Святкування Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

10 листопада в приміщенні Підволочиського будинку культури відбулося вшанування Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Підволочиської громади. З вітальними словами і побажаннями щастя, наснаги, здоров'я виступили селищний голова Віталій Дацко та начальник відділу культури Інга Бабій.    Було вручено подяки та грамоти за професіоналізм і творчі здобутки, тим хто присвятив себе благородній справі - розвивати культурні скарби нашого народу. А народні аматори перед гостями виступили із вокальними, музичними, танцювальними та акторськими вітаннями.'

Робочий візит до сіл Мовчанівка, Оріховець, Чернилівка та Качанівка

9 листопада селищний голова Віталій Дацко, заступник селищного голови Володимир Витрикуш та заступник начальника УЖКГ Іван Пліш з робочим візитом побували в селах Мовчанівка, Оріховець, Чернилівка та Качанівці.

Відзначення Дня працівників соціальної сфери

4 листопада, напередодні відзначення Дня працівників соціальної сфери, відбулося привітання працівників соціальної сфери Підволочиської громади. До територіального центру соціальних послуг зібралися працівники соціальної сфери, селищний голова Віталій Дацко, заступник селищного голови Володимир Витрикуш, директор територіального центру соціальних послуг Оксана Капелусь, народна майстриня та режисер дитячого театру Віра Лозинська, пісенний гурт "Горлиця", які щиро привітали працівників соціальної сфери з професійним святом.    За сумлінну працю, чуйне ставлення до потреб людей, високий професіоналізм, з нагоди професійного свята кращих працівників соцсфери було нагороджено грамотами.

Змагання з волейболу  серед  ЗОШ І-ІІ ст.

Змагання з волейболу серед ЗОШ І-ІІ ст.

29  жовтня  відбулись змагання з волейболу серед шкіл І-ІІ ст. в рамках  ХХІ спортивних ігор учнівської  молоді  Підволочищини 2016-2017 навчального року. В  підсумку третє місце зайняла  команда  Богданівської ЗОШ І-ІІ ст.(вчитель Кравчук М.М.). Другими  стали  юні волейболісти  з Хмелиська ( Поцілуйко Б.П.). Впевнено перемігши всіх суперників з рахунком 2:0 переможцями змагань стала команда Турівської ЗОШ І-ІІ ст. Збірна команда призерів буде захищати честь Підволочиської  громади  на обласних змаганнях. Змагання  судили Луцик Б.І., Дрейко С.М.,    Шумський Л.Б. Всі призери нагородженні командними та особистими  грамотами від сектору у справах сім'ї ,молоді та спорту Підволочиської РДА.

Придбано два нових шкільних автобуси

Підволочиська громада придбала два нових шкільних автобуса. Закупівлю автотранспорту здійснено за кошти державного бюджету (70%) та коштів селищного (30%). Ключі від автобусів 28 жовтня на центральному майдані Тернополя, директору Кам'янківської ЗОШ І-ІІІ ст. Оксані Кучерявенко та заступнику директора Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ст. Наталі Сум, вручив голова Тернопільської обласної адміністрації Степан Барна. Ці школи стали переможцями в конкурсі створення  "Опорних шкіл" громади.     На урочистостях були присутні селищний голова Віталій Дацко, заступник селищного голови Володимир Витрикуш, начальник відділу освіти Світлана Мотика та кращі учні згаданих шкіл.

Освітньо - культурний проект "Змінимо країну разом"

В рамкам Угоди про співробітництво за пілотним проектом "Змінимо країну разом" стартувала програма педагогічного та культурного обміну, між навчальними закладами Луганщини, Львівщини та Тернопільщини. Делегація вчителів загальноосвітніх закладів Луганської області прибула до Тернопільської області. До Підволочиської громади прибула вчителька початкових класів ЗОШ №6 м. Севєродонецька Луганської області Альона Юріївна Землянська. З нашого боку в Луганську область відбула вчителька початкових класів Хмелиськівської ЗОШ І-ІІ ст. Лілія Федорівна Кузняк.    26 жовтня нашу гостю, на урочистій лінійці в гімназії ім. І.Франка, щиро вітали директор гімназії Наталя Худо, начальник відділу освіти Світлана Мотика, селищний голова Віталій Дацко, гімназисти. Високий професіоналізм, любов до своєї справи, патріотична позиція, любов до України об'єднує учасників проекту.

Закладка парку в с.Хмелиська

Ще на початку вересня за ініціативи старости с.Хмелиська Івана Басюка в селі запланували закласти парк "25 років Незалежності України".

Триває розробка Стратегії розвитку ОТГ

24-25 жовтня на базі територіального центру соціальних послуг Підволочиської селищної ради відбулося п'яте засідання групи з розробки Стратегії розвитку Підволочиської ОТГ. У засіданні групи взяли участь керівник проекту Аліція Стахов'як (Асоціація міст Польщі), виконавчий директор Тернопільської РВ Асоціації міст України Ігор Гірчак, який модерував на засіданні, селищний голова Віталій Дацко.