Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Заступник селищного голови з питань

діяльності виконавчих органів ради

ВИТРИКУШ

Володимир Іванович

Адреса: 47800 смт.Підволочиськ

вул. Шептицького,4

Контактний телефон: +38 (03543) 2-12-64

E-mail: 04396294@mail.gov.ua

Графік прийому:

Середа  9:00 – 13:00 год

Витрикуш Володимр Іванович, народився 23 лютого 1977 року у селі Оріховець Підволочиського району Тернопільської області.

Громадянин України.

1997 рік - закінчив Кременецький педагогічний коледж імені Тараса Шевченка за спеціальністю "Трудове навчання", присвоєно кваліфікацію «Вчитель праці, керівник гуртка народних промислів».

2002 рік – закінчив Тернопільський державний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка за спеціальністю "Історія" та здобув кваліфікацію вчителя історії.

З 2019 року навчається в Навчально-науковому інституті публічного управління Західноукраїнського національного університету за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

З червня  2016 року  - заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Підволочиської селищної ради.

Депутат Підволочиської  районної ради VІ скликання  (2010–2015 рр.).

Депутат Підволочиської селищної ради VІІ скликання (2015–2020 рр.).

Член ПП ВО «Батьківщина».

Нагороджений Грамотою Верховної Ради України та Грамотою Асоціації народних депутатів України.

Одружений.

Дружина – Витрикуш Наталія Ігорівна.

Дочка – Витрикуш Ірина Володимирівна.

Дочка – Витрикуш Христина Володимирівна.

Повноваження та обов’язки заступника селищного голови  з питань діяльності виконавчих органів ради регламентуються Конституцією України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” та іншими нормативно-правовими актами.

Посадові обов’язки заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради