Свято Миколая у громаді

Сьогодні в день святкування та вшанування пам’яті Святого  Миколая, яке так полюбляє святкувати дітвора - в нашій громаді велике свято. Розпочалася ціла низка святкувань.

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Відповідно до  Указу Президента, починаючи з 2006 року, цього грудневого дня українці вшановують тих, хто ціною героїчних зусиль, а подекуди і власного життя, зумів зупинити ядерного монстра. Обрана вона була не випадково, адже саме цього дня,  відбулася здача в експлуатацію об’єкту «Укриття» – саркофагу, котрий забезпечив зберігання радіоактивних відходів на аварійному четвертому реакторі Чорнобильської АЕС. Зруйнований реактор перестав бути джерелом радіоактивного забруднення навколишнього середовища. Таким чином, цього дня було поставлено умовну крапку в боротьбі з чорнобильським лихом.

Відкрита першість Підволочиської ОТГ з футзалу серед ветеранів спорту

В неділю, відбулися ігри у групах відкритої першості Підволочиської ОТГ з футзалу серед ветеранів спорту за участі семи команд.  У відкриті змагань  прийняв участь голова Підволочиської  громади Віталій Дацко.

Відзначення Всеукраїнського дня безоплатної правової допомоги

Працівниками Підволочиського бюро правової допомоги 10 грудня було проведено інформування громадян на центральній площі смт.Підволочиськ з метою відзначення 10 грудня Всеукраїнського дня безоплатної правової допомоги, приуроченого до Дня прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН 1948 році Загальної декларації прав людини.

Схвалено бюджет селищної ради на 2020 рік

На засіданні виконавчого комітету Підволочиської селищної ради, яке відбулось 03 листопада 2019 року схвалено проект рішення «Про селищний бюджет на 2020 рік».