ДАЦКО Віталій Геннадійович

Контактний телефон: +38 (03543) 2-25-35

E-mail: 04396294@mail.gov.ua

Графік прийому:

Понеділок 9:00 – 13:00 год.

Дацко Віталій Геннадійович, народився 30 вересня 1970 року у селі Мислова Підволочиського району Тернопільської області.

Громадянин України.

1997 рік - закінчив Вінницький державний педагогічний інститут за спеціальністю «Географія», здобувши кваліфікацію «Вчитель географії».

2017 рік - завершив Академію лідерства для місцевого самоврядування в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)».

2019 рік -  закінчив Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», здобувши кваліфікацію магістр.

З листопада  2010 року - діючий селищний голова.

В 2015 році мобілізований в Збройні сили України, де виконував завдання по захисту суверенітету та територіальної цілісності України, учасник бойових дій.

Двічі депутат Підволочиської  районної ради  IV та V скликань ( 2002 – 2010 роки).

Нагороджений Грамотою Верховної Ради України та оголошено  подяку    Прем’єр-міністра України.

Одружений.

Дружина – Дацко Галина Йосипівна.

Син – Дацко Віталій Віталійович.

Повноваження та обов’язки селищного голови регламентуються Конституцією України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” та іншими нормативно-правовими актами.

Посадові обов’язки селищного голови

Звіт селищного голови за 2019 рік