ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Вже стало традицією, щороку 22 січня на мосту через річку Збруч між двома областями відзначати День Соборності України.  Сьогоднішній день не став винятковим підволочисці з національними знаменами вийшли на зустріч з мешканцями Хмельничинни. Обмінявшись короваями, з'єднавши полотна утворили державний прапор, що символізував єдність нашої країни. Священнослужителі обох областей спільно молилися за мир в Україні.

Підготовка до Дня Соборності України

22 січня відзначають День Соборності України. Цього року виповнюється 101 рік з дня проголошення Акту Злуки. Це була одна з найвизначніших подій доби Української революції 1917–1921 років. Ухвалення цього документа означало об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.