На Тернопіллі детінізація ринку праці посприяла збільшенню сплати єдиного внеску Понад 693,6 млн грн єдиного внеску спрямували до державного бюджету платники Тернопільщини у січні-лютому цього року. «Очікувані надходження забезпечено на 112 відсотків. Додатково до бюджету сплатили 74,3 млн гривень. Порівняно з січнем-лютим минулого року приріст надходжень склав 87,7 млн грн або 14,5 відсотка», – повідомив начальник Головного управління ДПС у Тернопільській області Михайло Яцина.

З турботою про ближніх

Працівники Підволочиської селищної ради Тернопільської області відвідали багатодітну сім’ю, яка проживає в с. Рожиськ. Мати дітей отримала звання мати-героїня, батько і діти брали активну участь в проведенні Дня Соборності України. Під час візиту вручено дітям солодкі подарунки та обговорено потреби сім’ї.