суми більшої, ніж мінімальний страховий внесок, законодавством не передбачено.

 

Умови призначення пенсій за віком особам, які працювали або постраждали на територіях радіоактивного забруднення

   Вік виходу на пенсію осіб із числа учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС та постраждалих від аварії на ЧАЕС визначено статтею 55 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». Законом 2148 внесено зміни щодо тривалості страхового стажу, необхідного для призначення пенсій зі зниженням пенсійного віку.

   Зокрема, особам, які працювали або проживали на територіях радіоактивного забруднення, пенсії призначають зі зменшенням пенсійного віку, встановленого статтею 26 Закону 1058, за наявності відповідного страхового стажу, зменшеного на кількість років зменшення пенсійного віку, але не менше як 15 років страхового стажу.

 

Для визначення права на призначення пенсій з 01.01.2018 до страхового стажу  будуть включатися періоди:

- ведення підприємницької діяльності із застосуванням спрощеної системи оподаткування, а також із застосуванням фіксованого податку:

з 1 січня 1998 року по 30 червня 2000 року включно – на підставі  довідки про реєстрацію як суб’єкта підприємницької діяльності;

з 1 липня 2000 року по 31 грудня 2017 року - за умови сплати страхових внесків (єдиного внеску) незалежно від сплаченого розміру (крім випадків звільнення від сплати єдиного внеску);

- проходження військової служби по 31 грудня 2017 року – на підставі військового квитка, довідок, тощо;

- перебування у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами з 1 січня 2004 року по 30 червня 2013 року  - на підставі довідки підприємства (установи, організації);

- перебування у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку з 1 січня 2004 року до часу запровадження сплати страхових внесків (єдиного внеску) за жінок, які перебувають у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку - на підставі свідоцтва про народження дитини, трудової книжки та довідки підприємства (установи, організації).

  

Державна соціальна допомога непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату

   Згідно з пунктом 5 розділу II «Прикінцеві та перехідні положення» Закону 2148 у період із 1 січня 2018 року по 31 грудня 2020 року особам, які досягли віку 60 років, визначеного частиною першою статті 26 закону 1058 (для жінок 58 років 6 місяців, або 59 років, або 59 років 6 місяців), але не набули страхового стажу, передбаченого нормами зазначеної статті, за умови наявності в них не менш як 15 років страхового стажу призначатимуть тимчасову державну соціальну допомогу непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату (далі – тимчасова допомога).

   Таку тимчасову допомогу призначатимуть органи соціального захисту населення і виплачуватимуть до досягнення особами віку, з якого вони набувають право на призначення пенсії. Тимчасову допомогу непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, призначатимуть з урахуванням її майнового стану і середньомісячного сукупного доходу в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

 


 

   Переможцем конкурсу з відбору виконавця робіт із землеустрою відповідно до рішення Підволочиської селищної ради №1653 від 20 жовтня 2017 року    визначено ФОП Перхалюк Ігор Йосипович.

 

Підготував

Козак М.А.

 

 

   Переможцем конкурсу з відбору виконавця робіт з проведення земельних торгів відповідно до рішень Підволочиської селищної ради № 1656 від 20 жовтня  2017 року та № 1657 від 20 жовтня  2017 року визначено ФОП Брикса Андрій Олегович.

 

Підготував

Козак М.А.

 

 

 

Комунальний заклад Підволочиської селищної ради «Підволочиський центр первинної медико – санітарної допомоги» проводить конкурс на оренду частини нежитлового приміщення

 

Відповідно до рішення Підволочиської селищної ради від 21 червня 2016 року  № 1346 “Про надання дозволу комунальному закладу “Підволочиський центр первинної медико-санітарної допомоги” Підволочиської селищної ради на передачу в оренду частини нежитлового приміщення фельдшерського пункту села Чернилівка по вул. Центральна, 4 площею 44,46 м. кв. та приміщення площею 6,65 м. кв.  для проведення підприємницької діяльності”  Підволочиський центр первинної медико – санітарної допомоги проводить  конкурс на право оренди нежитлового приміщення.

Місцезнаходження об’єкта оренди: 47877, Тернопільська обл., Підволочиський р-н, с. Чернилівка , вул. Центральна, 4

Конкурсну документацію слід подавати у Підволочиський центр первинної медико – санітарної допомоги. Документи приймаються до 5 грудня 2017 року включно за адресою вул. П. Мстислава, 102.

Конкурс відбудеться 8 грудня 2017 року о 11 год. в приміщенні Підволочиського центру первинної медико-санітарної допомоги.

Телефон для довідок 2-16-61

Голова конкурсної комісії                                                                                                      Г. О. Безпалько

 

 


 Зміни в законодавстві, щодо сплати збору з операцій

купівлі-продажу нерухомого майна

 

Лановецьке об'єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області повідомляє, що 11 жовтня 2017 року набрав чинності Закон України від

03 жовтня 2017 року № 2148-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» (далі Закон - № 2148) (опубліковано в газеті «Голос України» 10 жовтня 2017 року № 188).    Законом № 2148 внесено зміни до Закону України «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування» та Закону України «Про нотаріат» щодо удосконалення порядку сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з операцій купівлі-продажу нерухомого майна.

Нотаріальне посвідчення договорів купівлі-продажу нерухомого майна здійснюється за наявності документального підтвердження сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з операцій купівлі-продажу нерухомого майна.

Відповідно до п.9 ст.1 Закону України «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування» нотаріуси до 20 числа місяця, що настає за звітним кварталом, подають до органів Пенсійного фонду України за місцем розташування державної нотаріальної контори або робочого місця приватного нотаріуса звіт про укладені договори купівлі-продажу нерухомого майна, включаючи інформацію про вартість майна та суму сплаченого збору на обов’язкове державне пенсійне страхування  в порядку та за формою, визначеними Кабінетом Міністрів України.

Сплата збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з операцій купівлі-продажу нерухомого майна платниками здійснюється  на бюджетні рахунки для зарахування надходжень до державного бюджету, відкриті в головних управліннях центрального органу виконавчої влади, що реалізує політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів та за  місцем розташування державної нотаріальної контори або робочого місця приватного нотаріуса.

 

 

 

   Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт з виготовлення технічної документації поділу земельної ділянки відповідно до рішення Підволочиської селищної ради № 1653 від 20 жовтня 2017 року.

   Відбір буде проходити з 26.10.2017 року до 09.11.2017 року.  За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію (сертифікат) на виготовлення технічної документації поділу земельної ділянки звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради.

Підготував

Козак М.А.

 

 

   Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт з проведення земельних торгів відповідно до рішень Підволочиської селищної ради № 1656 від 20 жовтня,  2017 року та № 1657 від 20 жовтня,  2017 року.

   Відбір буде проходити з 24.10.2017 року до 07.11.2017 року.  За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію (сертифікат) на проведення земельних торгів звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради.

Підготував

Козак М.А.

 

  Переможцем конкурсу з відбору виконавця робіт із оцінки земель відповідно до рішень Підволочиської селищної ради № 1553 від 13 вересня 2017 року;  № 1552 від 13 вересня 2017 року; № 1525 від 14 серпня 2017 року визначено ФОП Вірковська О.В..

Підготував

Козак М.А.

 

 

 

    Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт із оцінки земель відповідно до рішень Підволочиської селищної ради      № 1553 від 13 вересня 2017 року.

    Відбір буде проходити з 15.09.2017 року до 09.10.2017 року.  За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію (сертифікат) звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради.

Підготував

Козак М.А.

 


   

   Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт із оцінки земель відповідно до рішень Підволочиської селищної ради        № 1552 від 13 вересня 2017 року.

    Відбір буде проходити з 15.09.2017 року до 09.10.2017 року.  За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію (сертифікат) звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради.

Підготував

Козак М.А.

 


 

    Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт із оцінки земель відповідно до рішень Підволочиської селищної ради           № 1525 від 14 серпня 2017 року.

    Відбір буде проходити з 15.09.2017 року до 09.10.2017 року.  За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію (сертифікат) звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради.

Підготував

Козак М.А.