Про внесення змін до  Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства  «Центр первинної медико-санітарної допомоги Підволочиської селищної ради» на 2021-2023 роки

Про  внесення  змін  до  рішення Підволочиської  селищної  ради від  22  грудня  2020  року  № 119 «Про селищний бюджет на 2021 рік»

Про затвердження договорів про  міжбюджетні трансферти на 2021 рік

Про затвердження звіту суб’єкта оціночної  діяльності про вартість об’єкта незалежної  оцінки для розрахунку орендної плати

Про зміну типу, перейменування НВК «Богданівський ЗНЗ І-ІІ ст.- ДНЗ» Підволочиської селищної ради Тернопільської області»

Додаток до рішення

Про зміну типу, перейменування НВК «Іванівський ЗНЗ І-ІІІ ст.- ДНЗ» Підволочиської селищної ради Тернопільської області»

Додаток до рішення

Про  звіт  про  роботу  комунального некомерційного підприємства «Підволочиська центральна  лікарня» Підволочиської  селищної  ради Тернопільського району Тернопільської  області

Додаток до рішення

Про внесення змін до рішення Підволочиської селищної ради «Про затвердження Положення про оренду майна Підволочиської  селищної ради»

Про укладання  договору оренди земельної ділянки

Про реєстрацію земельних ділянок за межами населеного пункту с. Богданівка

Про надання дозволу гр. __ на виготовлення детального плану території для будівництва та обслуговування будівель торгівлі  в Підволочиськ по вул. Данила Галицького

Про затвердження «Детального плану території для реконструкції нежитлової будівлі ресторану «Збруч»  під культову споруду релігійній організації «Євангельська церква  «Нове життя» в смт. Підволочиськ по вул. Данила  Галицького, 85 а»

Про надання дозволу Релігійній організації «Євангельська церква  «Нове життя» на виготовлення проекту землеустрою щодо Відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій в смт. Підволочиськ по вул. Данила  Галицького

Про реєстрацію земельної ділянки за межами населеного пункту с. Клебанівка

Про надання дозволу виконавчому комітету Підволочиської селищної ради на замовлення звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки в смт  Підволочиськ по вул. Данила Галицького __

Про надання дозволу виконавчому комітету Підволочиської селищної ради на замовлення звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки в с. Староміщина по вул. Л. Українки, ___

Про  надання  дозволу  ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО»  на виготовлення  проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в оренду  площею 0,0200  га для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії в смт Підволочиськ  (ЗТП-126)

Про  надання  дозволу  ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО»  на виготовлення  проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в оренду  площею 0,0200  га для розміщення,  будівництва, експлуатації та обслуговування будівель  і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії в смт Підволочиськ  (ЗТП-124)

Про  надання  дозволу  ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО»  на виготовлення  проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду  площею 0,0200  га для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії в с. Староміщина  (ЗТП-313)

Про реєстрацію земельної ділянки за межами населеного пункту смт Підволочиськ

Про надання згоди на передачу земельної ділянки в суборенду

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду площею  0,0531  га   ТОВ «______________» для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства в смт. Підволочиськ Тернопільської області

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,5000 га за кадастровим номером 6124681000:01:002:0030 в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (для будівництва вітрової електростанції), розташованої за межами населеного пункту с. Галущинці на території Підволочиської селищної ради Тернопільської області, ТОВ «ЮФБ Галущинці 2»

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,5000 га за кадастровим номером 6124681000:01:002:0027 в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (для будівництва вітрової електростанції), розташованої за межами населеного пункту с. Галущинці на території Підволочиської селищної ради Тернопільської області, ТОВ «ЮФБ Галущинці 2»

Про укладання  договору оренди земельної ділянки

Про скасування рішення Підволочиської селищної ради від 14 серпня 2020  року  № 5327 «Про надання дозволу  гр. Ч______ Р.В.  на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,00 га за межами Качанівка)