Секретар селищної ради

Контактний телефон: +38 (03543) 2-11-63

E-mail: 04396294@mail.gov.ua

Графік прийому:

Четвер  9:00 – 13:00 год.

Кузьмін Маряна Богданівна, народилася 08 лютого 1983 року в селі Іванівка  Підволочиського району Тернопільської області.

Громадянка України.

2005 рік – закінчила Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю «Економіка підприємства», здобувши кваліфікацію «Магістр з економіки підприємства».

2019 рік – успішно завершила курс навчання з інтегрованого просторового планування для об’єднаних територіальних громад.

2019 рік – успішно завершила курс навчання для депутатів місцевих рад об’єднаних територіальних громад у рамках Проекту «Сильні ради – спроможні громади» за підтримки Програми U-LEAD з Європою.

2020 рік -  закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», здобувши кваліфікацію магістр.

З 2010 року по  2016 рік працювала в Підволочиській районній державній адміністрації.

З березня 2016 року по листопад 2020 року – начальник відділу організаційно – виконавчої роботи виконавчого апарату Підволочиської селищної ради.

З листопада  2020 року – секретар селищної ради.

Двічі депутат Підволочиської  селищної ради  VІІ та VІІІ скликань.

Заміжня.

Чоловік – Кузьмін Павло Родіонович.

Донька – Кузьмін Єлизавета Павлівна.

Повноваження та обов’язки секретаря селищної ради  регламентуються Конституцією України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” та іншими нормативно-правовими актами.

Посадові обов’язки секретаря селищної ради