Сектор надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення

Пункти обігріву

Правила поведінки під час ожеледиці

ІНФОРМАЦІЯ

про місце розташування та стан готовності споруд цивільного захисту населення на території громади

1.Протирадіаційне укриття (ПРУ – 5 класу) №74652, розташоване за адресою: вул. П.Мстислава, 103, смт. Підволочиськ Тернопільського району (Підволочиський дошкільний навчальний заклад). Місткість – 100 осіб. Станом на 27.08.2021 року оцінюється як обмежено готове до використання за призначенням.

2. Протирадіаційне укриття (ПРУ – 4 класу) №74694, розташоване за адресою: вул. П.Мстислава, 54, смт. Підволочиськ Тернопільського району (Підволочиська гімназія ім.І.Франка). Місткість – 450 осіб. Станом на 27.08.2021 року оцінюється як не готове до використання за призначенням.

3. Протирадіаційне укриття (ПРУ – 5 класу) №74676, розташоване за адресою: вул. Польова, 12, с.Оріховець Підволочиської селищної ради Тернопільського району (НВК «Оріховецький ДНЗ І-ІІІ ст. ЗНЗ»). Місткість – 200 осіб. Станом на 27.08.2021 року оцінюється як не готове до використання за призначенням.

4. . Протирадіаційне укриття (ПРУ – 5 класу) №74663, розташоване за адресою: вул. Шкільна, 16, с.Качанівка Підволочиської селищної ради Тернопільського району (Качанівська ЗОШ І-ІІІ СТ.). Місткість – 200 осіб. Станом на 27.08.2021 року оцінюється як не готове до використання за призначенням.