День українського добровольця

В Україні 14 березня відзначається День українського добровольця, який установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Привітали працівників житлово-комунального господарства

Напередодні професійного свята, яке відзначається щороку в третю неділю березня, працівників Підволочиського управління житлово-комунального підприємства привітали голова селищної ради Віталій Геннадійович Дацко та керівник УЖКГ  Богдан Миронович Гиса.

Відкриття спортзалу в Жеребках

Село Жеребки – це маленька частинка Підволочиської громади. Великою гордістю села є  школа, де  вчать, виховують дітей і будують Нову українську школу. Педагогічний колектив, жителі села роблять все для  покращення освітнього середовища. НВК «Жеребківський ЗНЗ І-ІІ ступенів - ДНЗ» в минулому 2018-2019 навчальному році виграв проєкт Підволочиської селищної ради «Зроби школу кращою»,  який допоміг оздобити школу ззовні (за кошти Підволочиської селищної ради). Та колектив школи  не зупиняється на досягнутому. Оновлено спортивний зал, святкове відкриття якого відбулося 5 березня 2020 року.

Увага важливе повідомлення!

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 03.02.2020 року №93-р "Про заходи щодо запобігання занесенню і поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID - 19", наказу управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації від 11.03.2020 №60 - од, наказу відділу освіти Підволочиської селищної ради від 11.03.2020 №44-од.  З 12 березня по 3 квітня 2020 призупинено освітній процес у закладах дошкільної , загальної середньої, позашкільної освіти Підволочиської громади.

Слово Тарасове — від серця до серця. Шевченкове свято в Підволочиську

Разом із приходом весни людство вшановує пам’ять великого генія України, народного кобзаря Тараса Григоровича Шевченка. Тарасове свято відбулося минулої неділі і в Підволочиську,  де на сцені будинку культури проходив звіт мистецьких колективів сіл Галущинці, Клебанівка і Жеребки, присвячений 206-ій річниці від дня народження поета.

Відеомарафон "Тарасове слово луна над Збручем"

З нагоди 206-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка відбувся марафон віршів, що транслювалися в центрі Підволочиська на екрані. У своїх поезіях Великий Кобзар оспівував первинні людські цінності: любов і вірність, материнську долю, дружбу, відданість рідній землі і народові – те, без чого не можна уявити людського життя.   Це незвичайний спосіб — за допомогою найсучасніших інформаційних технологій віддати шану нашому улюбленому поету. Його постать настільки велична, масштабна та безмежна, що надихає своєю щирістю та відкритістю не одне покоління людей. У відеомарафоні взяли участь більше 70-ти учасників, зокрема селищний голова Віталій Дацко декламував поезію "Гомоніла Україна".   Відкрив марафон  Богдан Береза (вступне слово). Вірші читали: Ірина Тимошик, Надія Заблоцька (бандура) "Тече вода в синє море",  Христина Паньків "До Основ'яненка", Ганна Занько "Стоїть в селі Суботові", Діана Березій "Минають дні, минають ночі", Оксана Войнаровська "Марія", Ольга Кульбаба "Розрита могила",  Віра Лозинська "Я ридаю, як згадаю",  Мар'яна Рудак "Плач Ярославни",  Петро Мартинюк "Кавказ",  Ірина Швець "І смеркає, і світає", Жанна Юзва "На Великдень на соломі", Анастасія Юзьвак, Кароліна Кирилів "Русалочка", Анастасія Федик "Я не нездужаю, нівроку", Анастасія Ковальчук "Лілея",  Оксана Коцій "Ой чого ти почорніло, зеленеє поле", Зразковий дитячий театр "Дивайлик" - уривки з букваря для дітей Т. Шевченка, Софія Голик "Зоре моя вечірняя", Леся Бохонько "Лілея", Богдан Ставінський "Розрита могила", Наталія Франчук "Маленькій Маріанні",  Ярослав Збараський "Мені однаково", "Заповіт",  Оксана Гриців "Гайдамаки", Наталія Царик "Сестрі", Інга Бабій "В казематі", "Не завидуй", "Не женися", Юліана Байда "Розрита могила", Соломія Гавришко "Думка", Мар'яна Кузьмін "Доборолась Україна", Ірина Скуратко, Орися Сидор, Світлана Стрийвус-Бернадин, Тетяна Мотилевська, Тетяна Йосик, Галина Симан "Заповіт", Людмила Жолубак "Не гріє сонце на чужині", Світлана Грицух "То так і я тепер пишу", Наталія Зубко "Якби ви вчились...", "Марія", Олесь Зубко "Ну що б, здавалося, слова",  Володимир Дорофіїв "Іван Підкова", Богдан Гац "Вітер з гаєм розмовляє", Віка Війтович "Думка",  Оксана Кекіш, Христина Мельник, Тетяна Підгірна "Гайдамаки", Софія Голик "Причинна", "Рости, рости, моя пташко",  Володимир Клапків "Ісая. Глава 35 (Подражаніє)",  Олександра Колосовська "За сонцем хмаронька пливе", Оксана Лавренюк "Тополя",  Оксана Царик "Відьма",  Мирослава Пліс "Ой чого ти почорніло, зеленеє поле",  Вікторія Войтович, Катерина Горин, Соломія Коломієць "Причинна", Ірина Шерстій "Не гріє сонце на чужині",  Людмила (Литвинів) Жолубак "Тарасова ніч",  Мар'яна Кравчук "Заповіт", Ірина Воловська "Стоїть в селі Суботові", Софія Решітник "О люди, люди небораки", Артем Ковальчук "Сонце заходить, гори чорніють", Максим Шерстій "Мені однаково",  Оксана Кучера, Оля Дроздовська "Сон", Володимир Витрикуш "Гамалія".