Підволочиська громада
Підволочиський район, Тернопільська область

Оголошення

   Підволочиська селищна рада оприлюднює проект внесення змін до «Детального плану території для будівництва та обслуговування виробничо-складських приміщень по вул. Тернопільська зі сторони автодороги Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка км.166+120 в смт.Підволочиськ Тернопільської області»  для розміщення мийки самообслуговування, придорожнього сервісу, АЗС.

     Для ознайомлення та надання зауважень і пропозицій просимо звертатись у відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради до 23 серпня  2019 року.

     Громадські слухання на предмет розгляду проекту внесення змін до «Детального плану території для будівництва та обслуговування виробничо-складських приміщень по вул. Тернопільська зі сторони автодороги Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка км.166+120 в смт.Підволочиськ Тернопільської області»  для розміщення мийки самообслуговування, придорожнього сервісу, АЗС, відбудуться 23 серпня 2019 року о 14:00 год. в приміщенні  адмінбудівлі Підволочиської селищної ради.

 


   Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт із виготовлення технічної документації на виготовлення звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки площею 0.0418 га за кадастровим номером  6124655100:02:003:1699 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, розташованої в смт.Підволочиськ по вул.Зелена, відповідно до рішення  сесії Підволочиської селищної ради №3448 від 10 липня 2019 року.

   Відбір буде проходити з 08.08.2019 року  до 22.08.2019 року. За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію (сертифікат) звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради.

  Бойко  О.В.


ДО  УВАГИ  ВЛАСНИКАМ  НЕРУХОМОСТІ!!!
Оголошення

    Підволочиська селищна рада повідомляє що, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, — суттєве джерело наповнення місцевих бюджетів. І, у першу чергу, лідерами у сплаті цього податку, є власники майна — юридичні особи.   В той же час, проаналізувавши надходження до селищного бюджету слід зазначити, що проблемним питанням залишається сплата фізичними особами цього податку, база оподаткувавання яких oбчислюється контролюючим органом на підставі дaних Державного реєстру речових прав нa нерухоме майно. Якщо на сьогодні всі об’єкти які реєструються на громадян, вносяться до реєстру досить чітко, то через те, що до 2003 року Бюро технічної інвентаризації /БТІ/ дані по об’єктах нерухомості в електронну базу не вносило – привело до того що база, якою  користуються фіскальні органи, не досить повна, але вона у податковій інспекції, завдяки різного роду запитів, звірок, уточнень та інших заходів, постійно оновлюється внаслідок виявлення об’єктів, які не внесені з різних причин в Реєстр.

   Оскільки є загальна норма податкового кодексу, яка говорить про те,    що податок може бути нарахований за період 1095 днів, фактично це три роки (п.102.1 Податкового Кодексу України), то, наприклад, якщо в 2019 році податкова інспекція за місцем проживання зафіксує, що у фізичної особи було у власності майно, за яке не сплачувався податок, - то, відповідно, нарахує податок за 1095 днів (за три попередні роки) та штраф за несплату.  Що ж роботи у разі не отримання повідомлення-рішення щодо сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (якщо є таке у власності та підлягає оподаткуванню) чи змінилися реєстраційні дані (наприклад: адреса реєстрації місця проживання), або виявлені певні розбіжності ? Пропонуємо таким фізичним особам, заради уникнення різного роду проблем та штрафних санкцій, провести звірку у податковій інспекції за місцем реєстрації і, при необхідності, представити копії документів, що підтверджують право власності на нерухоме майно. Контролюючий орган, при необхідності, розрахує суму податку на нерухоме майно та надішле податкові повідомлення – рішення. Таким чином, Ви взнаєте чи підлягають Ваші об’єкти нерухомості оподаткуванню та уникните штрафних санкцій.

   Нагадаємо що, відповідно до статті 266 Податкового Кодексу України, платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (крім юридичних осіб) є фізичні особи, які є власниками об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості або їхніх часток, розташованих на території відповідної місцевої ради. Згідно із законодавством України, фізичні особи є платниками податку на житлову нерухомість у випадку наявності у власності квартиру площею понад 60 м2, або житловий будинок більше 120 м2. Якщо у власності є різні об’єкти житлової нерухомості, то податок стягується при загальній їх площі не менше 180 м2. Податок нараховується на площу понад вищезазначені норми.  В той же час, податок на нежитлову нерухомість фізичні особи сплачують, в основному, з об’єктів які використовуються для отримання доходів (здаються в оренду, лізинг, позичку, використовуються у підприємницькій діяльності).

   Крім цього повідомляємо що, згідно із інформацією податкової інспекції, станом на 01.07.2019 р. за багатьма жителями Підволочиської громади, рахуються борги до селищного бюджету по податках за об’єкти житлової і нежитлової нерухомостей. Оскільки на суми несвоєчасно сплачених податків нараховується пеня та штрафні санкції, просимо жителів – платників даних податків,  а також тих які повинні бути платниками  але по різних причинах не сплачують зазначені платежі до бюджету, звіритись з податковою інспекцією по адресу  вул. Зелена 1, або по телефонах 2-25-70  та  2-17-82 і, при необхідності, зареєструватись платником, а в  разі  наявності  боргів  терміново  їх  погасити.


 Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт із виготовлення технічної документації на виготовлення звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки площею 0.0418 га за кадастровим номером  6124655100:02:003:1699 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, розташованої в смт.Підволочиськ по вул.Зелена, відповідно до рішення  сесії Підволочиської селищної ради №3448 від 10 липня 2019 року.

   Відбір буде проходити з 23.07.2019 року  до 06.08.2019 року. За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію (сертифікат) звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради.

  Осадчук Я.Я.

 


Перелік проектів, видатки на які у 2019 році здійснюватимуться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад


  Підволочиська селищна рада оприлюднює проект детального плану території для реконструкції будинку молокопункту під житловий будинок в с.Богданівка по вул. Шевченка, 95 Підволочиського району Тернопільської області.

     Для ознайомлення та надання зауважень і пропозицій просимо звертатись у відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради до 29 липня 2019 року.

     Громадські слухання на предмет розгляду проекту детального плану території для реконструкції будинку молокопункту під житловий будинок в с.Богданівка по вул. Шевченка, 95 Підволочиського району Тернопільської області відбудуться 30 липня 2019 року о 14:00 год. в приміщенні  адмінбудівлі Підволочиської селищної ради.

 


  10.07.2019 року рішенням сесії Підволочиської селищної ради №3465 від 10.07.2019 року затверджена технічна документація з нормативної грошової оцінки земель с.Іванівка, яка вступає в дію з 01.01.2020 року.

  10.07.2019 року рішенням сесії Підволочиської селищної ради №3466 від 10.07.2019 року затверджена технічна документація з нормативної грошової оцінки земель с. Кам’янки, яка вступає в дію з 01.01.2020 року.

  10.07.2019 року рішенням сесії Підволочиської селищної ради №3467 від 10.07.2019 року затверджена технічна документація з нормативної грошової оцінки земель с. Мовчанівка, яка вступає в дію з 01.01.2020 року.

  10.07.2019 року рішенням сесії Підволочиської селищної ради №3468 від 10.07.2019 року затверджена технічна документація з нормативної грошової оцінки земель с. Староміщина, яка вступає в дію з 01.01.2020 року.

 


03.07.2019р.

Підволочиська селищна рада

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

        - головного спеціаліста відділу комунальної власності та земельних відносин;

        - головного спеціаліста  відділу державної реєстрації.

        Особи, які бажають взяти  участь у конкурсі,  подають до конкурсної комісії селищної ради такі документи:

 • заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу та проходження служби;
 •  заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
 • дві фотокартки (4х6см);
 • копію  документа про освіту;
 • копію документа, який посвідчує особу;
 • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних),
 • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

            До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які вільно володіють   державною  мовою,  мають  повну вищу  освіту відповідного професійного спрямування (земельна, юридична) за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування  не менше 1 року,  або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3 років, навики   роботи   на  комп’ютері.

          Термін прийняття документів – з 03 липня до 02 серпня 2019 року.

За довідками звертатися:

Підволочиська селищна рада

Відділ кадрової роботи виконавчого апарату селищної ради

вул. Шептицького, 4, смт Підволочиськ,  або за  телефоном  2-17-78.

 


Громадські обговорення Стратегії

розвитку Підволочиської селищної ради

  На даний час відбувається громадське обговорення  проекту Стратегії розвитку Підволочиської селищної ради.

  Відбудуться наступні відкриті зустрічі:

 • в селі Кам’янки, у приміщенні Будинку культури, у середу 03 липня 2019 року о 14.30 год.
 • в селі Галущинці, у приміщенні старостату у середу 03 липня 2019  року о 16.00. год.
 • в селі  Оріховець,  у приміщенні Оріховецької ЗОШ-ДНЗ ЗНЗ І-ІІІ ступенів, у четвер 04 липня 2019 року о 10 год.
 • у селищі Підволочиськ,  в приміщенні залу засідань селищної ради в п’ятницю, 05 липня 2019 року о 14.30 год.

  Запрошуємо небайдужих мешканців громади долучитися до обговорення.

  Під час консультацій, спрямованих на знайомство з Вашою думкою щодо проекту документа, ми розраховуємо на Ваші зауваження, коментарі та пропозиції, які дозволять  доповнити або розширити пропозиції щодо можливих напрямків розвитку громади, включаючи конкретні заходи  виконання Стратегії розвитку.

  Нам важливо почути думки кожного мешканця громади, який хоче долучитись до публічного громадського обговорення, з приводу стратегічних напрямів та цілей, що визначені у Документі. Тому, розміщуємо основну інформацію у нас на https://pidvolochyska-gromada.gov.ua/strategiya-rozvitku-1561103691/ у розділі «Стратегія розвитку».

  В подальшому усі зібрані матеріали будуть опрацьовані та систематизовані робочою групою у єдиний документ, та передані на розгляд  сесії селищної ради для затвердження.

 


Громадське обговорення Стратегії

розвитку Підволочиської селищної ради

  Відповідно до розпорядження селищного голови «Про проведення громадського обговорення проекту Стратегії розвитку Підволочиської селищної ради»  до 09 липня  2019 року проводяться громадські обговорення стратегічних та операційних цілей розвитку Підволочиської громади до 2025 року.

   Під час консультацій, спрямованих на знайомство з Вашою думкою щодо проекту документа, ми розраховуємо на Ваші зауваження, коментарі та пропозиції, які дозволять  доповнити або розширити пропозиції щодо можливих напрямків розвитку громади, включаючи конкретні заходи  виконання Стратегії розвитку.

  Нам важливо почути думки кожного мешканця громади, який хоче долучитись до публічного громадського обговорення, з приводу стратегічних напрямів та цілей, що визначені у ПРОЕКТІ Стратегія сталого розвитку ПІДВОЛОЧИСЬКОЇ CЕЛИЩНОЇ РАДИ на 2019-2025 роки. Тому, розміщуємо основну інформацію у нас на сайті: https://pidvolochyska-gromada.gov.ua/strategiya-rozvitku-1561103691/.  Крім цього, текст можна отримати у Підволочиській селищній раді (відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій) та в адміністративних будинках старост населених пунктів громади. Просимо Вас до 09 липня 2019 року на електронну адресу  ekon_sr@ukr.net надсилати свої зауваження чи пропозиції із зазначенням контактних даних згідно Формуляр для пропозицій.Також зауваження та пропозиції приймаються в адміністративних будинках населених пунктів громади та у Підволочиській  селищні раді (відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій).

  Додатково буде проводитися громадське обговорення в с. Оріховець, с. Кам’янки,  с. Галущинці та смт. Підволочиськ, про точну дату, місце та час інформація буде розміщена пізніше. Контактною особою по питаннях громадського обговорення проекту Стратегії розвитку Підволочиської ОТГ являється начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Наталія Зубко.

  В подальшому усі зібрані матеріали будуть опрацьовані та систематизовані робочою групою у єдиний документ, та передані на розгляд  сесії селищної ради для затвердження.

  Нагадаємо, що підготовка цього важливого документу відбувалась за участю представників адміністративних одиниць, які увійшли до складу Підволочиської  селищної ради, депутатів, представників місцевих підприємств, приватних підприємців, громадських активістів, фахівців та органів місцевого самоврядування за експертної підтримки експертів проекту «DOBRE» Ігоря Каспрука та Гжегожа Дзіарскі.

  У результаті роботи зі стратегічного планування розвитку Підволочиська громада отримає документ, завдяки якому зможе раціонально організувати свою діяльність та стратегічно розподілити ресурси.


  У Підволочиській селищній раді, в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), робочою групою  з розроблення Положення про порядок проведення громадських консультацій в Підволочиській селищній раді було розроблено Проект Положення про порядок проведення громадських консультацій в Підволочиській селищній раді.

  З метою залучення громадськості для всебічного обговорення вище вказаний проект  Порядку буде розміщений на офіційному веб-сайті Підволочиської селищної ради. 

https://pidvolochyska-gromada.gov.ua/poryadki-polozhennya-1560515450/


   У Підволочиській селищній раді, в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), робочою групою  з розроблення Порядку запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Підволочиській селищній раді та її виконавчих органах (далі Порядок) було розроблено  проект Порядку.

З метою залучення громадськості для всебічного обговорення вище вказаний проект  Порядку розміщений на офіційному веб-сайті Підволочиської селищної ради.  

https://pidvolochyska-gromada.gov.ua/poryadki-polozhennya-1560515450/

 


  У Підволочиській селищній раді, в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), створена Робоча група з місцевого економічного розвитку, до складу якої увійшли представники різних цільових груп: місцевої влади, бізнесу, громадських організацій, молоді, освіти.

  У четвер 13 червня 2019 року о 10 годині у залі засідань селищної ради відбудеться засідання тієї Робочої групи, на якому буде презентовано напрацьовані разом з експертами потенційні проектні ідеї економічного розвитку нашої громади та визначено проект, який реалізовуватиметься в межах LED компоненту в рамках Програми «DOBRE».

  Запрошуємо небайдужих активних мешканців громади взяти участь у засіданні робочої групи з місцевого економічного розвитку.

 


19 червня 2019 року  у Тернопільському  центрі розвитку місцевого самоврядування буде проходити семінар на тему: «Роль депутатського корпусу в діяльності та розвитку територіальної громади».

У рамках семінару планується розглянути питання щодо особливостей правового статусу депутатів серед інших посадових осіб місцевого самоврядування, основних гарантій депутатської діяльності, участі депутатів у бюджетному процесі в радах, підготовці та реалізації стратегічних документів ОТГ, роботі в постійних профільних комісіях ради ОТГ, інше.

Для участі в семінарі запрошуються депутати селищної ради.  

Захід відбудеться у приміщенні Тернопільського Центру розвитку місцевого самоврядування за адресою м. Тернопіль, вул. О.Кульчицької, 2А (2 поверх, каб.3), початок о 9.30 год. 19.06.2019 р.

Участь у семінарі  можлива лише за попередньої реєстрації, яка триватиме до 15.00 год. 17.06.2019 року шляхом заповнення гугл - форми:  https://docs.google.com/forms/d/13MgK14V3vn3GpR7ENTsKnR17jh5OjLn_iwNY2Nr1XLs/viewform

 


04.06.2019р.

Підволочиська селищна рада

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

головного спеціаліста юридичного відділу виконавчого апарату

селищної ради

        Особи, які бажають взяти  участь у конкурсі,  подають до конкурсної комісії селищної ради такі документи:

 • заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу та проходження служби;
 •  заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
 • дві фотокартки (4х6см);
 • копію  документа про освіту;
 • копію документа, який посвідчує особу;
 • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних),
 • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

            До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які вільно володіють   державною  мовою,  мають  повну вищу  освіту відповідного професійного спрямування (юрист) за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування  не менше 1 року,  або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3 років, навики   роботи   на  комп’ютері.

          Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу  до 04 липня 2019 року.

За довідками звертатися:

Підволочиська селищна рада

Відділ кадрової роботи виконавчого апарату селищної ради

вул. Шептицького, 4, смт Підволочиськ,  або за  телефоном  2-17-78.

 


  Переможцем конкурсу з відбору виконавця робіт із оцінки земель відповідно до рішення Підволочиської селищної ради № 3159 від 29 березня 2019 року визначено ТОВ ЕКК «Роміс».

 

Козак М.А.


  Переможцем конкурсу з відбору виконавця робіт з виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок відповідно до рішень Підволочиської селищної ради від 29 березня 2019 року. № 3171, 3172,3173,3774,3175,3176 визначено ФОП Перхалюк Ігор Йосипович.

 

 

Козак М.А.


    Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт з виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок відповідно до рішень Підволочиської селищної ради від 29 березня 2019 року. № 3171, 3172,3173,3774,3175,3176.

 • земельна ділянка площею 23,0335 га за кадастровим номером 6124689500:01:001:0065 для ведення товарного с/г виробництва за межами с. Чернилівка з метою продажу права оренди на конкурентних засадах.
 • земельна ділянка площею 5,0479 га за кадастровим номером 6124681000:01:001:0746  для ведення товарного с/г виробництва за межами с. Галущинці з метою продажу права оренди на конкурентних засадах.
 • земельна ділянка площею 1,1838 га за кадастровим номером 6124681000:01:001:0748  для ведення товарного с/г виробництва за межами с. Галущинці з метою продажу права оренди на конкурентних засадах.
 • земельна ділянка площею 1,2173 га   за кадастровим номером 6124681000:01:001:0747  для ведення товарного с/г виробництва за межами с. Галущинці з метою продажу права оренди на конкурентних засадах.
 • земельна ділянка площею 1,7679 га за кадастровим номером 6124681000:01:001:0745  для ведення товарного с/г виробництва за межами с. Галущинці з метою продажу права оренди на конкурентних засадах.
 • земельна ділянка площею 0,4180 га за кадастровим номером 6124681000:01:001:0741  для ведення товарного с/г виробництва за межами с. Галущинці з метою продажу права оренди на конкурентних засадах.

   Відбір буде проходити з 09.04.2019 року до 23.04.2019 року.  За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію (сертифікат) на виготовлення проектів землеустрою звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка “На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель” із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

До підтвердних документів належать:

заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою або оцінки земель у довільній формі;

копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків;

копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);

копія(ї) ліцензії(й);

копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки (для претендента на виконання послуг з виконання робіт з оцінки земель);

проект завдання на виконання послуг з виконання робіт, у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою або з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Приймання заяв припиняється за один робочий день до дати проведення конкурсу.

 

 

Козак М.А.


 

   Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт із оцінки земель відповідно до рішення Підволочиської селищної ради № 3159 від 29 березня 2019 року.

Виготовлення нормативно грошової оцінки сіл Богданівка, Галущинці, Дорофіївка, Жеребки, Качанівка, Клебанівка, Шевченкове, Оріховець, Чернилівка.

Відбір буде проходити з 09.04.2019 року до 23.04.2019 року.  За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію (сертифікат) звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка “На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель” із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

До підтвердних документів належать:

заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою або оцінки земель у довільній формі;

копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків;

копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);

копія(ї) ліцензії(й);

копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки (для претендента на виконання послуг з виконання робіт з оцінки земель);

проект завдання на виконання послуг з виконання робіт, у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою або з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Приймання заяв припиняється за один робочий день до дати проведення конкурсу.

 

Козак М.А.


 

 Переможцем конкурсу на оренду приміщення відповідно до рішення сесії від 18 грудня 2018 року  № 2911 «Про надання дозволу на передачу в оренду частини нежитлового приміщення Підволочиського будинку культури» визначено ФОП  Колосовську Б.І.

 

  Переможцем конкурсу на оренду приміщення відповідно до рішення сесії від 06 березня 2019 року  № 3077 «Про надання дозволу на передачу в оренду частини нежитлового приміщення Підволочиського будинку культури» визначено ФОП  Чорного Б.І.


Відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради, проводить конкурс на оренду частини нежитлового приміщення

 Відповідно до рішення Підволочиської селищної ради від 18 грудня 2018 року  № 2912 «Про надання дозволу на передачу в оренду частини нежитлового приміщення Підволочиського будинку культури», відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради проводить  конкурс на право оренди нежитлового приміщення.

 Місцезнаходження об’єкта оренди: смт. Підволочиськ, вул. Д. Галицького,35 Тернопільської обл.,  загальною площею 41 кв. м., терміном на 2 роки 11 місяців.

 Конкурсну документацію слід подавати у відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради. Документи приймаються до 15 квітня 2019 року включно за адресою вул. Д.Галицького, 35.

 Конкурс відбудеться 17 квітня 2019 року о 14 год. в приміщенні Підволочиського будинку культури, у кабінеті начальника відділу культури, туризму та з питань діяльності ЗМІ.

Телефон для довідок 2-13-93

Голова конкурсної комісії                                                                                                                                                      Інга Бабій

 


  З 1 квітня 2019 року в Україні збільшується допомога багатодітним сім’ям. Уряд виплачуватиме батькам на кожну третю і наступну дитину щомісяця 1 700 грн. Виплати здійснюватимуться до тих пір, поки дитині не виповниться 6 років.

Доплата стосується не лише тих, хто народив чи народить дитину цьогоріч. Кожна сім’я, яка має посвідчення багатодітної, має змогу з 1 квітня оформити додаткову допомогу на дитину. Якщо в родині четверо дітей, двом з яких ще немає 6 років, держава виплатить на кожну з них по 1 700 грн. Це додатково до щомісячних 860 грн допомоги при народженні дитини.

Як отримати виплату?

Для того щоб оформити допомогу на дитину, мамі або татові слід звернутися у найближче відділення соціального захисту населення і написати заяву  на отримання грошей.

При собі також потрібно мати оригінал та копію посвідчення багатодітної сім’ї, без якого оформити допомогу буде неможливо, та свідоцтва про народження дітей.

Виплати здійснюватимуться через Укрпошту чи уповноважений державою банк на соціальні виплати за вибором сім’ї. Якщо сім’я отримує щомісячну допомогу при народженні, вона може надати реквізити банківської картки, на яку зараховуються 860 грн.

Навіть якщо дитині 5 років, допомогу варто оформити – за рік держава фінансово підтримає сім’ю, надавши безповоротно 20 400 гривень на третю і кожну наступну дитину.

Збільшення народжуваності – один з головних пріоритетів Уряду

За три роки Уряд Володимира Гройсмана впровадив три нові фінансові механізми соціальної підтримки родин, в яких народжуються діти.

З вересня 2018 року кожній жінці, в якої з’явився новонароджений, безкоштовно видається подарунок з необхідними в перший період життя дитини речами.

З січня 2019 року Уряд надає грошову компенсацію на послугу няні. Крім щомісячних 860 гривень виплат на дитину, сім’я, яка оформила «муніципальну няню», безповоротно щомісяця отримує ще 1 626 гривень.

З квітня 2019 року зростає допомога багатодітним сім’ям.


   Інформація про оголошення повторного конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучатися до проведення незалежної оцінки майна, що перебуває на балансі відділу освіти Підволочиської селищної ради


Відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради, проводить конкурс на оренду частини нежитлового приміщення

 Відповідно до рішення Підволочиської селищної ради від 18 грудня 2018 року  № 2912 «Про надання дозволу на передачу в оренду частини нежитлового приміщення Підволочиського будинку культури», відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради проводить  конкурс на право оренди нежитлового приміщення.

 Місцезнаходження об’єкта оренди: смт. Підволочиськ, вул. Д. Галицького,35 Тернопільської обл.,  загальною площею 41 кв. м., терміном на 2 роки 11 місяців.

 Конкурсну документацію слід подавати у відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради. Документи приймаються до 25  березня 2019 року включно за адресою вул. Д.Галицького, 35.

 Конкурс відбудеться 29 березня 2019 року о 14 год. в приміщенні Підволочиського будинку культури, у кабінеті начальника відділу культури, туризму та з питань діяльності ЗМІ.

Телефон для довідок 2-13-93

Голова конкурсної комісії                                                                          Інга Бабій


Відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради, проводить конкурс на оренду частини нежитлового приміщення

 Відповідно до рішення Підволочиської селищної ради від 18 грудня 2018 року  № 2911 «Про надання дозволу на передачу в оренду частини нежитлового приміщення Підволочиського будинку культури», відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради проводить  конкурс на право оренди нежитлового приміщення.

 Місцезнаходження об’єкта оренди: смт. Підволочиськ, вул. Д. Галицького,35 Тернопільської обл.,  загальною площею 138,1 кв. м., терміном на 2 роки 11 місяців.

 Конкурсну документацію слід подавати у відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради. Документи приймаються до 25  березня 2019 року включно за адресою вул. Д.Галицького, 35.

 Конкурс відбудеться 29 березня 2019 року о 14 год. в приміщенні Підволочиського будинку культури, у кабінеті начальника відділу культури, туризму та з питань діяльності ЗМІ.

Телефон для довідок 2-13-93

Голова конкурсної комісії                                                                                                                            Інга Бабій

 


Відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради, проводить конкурс на оренду частини нежитлового приміщення

 Відповідно до рішення Підволочиської селищної ради від 06 березня 2019 року  № 3077 «Про надання дозволу на передачу в оренду частини нежитлового приміщення Підволочиського будинку культури», відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради проводить  конкурс на право оренди нежитлового приміщення.

 Місцезнаходження об’єкта оренди: смт. Підволочиськ, вул. Д. Галицького,35 Тернопільської обл.,  загальною площею 47,3 кв. м., та площею спільного користування 1,5  кв. м.  терміном на 2 роки 11 місяців.

 Конкурсну документацію слід подавати у відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради. Документи приймаються до 25 березня 2019 року включно за адресою вул. Д.Галицького, 35.

 Конкурс відбудеться 29 березня 2019 року о 14 год. в приміщенні Підволочиського будинку культури, у кабінеті начальника відділу культури, туризму та з питань діяльності ЗМІ.

Телефон для довідок 2-13-93

Голова конкурсної комісії                                                                                                                                 Інга Бабій


  Інформація про оголошення повторного конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучатися до проведення незалежної оцінки майна, що перебуває на балансі відділу освіти Підволочиської селищної ради

 


До уваги одержувачів житлової субсидії!

 

   Відповідно до  Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (із змінами), громадянам, які звернулися за призначенням житлової субсидії до 31 грудня 2018 року, а також тим, що звернулися після 1 січня 2019 року, але житлова субсидія їм призначена з 2018 року, виплата житлових субсидій здійснюватиметься у готівковій формі.  Субсидії за лютий поточного року будуть виплачені у березні:

 особам, які одержують пенсії — Пенсійним фондом України шляхом перерахування органами Пенсійного фонду України коштів на пенсійні рахунки в уповноважених банках або через виплатні об’єкти АТ “Укрпошта”, де особа одержує пенсію одночасно з виплатою пенсії;

 особам, які не одержують пенсії — через АТ “Ощадбанк” шляхом перерахування коштів для здійснення грошових переказів через платіжну систему “Система термінових переказів “Швидка копійка” або шляхом зарахування на поточні рахунки, відкриті в АТ “Ощадбанк”. Для цього необхідно після 12 березня 2019 року звернутись до будь-якого відділення банку з паспортом та ідентифікаційним номером.

  Враховуючи те, що субсидії призначаються в межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування комунальними послугами, кошти споживачів, зекономлені у разі споживання комунальних послуг у обсязі меншому ніж соціальні нормативи в кожному розрахунковому періоді (місяці), залишатимуться у розпорядженні одержувача субсидії.

Враховуючи те, що житлова субсидія – це державна допомога на оплату житлово-комунальних послуг, важливим є питання щодо спрямування отриманих громадянами коштів на оплату саме житлово-комунальних послуг.

  У зв’язку з цим, громадяни, яким житлова субсидія надається у готівковій формі, зобов’язані щомісяця сплачувати вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми житлової субсидії.

 


      Відповідно до абзацу другого п. 4 «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555, оприлюднено:, «Детальний план території земельної ділянки гр. Данилюка Ігоря Васильовича для будівництва індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Шевченка у селі Кам`янки Підволочиського району Тернопільської області» на офіційному веб-сайті Підволочиської селищної ради та інформаційному стенді Підволочиської селищної ради, с. Кам`янки. Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні відбудуться 15 березня 2019 року о 10 год. 00 хв., у залі Кам`янківського сільського будинку культури.

         За додатковою інформацією, ознайомленням та пропозиціями звертатись у сектор з питань юридичної роботи виконавчого апарату Підволочиської селищної ради, на протязі 14 днів, до 14 січня 2019 року. Тел. 2 12 64.

 

 


Відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради, проводить конкурс на оренду частини нежитлового приміщення

 Відповідно до рішення Підволочиської селищної ради від 18 грудня 2018 року  № 2911 «Про надання дозволу на передачу в оренду частини нежитлового приміщення Підволочиського будинку культури», відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради проводить  конкурс на право оренди нежитлового приміщення.

 Місцезнаходження об’єкта оренди: смт. Підволочиськ, вул. Д. Галицького,35 Тернопільської обл.,  загальною площею 138,1 кв. м., терміном на 2 роки 11 місяців.

 Конкурсну документацію слід подавати у відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради. Документи приймаються до 11 березня 2019 року включно за адресою вул. Д.Галицького, 35.

 Конкурс відбудеться 15 березня 2019 року о 14 год. в приміщенні Підволочиського будинку культури, у кабінеті начальника відділу культури, туризму та з питань діяльності ЗМІ.

Телефон для довідок 2-13-93

Голова конкурсної комісії                                                                                                                                   Інга Бабій

 


Відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради, проводить конкурс на оренду частини нежитлового приміщення

 Відповідно до рішення Підволочиської селищної ради від 18 грудня 2018 року  № 2912 «Про надання дозволу на передачу в оренду частини нежитлового приміщення Підволочиського будинку культури», відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради проводить  конкурс на право оренди нежитлового приміщення.

 Місцезнаходження об’єкта оренди: смт. Підволочиськ, вул. Д. Галицького,35 Тернопільської обл.,  загальною площею 41 кв. м., терміном на 2 роки 11 місяців.

 Конкурсну документацію слід подавати у відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради. Документи приймаються до 11 березня 2019 року включно за адресою вул. Д.Галицького, 35.

 Конкурс відбудеться 15 березня 2019 року о 14 год. в приміщенні Підволочиського будинку культури, у кабінеті начальника відділу культури, туризму та з питань діяльності ЗМІ.

Телефон для довідок 2-13-93

Голова конкурсної комісії                                                                          Інга Бабій

 


                       

      ПЕРЕЛІК ПОДАТКОВИХ АГЕНТІВ,

які зареєстровані по ознаці неосновного виду діяльності  КВЕД «Діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщування» та  повинні справляти туристичний збір на території Підволочиської об’єднаної  територіальної громади згідно рішення Підволочиської селищної ради  від 08.02.2019 року №3015:

Лубкович Марія Степанівна- приватний підприємець, смт. Підволочиськ, вул. Д. Галицького,98;

Глушко Михайло Іванович- приватний підприємець, с. Кам’янки;

Білик Ірина Львівна- приватний підприємець, смт. Підволочиськ, вул. В. Стуса, 21«А»;

Гапанович Тамара Володимирівна- приватний  підприємець, смт. Підволочиськ, вул. Князя Володимира,18;

Лубкович Андрій Іванович- приватний підприємець, смт. Підволочиськ, вул. Мазепи, 40;

Белошицький Андрій Анатолійович – приватний підприємець, смт. Підволочиськ, вул. Л. Українки,3.

 


 Інформація про  конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучатися до проведення незалежної оцінки об’єктів оренди комунальної власності територіальної громади Підволочиської селищної ради

                 На конкурсну комісію з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна територіальної громади Підволочиської селищної ради, яка відбулась 15.01.2019 р. надійшло дві пропозиції.

         Розглянувши  подані документи комісія вирішила, що учасники конкурсу відповідають кваліфікаційним вимогам, передбаченим конкурсною документацією.  Визнано переможцем конкурсу з відбору суб’єктів оціночної  діяльності фізичну особу  –  підприємця Поліщука А.П.

Голова конкурсної

 комісії                                                                                                                                                                          Інга  БАБІЙ

 


    Відповідно до абзацу другого п. 4 «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555, оприлюднено: «Детальний план території для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об`єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій в с. Качанівка» на офіційному веб-сайті Підволочиської селищної ради та інформаційному стенді Підволочиської селищної ради, с. Качанівка. Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні відбудуться 30 січня 2019 року о 10 год. 00 хв., у залі Качанівського сільського будинку культури.

         За додатковою інформацією, ознайомленням та пропозиціями звертатись у сектор з питань юридичної роботи виконавчого апарату Підволочиської селищної ради, на протязі 14 робочих днів, до 25 січня 2019 року. Тел. 2 12 64.

Козак 2 12 64


Зміни для подання субсидії Наказ

Заява

Декларація


   Переможцем конкурсу з відбору виконавця робіт із виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відповідно до рішення сесії від 08 жовтня 2018 року. № 2644 визначено ДП «Центр державного земельного кадастру».

 

Козак М.А.


Відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради, проводить конкурс на оренду частини нежитлового приміщення

 Відповідно до рішення Підволочиської селищної ради від 30 листопада 2018 року  № 2854 «Про надання дозволу на передачу в оренду частини нежитлового приміщення гаража», відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради проводить  конкурс на право оренди нежитлового приміщення.

 Місцезнаходження об’єкта оренди: смт. Підволочиськ, вул. Д. Галицького,35 Тернопільської обл.,  загальною площею 138,1 кв. м., терміном на 2 роки 11 місяців.

 Конкурсну документацію слід подавати у відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради. Документи приймаються до 11 січня 2019 року включно за адресою вул. Д.Галицького, 35.

 Конкурс відбудеться 15 січня 2019 року о 14 год. в приміщенні Підволочиського будинку культури, у кабінеті начальника відділу культури, туризму та з питань діяльності ЗМІ.

Телефон для довідок 2-13-93

Голова конкурсної комісії                                                                                     Інга Бабій


   Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт з виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відповідно до рішення сесії від 08 жовтня 2018 року. № 2644

   Відбір буде проходити з 21.12.2018 року до 04.01.2019 року.  За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію (сертифікат) на виготовлення проектів землеустрою звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради.

 

Козак М.А.


Підволочиська селищна рада проводить відбір виконавця робіт із оцінки земель відповідно до рішення Підволочиської селищної ради № 2760 від 09 листопада 2018 року.

Земельна  ділянки в смт Підволочиськ по вул. Козацька, 76 в за кадастровим номером 6124655100:02:003:1676.

Відбір буде проходити з 15.11.2018 року до 29.11.2018 року.  За додатковою інформацією та пропозиціями суб’єктам господарської та підприємницької діяльності, які мають ліцензію (сертифікат) звертатись в відділ комунальної власності та земельних відносин Підволочиської селищної ради.

Козак М.А.

 


   Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про співробітництво територіальних громад», проводиться громадське слухання, щодо обговорення проекту договору «Про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) підприємств комунальної форми власності".

 Громадські слухання  щодо обговорення проекту договору відбудуться  16 листопада 2018 року   09:00 год., в приміщенні зали засідання Підволочиської селищної ради.

   За додатковою інформацією, ознайомленням та пропозиціями звертатись у відділ у справах сім’ї, молоді, спорту та соціального захисту населення Підволочиської селищної ради до 15 листопада 2018 року. Тел 2-12-64.

Підволочиська селищна рада

01.11.2018 року

 

 

   На виконання вимог ч. 5 ст. 13 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку»,  виконавчий комітет  Підволочиської селищної ради повідомляє всіх співвласників багатоквартирного будинку, в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ), про необхідність визначитися із формою управління  Вашим будинком.

   Статтею 9 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» встановлено наступні форми управління багатоквартирним будинком: співвласниками багатоквартирного будинку, управителем, ОСББ або асоціацією ОСББ.

   Про прийняте на загальних зборах співвласників багатоквартирного будинку рішення слід повідомити управління комунальної власності за адресою: 47800, смт Підволочиськ, вул. Шептицького,4.

   Якщо співвласники багатоквартирного будинку, в якому не створено об’єднання співвласників, не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним  будинком, то управління таким будинком здійснюватиметься управителем, призначеним на конкурсних засадах виконавчим комітетом Підволочиської селищної ради.

 

Виконком селищної ради


Території, закріплені для прибирання в Підволочиську