Благоустрій дитячих майданчиків в с. Іванівка та с. Жеребки

В селах Іванівка та Жеребки нашої громади продовжують благоустрій дитячих майданчиків.    10 жовтня селищний голова Віталій Дацко, заступник селищного голови Володимир Витрикуш та заступник начальника УЖКГ Іван Пліш передали старостам цих сіл лавочки, гойдалки, будматеріали для облаштування  цих дитячих майданчиків, обговорили заходи щодо наведення благоустрою на території даних майданчиків, щоб діти та відпочиваючі відчували себе затишно та безпечно.

18:58 10.10.2016

На стадіоні "Колос" в Підволочиську встановили відеоспостереження

З метою забезпечення безпеки та протидії вандалізму на стадіоні в Підволочиську встановили камери відеоспостереження.         10 жовтня селищний голова, заступник селищного голови Володимир Витрикуш разом із директором комунального закладу "Колос" Іваном Демчуком ознайомилися з монтажем камер відеоспостереження та принципом їх роботи.        Також на стадіоні було встановлено підвищену огорожу біля майданчика гри  з пляжного волейболу, яка дозволить гравцям пляжного волейболу - гру зробити більш динамічною. Огорожу продемонстрував інструктор спортивно-масової роботи Богдан Луцик.

18:52 10.10.2016

Ремонт в клубах с. Супранівка та с. Росоховатець продовжується

7 жовтня селищний голова Віталій Дацко, заступник селищного голови Іван Осадчук та заступник начальника УЖКГ Іван Пліш побували в клубах с. Супранівка та с. Росоховатець, де ознайомилися із ходом робіт по ремонту в цих закладах.  Обговорили із підрядниками якість та зауваження по виконанню робіт.

20:59 07.10.2016

Ремонтні роботи тривають

3 жовтня селищний голова Віталій Дацко та заступник селищного голови Іван Осадчук побували на об'єктах де проходять будівельно-ремонтні роботи.    В Підволочиській ДЮСШ розпочали ремонт спортивного залу.  З в.о. директора спортивної школи, тренерами та підрядником робіт обговорили об'єм та якість робіт. В Підволочиську по вул. Надзбручанська проходить капітальний ремонт вулиці за рахунок державної субвенції. З підрядником було узгоджено дотримання робіт згідно проектно-технічної документації.    За ініціативи старости села Ігоря Гурина та сприяння заступника селищного голови Івана Осадчука в с.Мислова біля каплички було встановлено декоративну огороджу. Благоустрій біля каплички буде продовжено.    В с. Іванівка разом із старостою села Віктором Стельмахом відвідали місцевий ФАП, де було проведено воду та водовідведення. Узгодили підведення газу та встановлення конвектора. А на встановленому дитячому майданчику обговорили продовження благоустрою території майданчика.

12:05 04.10.2016

Свято дня ветерана та дня людей похилого віку у відділенні стаціонарного догляду с.Галущинцях

Свято з нагоди дня ветерана та дня людей похилого віку відзначили у відділенні стаціонарного догляду с.Галущинцях територіального центру надання соціальних послуг Підволочиської селищної ради. Учні Галущинецької школи привітали зі святом мешканців закладу. Приємним сюрпризом для людей поважного віку  було вручення подарунків, прозвучали слова вдячності та море теплих слів.

14:02 02.10.2016

День ветерана та людей похилого віку в територіальному центрі надання соціальних послуг

Старість – така ж частина життя, як і молодість, як дитинство. Вона неминуча, і саме так її потрібно сприймати, знаходячи  для  себе джерело оптимізму, живучи в гармонії зі своїм віком, радіючи кожному прожитому дню. Людська доля. У  кожного вона своя: комусь усміхнулася більше, комусь - менше. Однією із найбільших проблем людей похилого віку є одинокість та потреба в сторонній допомозі. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства.

13:23 02.10.2016

Казкова зустріч в бібліотеці

Цікаво пройшли заходи до Всеукраїнського дня бібліотек в приміщенні Підволочиьскої центральної бібліотеки, де присутні щиро вітали працівників та ветеранів бібліотечної справи, що було поєднано з презентацією робіт народної майстрині Віри Лозинської, яка в творчій, казковій атмосфері презентувала свої роботи.    Селищний голова Віталій Дацко щиро привітав працівників бібліотек громади із професійним святом, відзначивши при цьому високу місію Бібліотеки та Бібліотекаря: інформувати та просвіщати, організовувати доступ до книг всіх охочих, допомагати і навчати орієнтуватися у потоці інформації, сприяти оволодівати навичками пошуку та використання різноманітних ресурсів.

09:08 02.10.2016

День працівників освіти

30 вересня освітяни Підволочиської громади відзначили день працівників освіти. Привітати педагогів громади завітали селищний голова Віталій Дацко, заступник селищного голови Володимир Витрикуш та начальник відділу освіти селищної ради Світлана Мотика.    В стратегії розвитку громади освіта має один з пріоритетних напрямків, тож присутні привітали освітян з цим святковим днем та побажали міцного здоров'я, творчих сил, натхнення, щастя та терпіння в нелегкій праці.    Розважав присутніх на святі освітян соліст групи "Світозари", поет та композитор Ігор Яснюк.

09:02 02.10.2016

День вчителя в Галущинецькій школі

29 вересня в Галущинецькій школі  відбулося урочисте свято до Дня працівників освіти. Учні привітали своїх вчителів святковим концертом, з невимушеною радісною атмосферою. Адже, це улюблене свято не тільки вчителів,   а й учнів.  Це день квітів, привітань.

15:32 01.10.2016

Нові тренажери на стадіоні

За ініціативи Василя Резніка, за сприяння селищного голови Віталія Дацко та підтримки громадськості 26 вересня в Підволочиську на місцевому стадіоні встановлено нові тренажери, які дозволять займатися спортом всіх охочих.    Це є реальна справа в співпраці громадськості та влади. Приєднуємося до подяки всім, хто надав допомогу у встановленні сучасних тренажерів.

11:45 27.09.2016