Про  внесення  змін  до  рішення Підволочиської  селищної  ради від  22  грудня  2020  року  № 119 «Про селищний бюджет на 2021 рік»

Про надання Підволочиському УЖКГ дозволу  на отримання кредитного ліміту на поточний рахунок  від ПАТ  КБ «ПРИВАТБАНК»

Про надання Підволочиському УЖКГ дозволу  на отримання кредитного ліміту на поточний  рахунок  від АБ «Укргазбанк»

Про визнання замовника для реалізації проекту «Капітальний ремонт котельні з 2-ма водогрійними котлами «BAXI»  моделі «POWER HT 1.230» потужністю 210,5 кВТ для НВК « Оріховецький ЗНЗ І-ІІІ ст.. –ДНЗ» Підволочиської селищної ради Тернопільської області в с. Оріховець по вул. Польова,12»

Про визнання замовника для реалізації проекту «Реконструкція водопровідної мережі по вул.. Івана Франка та Відродження с. Галущинці, Підволочиського району, Тернопільської області»

Про затвердження звіту суб’єкта оціночної діяльності про вартість об’єкта незалежної оцінки для  розрахунку орендної плати (Підволочиський будинок  культури)

Про затвердження звіту суб’єкта оціночної діяльності про вартість об’єктів  незалежної оцінки для розрахунку орендної плати (Підволочиська центральна лікарня)

Про звернення до Верховної Ради України щодо малої приватизації комунального майна