З 1 липня 2015 року розпочав свою роботу Тернопільський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Соціально незахищеним категоріям громадян безкоштовно надаються послуги адвокатів для представництва їх інтересів у цивільних та адміністративних судових спорах, а також якщо вони є свідками чи потерпілими у кримінальних впровадженях.

Волонтери передали медикаменти для військослужбовців

16 лютого волонтери селищної ради депутат селищної ради Капелусь О.В., депутат районної ради Збрик О.Т. за сприяння селищного голови Дацка В.Г. відвідали 44 окрему артелерійську бригаду в м. Тернопіль, який є військослужбовцем даної частини. Волонтери передали у медичну службу частини медикаменти для військослужбовців, які виконують завдання в зоні АТО. Начальник медичної служби підполковник Коляда В.І. подякував за допомогу і висловив сподівання на подальшу співпрацю. Волонтерська група селищної ради буде продовжувати допомогу нашим воїнам на передовій та в пункті постійної дислокації військової частини.

9 лютого 2016 року відбувся «круглий стіл» на тему: 100 днів об'єднаних територіальних громад: здобутки, проблеми, перспективи

У Верховній Раді України 9 лютого 2016 року відбувся «круглий стіл» на тему: «100 днів об'єднаних територіальних громад: здобутки, проблеми, перспективи»